Фотовиставка Тараса Цибуха

Фотовиставка Тараса Цибуха
Автор чергової добірки робіт на ВолиньPost’івській виставці Тарас Цибух живе у Луцьку 18 років та працює інструктором йоги. Він народився у російському місті Томск, втім згодом переїхав у Коломию, що в Івано-Франківській області.

Фотографію називає своїх улюбленим хобі, яким захопився наприкінці 80-тих років. Більшість його світлин показують красу та велич природи, особливо гір. Перед здачею виставки для видання, Тарас Цибух знову поїхав подалі від міста, поближче до небес, на вершини.

Далі про себе автор розповідає сам (з інтерв’ю виданню allnews7day):

«Почав фотографувати у 1987 році фотоапаратом Чайка 2. Оскільки я сам вчився, то перша сотня плівок пішли на навчання діафрагми, витримки, проявлення плівки, промивання та фіксування.

Найпершим своїм успіхом вважаю панорами. Це коли фотографує у одній площині декілька кадрів, які клеїш в одну панораму. Результати були вражаючі – розмір і об’єм давали про себе знати. Шкода, що все це не збереглося – частину подарував друзям, частину просто знищили.

Скоріш за все я почав фотографувати як пам’ять – де і з ким був. Оскільки ми багато їздили з компаніями у гори, то це почало виходити майже регулярно.

У 2000-них роках перейшов на цифрову фотографію. Рулони перейшли у терабайти. Якщо для сайтів чи роботи, то я знімаю на цифру, а для душі – на плівку».

Природа у кольорі, цифра



Плівка, колір



Плівка, чорно-білі фотографії


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 49
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
пане Тарас, Ваші роботи завжди чуттєві!
творіть і надалі таку красу ;)
Відповісти
Дякую, буду старатися.
Відповісти
Просто вражаюче!!!
Не має слів, дуже гарно!
Відповісти
Дуже миролюбні і гармонійні знімки. Хочеться в гори! Творіть! Одразу видно, що в автора "усе на своїх місцях" - я про душу, розум, серце...
Відповісти
Я завше захоплювалась вашими роботами, а зараз дивлюсь і аж дух перехоплює - стільки емоцій в них, життя, почуттів!!! Найкраще на Волиньпості поки що)
Відповісти
Я радий, що є такі люди, які це помічають!
Відповісти
Найкрутіші фото з усіх, які були на сайті! Браво, автору!
Відповісти
я б фоток з 20 викинув, і було б ідеально
Відповісти
А я б ще 120 добавив - для повного щастя;)))
Відповісти
Я б з радістю подивився і 1020 твоїх фоток... але усім все-одного не догодиш :)
Відповісти
Певно, найкращі тут!!! На кожній світлині шикарна співзвучність моменту, світла та ракурсу!
Відповісти
Пейзажи це щось! найкращі серед усіх висавок на Волпості!
Відповісти
ооооооооооооо нічого нового) знову "двулічіє",яке адресоване кожнову автору, тобі нема чим зайнятися?
Відповісти
Двулічіє його друге я.
Відповісти
Чудові пейзажі, захоплює...
Відповісти
И красиво, и душевно, и с юмором))
Відповісти
Без кітчі і гламура, все ідеальне - просто.
Відповісти
Як і в житті...
Відповісти
О, Боже, як ...
Гори, в яких я виросла, де згори видно село як на долоні...
Дякую за спомини.
Їду туди
Відповісти
Їдьте в гори чим пошвидше, і з фотіком...;)
Відповісти
Дякую всім за увагу!!!
Відповісти
Ничего подобного при просмотре фото я не ощущала, просто ВСЕЛЕННАЯ эмоций, переживаний, чувств - это безусловно ОТ БОГА, верю в ВАС и ВАШ ТАЛАНТ, пусть все задуманое сбудется, хотя по ВАШИМ работам видно сразу что у ВАС все есть... А еще с удовольствием распечатаю парочку себе на стену в ввиде картин...
С восхищением Елена!
Відповісти
Спасибо Елена! Рад,что понравилось.
Відповісти
Чудово і з душею
Відповісти
красиво,переглядаю з насолодою
Відповісти
Кольорові - надзвичайні. Прості і цікаві. А чорно-білі якось не дуже. Працюйте з кольором, у вас це добре виходить.
Відповісти
А що на Вашу думку не вистачає в чорно білих фотографіях?
Відповісти
Колір - це ще одна грань роботи. Ідея, образ, композиція та колір. Чорно-білі хороші фото, але при додаванні барв вони лише б виграли. Зрештою ваш зір дозволяє милуватися природою в кольорі – мабуть не просто так :)
Відповісти
Не погоджусь - чорнобілі фото дуже сильні, глибокі, їх просто треба вміти бачити, читати їхні історії, це складніше, ніж на кольорових фото. Тарасе, у ваших ч/б фото усього достатньо - у них є найголовніше - життя.
Відповісти
Вчителька укр. мови?
Відповісти
теж фотограф.... а що нині писати та розмовляти укр. мовою немодно?
Відповісти
Та всі мусять знати мову, але "фото дуже сильні, глибокі, їх просто треба вміти бачити, читати їхні історії" – це ж графоманство. Епітети вчительки.
Відповісти
З чорно білих фоток починав, і тепер повертаюсь-якось ближче до душі...
Відповісти
І під музику!;)
Відповісти
Пане Тарасе, браво!!!
Відповісти
Отримала велике задоволення від перегляду цих справді чудових робіт! Дякую!
Відповісти
спасибі Вам за величезне задоволення від перегляду фото! вони прекрасні! Щастя Вам та натхнення :)
Відповісти
Дуже велике задоволення!
Відповісти
класна виставка!
вперше побачив, як свині кохаються))
Відповісти
Це прекрасно, я дуже люблю такі пейзажі...
Відповісти
я в шоці...
ніколи не була в горах, але переглянувши Ваші фото,дуже туди захотілось.та найбільше запамяталась фотка де білі дерева на білому фоні...ну як так зробити..нема слів!!супер"
Відповісти
Білі дерева на білому фоні - це на Волині;)
На гори - треба підготуватися - тоді буде час на спостерігання прекрасного...
Відповісти
Чудові роботи! У Вас одні з кращих фотографій Карпат!
Відповісти
гори, що створюють геометрію)
Відповісти
у Вас неймовірні роботи!!! Натхнення і творчих успіхів
Відповісти
Чудові фото,сподобались.
Відповісти
Очень красиво!особенно дышит пленочка!
Відповісти