Мерія шукає, кому віддати теплий одяг
![Мерія шукає, кому віддати теплий одяг Мерія шукає, кому віддати теплий одяг](/img/modules/news/1/9e/8c9a28fa52c53ce7843c486f9ff1e9e1/top-photo.jpg)
Луцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді просить лучан повідомити про малозабезпечені та неблагополучні сім’ї, які мерзнуть без теплого одягу.
Про це повідомили у Луцькому міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Міські чиновники шукають малозабезпечені кризові родини для того, щоб подарувати їм зимовий одяг і, якщо потрібно - надати притулок. А відтак, урятувати від обмороження.
Як розповіли в центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за підтримки Волинського обласного представництва «Дитяча місія. Україна» в Луцьку на проспекті Соборності відкрили кабінет екстреної допомоги. Саме туди запрошують сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах, щоб узяти речі першої необхідності, в тому числі й теплий одяг.
Центр просить лучан повідомити про нужденних за телефонами в Луцьку: 29-05-46, 29-05-48.
До слова, впродовж вихідних працівники Центру додатково здійснюватимуть соціальні інспектування для пошуку тих, кому потрібна термінова допомога через морозну погоду.
Довідка
У Луцькому міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді загалом на обліку перебуває 255 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, в яких виховується 475 дітей.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Про це повідомили у Луцькому міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Міські чиновники шукають малозабезпечені кризові родини для того, щоб подарувати їм зимовий одяг і, якщо потрібно - надати притулок. А відтак, урятувати від обмороження.
Як розповіли в центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за підтримки Волинського обласного представництва «Дитяча місія. Україна» в Луцьку на проспекті Соборності відкрили кабінет екстреної допомоги. Саме туди запрошують сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах, щоб узяти речі першої необхідності, в тому числі й теплий одяг.
Центр просить лучан повідомити про нужденних за телефонами в Луцьку: 29-05-46, 29-05-48.
До слова, впродовж вихідних працівники Центру додатково здійснюватимуть соціальні інспектування для пошуку тих, кому потрібна термінова допомога через морозну погоду.
Довідка
У Луцькому міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді загалом на обліку перебуває 255 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, в яких виховується 475 дітей.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
Останні новини
Україна житиме у двох часових поясах
04 лютий, 2012, 11:02
На Горохівщині племінниця задушила тітку
04 лютий, 2012, 10:21
Мерія шукає, кому віддати теплий одяг
04 лютий, 2012, 10:00
Чи боїтеся ви захворіти на рак? ПИТАННЯ ДНЯ
04 лютий, 2012, 09:51