«Волинь» мінімально програла чемпіону Австрії

У п’ятницю ввечері, 3 лютого луцька «Волинь» на тренувальному зборі в Туреччині з мінімальним рахунком в один м’яч програла чемпіонам Австрії – команді «Штурм» з міста Грац.

Про це інформує Uafan.

«Волинь» (Луцьк) – «Штурм» (Грац) 1:2 (1:1)

«Волинь»: Неділько (Шеліхов, 46), Сімінін, Масло, Шандрук, Леандро, Лопес, Пилипчук, Шарпар, Герасимюк, Савич, Пищур.

Рахунок відкрили підопічні Анатолія Дем’яненка. На 12-й хвилині Леонардо зігрався з Пилипчуком та навісив у карний майданчик австрійців. Там Піщур головою переправив м’яч у ворота.

Проте, втримати превагу «Волинь» не змогла. На 40-й хвилині лучани пропустили з пенальті.

А переможний гол штурм провів уже під завісу гри.

Нагадаємо, це друга гра впродовж одного ігрового дня – 3 лютого. Адже буквально за кілька годин до матчу з «Штурмом» волиняни зустрічалися з молдавською командою «Мілсамі». Луцькі футболісти перемогли з переконливим рахунком 3:1.