Стало відомо, хто може зайняти крісло Пустовіта

Стало відомо, хто може зайняти крісло Пустовіта
Керівник луцького осередку ВО "Батьківщина" Сергій Григоренко (на фото) може зайняти посаду секретаря міськради.

Про це він розповів у інтерв’ю "Волинській газеті".

Нагадаємо, у травня чинний секретар Григорій Пустовіт, який очолює обласну організацію "Батьківщини", заявив, що може піти у відставку.

За словами Григоренка, в такому випадку новим секретарем стане депутат від партії Юлії Тимошенко.

"Це буде наш представник, бо в політиці є певні квоти", - мовив він.

Водночас прізвище нового ймовірного секретаря не назвав. Мовляв, кандидатуру має обговорити бюро партії.

"Та, швидше за все, це буде керівник міської партійної організації, що цілком логічно... Тобто я. Але це ще не факт, лише – предмет обговорення", - додав політик.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Успіхів!!! Достойна кандидатура!!!
Відповісти
лошара
Відповісти
Чем запомнилась его депутатская деятельность.Да ничем,кроме изменение наименований улиц.Трудяга.А народ как был нищий так и остался гол как сокол.Оценка ему 0
Відповісти
уліцу комдіва Щорса-атамстім!за серьогу лазо-атамстім!"ветерани" просілі.
Відповісти
азарофф.
Відповісти
Якщо Романюк візьме в секретарі виконкому цього цікавого хлопця, то це стане найбільшою помилкою в його житті. Григоренко, як стерв`ятник, робить кар`єру на жертві. Одна з жертв - колишній директор місцевого зоопарку. Останній виявився простачком і піддався. Наступною жертвою він вибрав Богдана Колісника. Предметом зачіпки стали зубри (Григоренко може вчептись навіть до стовпа і запитати: "Чому окопався, дротами обвязався, звязок з заграницею тримаєш?..). Організувавши зграю однодумців, він їздив на санях по лісу і по "екскрементах" шукав цих звірів. А потім стояв з хоругвами і найманцями під вікнами управління лісового господарства. І з колесами «операція» провалилась: залишки совісті замучили і повернув невинним людям гроші, чим тугіше затягнув собі на шиї зашморг. Тут він обламав свої молочні зубки, бо потрапив, як кажуть, на «свого». Григоренко - орел, але не той, що високо і гордо ширяє, а той, що ловить мух
Відповісти
Він навіть натякав на хабара, але ми не дали.
Відповісти
машина не деремно згоріла...і не зовсім через політику...
добре вміє розводити людей. серйозні гроші заробив на дерибані міської землі та майна .... так що достойна кандидатура....
Відповісти
Отож бо вони і туди їдуть щоб дерибанити землю. а потім із себе клоунів і строять.
Відповісти
Не заробив, а ВКРАВ в ЛУЧАН!!!
Відповісти
Бачу багато зависників.зробіть краще ніж обпльовувати Григоренка.
Відповісти
Щоб зробити краще, землі не лишилось
Відповісти
А краще його направити продовжувачем справ ВІКТОРОВА - директором Луцьких кладовищ. Це ж колеги по "діяльності".
Відповісти