У Луцьку пограбували ювелірний магазин

У Луцьку пограбували ювелірний магазин
У Луцьку грабіжники викрали з магазину товару на майже 300 тисяч гривень.

Злочинці "похазяйнували" в магазині "Смарагд" на проспекті Перемоги, - пише Під прицілом.

Крадіжка трапилась вночі.

Зловмисники виламали дверний замок, двері ж залишилися неушкодженими. Як стало відомо кореспонденту видання, крадії поцупили коштовностей та золота майже на 300 тисяч гривень.

У магазині працюють криміналісти.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Пакращення в дії...
Відповісти
нічого дивного...толі єщо будєт..
народ борзіє з кожним днем.
Відповісти
Ну а що ви хотіли, міліція тільки мітинги розганяє, гвалтує, вибиває зізнання, а тут, нє, то не до них))) (не всі міліціянти погані, є хороші, але їх дуже мало)
Відповісти
З вигляду, у них була тільки зовнішня сигналізація, яка "шумить". А чи були вони клієнтами якоїсь охоронної фірми, типу ДСО?
Відповісти
Признак нестабильности в стране, спасибо за покаршеня!
Відповісти
cпасиба жителям данбаса за эта
Відповісти
ви б вже мали б совість. взяли наше фото і обрізали лого. це порушення авторських прав. якщо там стоїть лого - то тепер виходить що ви вкрали фото. Мені що - звинуватити вас у крадіжці? так як ви любите про подібне заявляти?
Відповісти
Дякуємо. Виправили
Відповісти
Ущерб, как всегда, оценивается в ценах розничной реализации. А реально: ущерб предпринимателя - тысяч 350, пацаны за украденный товар смогут выручить не более 150-200 тыс грн.
Відповісти
блин, не на те кнопки нажал)))))) у предпринимателя ущерб - 150-200, а пацаны продадут за 80-100.:)))))
Відповісти
Учитывая размещение магазина - Привокзальный район (со своей славой) нужно было еще его и на ночь не закрывать (я про магазин)))) "пацаны" сработали. Остаётся уповать на бравых блюстителей порядка, который наверняка всех "подозреваемых" знают в лицо.
Відповісти