Перед Президентом Польщі вибачилися

Перед Президентом Польщі вибачилися
Проректор Українського католицького університету перепросив главу польської держави за інцидент у Луцьку.

Мирослав Маринович звернувся із відкритим листом до Президента Польщі Броніслава Коморовського, ‒ повідомляє ТВі.

У посланні він подякував главі польської держави за візит та перепросив за «яєчний інцидент».

«Ви приїхали на нашу землю як паломник, що в молитві віддав шану жертвам братовбивчого конфлікту. Паломника благословляють і частують, а не ображають.

Ви філігранно розставили політичні акценти свого візиту, щоб виконати свій громадянський обов’язок перед своїм народом і водночас не зранити почуття народу українського. За це дякують і шанують, а не плямують.

Цілили у Вас, Пане Президенте, – потрапили у нас», – написав Маринович.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Він прапори тримає, і його невидко.)))
Відповісти
буде?хай поділиться з добродіями волинянами які падають ніц перед любим начальником..привичка і потребність..прапорців по 10 центів польських(в китаї зроблених) хай роздасть..на холодільник понаклеюють.."єуропа" з традиціями та керівниками союзу.радій полісся приобщілись до тайни..скоро бабло дадуть..
Відповісти
та що він там верзе той Миронович, "Ви філігранно розставили політичні акценти свого візиту"..то що виходить ми волиняки живемо на польській землі ? то що то був дійсно геноцид? то наступним кроком буде що поляки потребують назад до повернення земель українських під їх господарювання а ще й в додочу компенсацію за ніби якийсь там геноцід..
ну а що ж Миронович скаже так дійсно ви праві, ми все заплатим і заберайте західні землі...

Відповісти
Ви філігранно розставили політичні акценти свого візиту"..- ось дожилися що україну поставили раком не тільки москалі а й поляки..принижуєтся та ще вибащаєтся, було б перед ким! наступні хто будуть, що за народ перед яким українці будуть вибачатися? може татари кримські? чи може росія? за набіги козаків, ну а що це ж теж можна приписати то до геноциду чи до етнічної чистки того часу!
Відповісти
На жаль, українці не мають ні толерантності, ні поваги, ні культури, в першу чергу до самих себе. Ми завжди звикли шукати ворога, тому й не маємо нормальної держави.
Відповісти
О це так коментарі! Повага народу самого до себе виражається у повазі до інших. Згадайте хоча б слова з заповіді Божої "люби ближнього як самого себе". То що у нас виходить, політика засліплює очі? Чи хоча б згадайте слова з молитви "...і прости нам провини наші як і ми їх прощаємо винуватцям нашим..."! Адже саме з місією примирення прибув до нас Президент Польщі. І в той час коли наші політики шукають в протоколах слова "хто має перепросити за образу" Президента іноземної держави, проректор Українського католицького університету переборов "український гонор" і таки зумів вибачитись. Честь і хвала - це дійсно вчинок Людини.
Відповісти
ви будете любити людину що згвалтувала і задушила вашого сина? Ви пробачите їй?
Відповідь очевидна...
Відповісти
Сейм віддав честь "жертвам, звіряче замордованим українськими націоналістами" і проголосив шану Армії Крайовій, польській самообороні і Селянським батальйонам, які захищали польське населення від українців.
Відповісти
http://www.pravda.com.ua/news/2013/07/12/6994143/
Відповісти
Так, там є ті слова про які Ви говорите. Але окрім того там також є і інше. Так, в Ухвалі Сейму РП йдеться (даю в оригіналі "...Sejm Rzeczypospolitej Polskiej składa wyrazy wdzięczności Ukraińcom, którzy narażając, a nawet oddając swoje życie, bronili polskich współbraci przed okrutną śmiercią z rąk organizacji Ukraińskich Nacjonalistów i oddziałów Ukraińskiej Powstańczej Armii.
Sejm Rzeczypospolitej Polskiej wyraża szacunek i uznanie dla rodzin, środowisk i organizacji, które przez kilkadziesiąt lat wytrwale walczyły o prawo do prawdy o zbrodni wołyńskiej, przypominały o ofiarach i starały się o ich godne upamiętnienie. Składa również podziękowania tym Ukraińcom, którzy dziś pomagają w dokumentowaniu zbrodni i uczczeniu ofiar." Окрім того, Ухвала Сейму носить назву "Uchwała sejmu w sprawie uczczenia 70 rocznicy Zbrodni Wołyńskiej i oddania holdu jej ofiarom" - що означає "Ухвала Сейму в справі відзначення 70 річниці Волинської бійні і віддання шани її жертвам". Наголошу, "саме шани її жертвам", як українцям так і полякам. Така ж інформація є на сторінці Сейму http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/komunikat.xsp?documentId=6AFF84FD7929CF69C1257BA600497116
Раджу подивитися фільм (розповіді очевидців як з українського боку так і з польського) - http://dzieje.pl/wideo/zbrodnia-wolynska-1943-1945
Відповісти
належу до "східних кресів"
Відповісти
українців в польщі які надрукували польські газети за пару років до сьогодні.там описується діяльність польської армії крайової,загонів самооборони.батальйонів селянських-всіх тих організацій які вбивали крім українців і євреїв,чехів ,білорусів.а зараз ославлені в постанові сейму..ви хочете нагнати пурги по бистрому людям якім всерівно або які нічого про те не знають .так як наша влада не виділяє гроші на просвітництво в цій сфері або виділяє їх табачникам.нова "пацифікація" тільки на цей раз без вояк та поліції..вже було одне примирення в 2003..нове примирення зараз в такому контексті-відмовтесь від того то того і примирення..коли наступне і що віддати-східні креси ?українську частину?а прибалти та білоруси вам віддадуть?схожі подіїї були в литві .чого ви там не примиряєте їх регулярно?вони в 40 раз менші за нас..просто там президент литовський..
Відповісти
http://books.google.com.ua/books?id=S9NPT1wrIYkC&pg=PA104&lpg=PA104&dq=%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0&source=bl&ots=22Es9cFVXl&sig=THcD7jDLrIBW925L3KkZF5l8-Wc&hl=uk&sa=X&ei=WdDiUcwehvGyBorggaAB&ved=0CDcQ6AEwATgK#v=onepage&q=%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0%20%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0&f=false
Відповісти
прочитати статтю польського архієпископа з вашого сайта польського.там коротесенько про те кого вам треба викреслити з своєї історії щоб той піп і його паства вас признала.http://dzieje.pl/aktualnosci/abp-mokrzycki-o-zbrodni-wolynskiej-czyz-mozna-zapomniec-ludobojstwo
Відповісти
И Папа Римский, и Президент Польши видят в национализме главную причину Волынской трагедии. Но нацикам это до лампочки. Может, и в Папу яйцом?", - написал Добкин* в своем Twitter.
Відповісти