Стильний Луцьк. Портрет дня: Мирон Кучера

Стильний Луцьк. Портрет дня: Мирон Кучера
Мирон Кучера, 18 років, модель

У стилі Мирона переважають речі, певним чином причетні до двох наддержав: досі існуючих США і вже неіснуючого СРСР.

Короткі джинсові шорти, типові для Америки 80-х років, кеди, розмальовані у національний американський прапор, кепка Chicago Bulls, тигрова майка і годинник радянського виробництва.

Годинник, до слова - його улюблений аксесуар. Антикварні механізми Мирон цінує особливо.

"Майже весь одяг купую на секонд-хенді. Вміння знаходити там хороші речі - це своєрідне мистецтво. Перевіряю магазини фактично кожен день.

Улюблені бренди - це Levi's, Lee, Diesel, H&M, Converse. Я обираю комфортний і модний одяг.

В улюблених речах можу ходити багато днів поспіль. І навпаки, якщо купую річ з поганим настроєм, то швидше за все не одягну її ні разу. Це вже безліч разів перевірено.

Донедавна я постійно носив з собою рюкзак, де завжди була куртка чи плащ. Справа в тому, що я живу за містом, тому коли виїжджав у місто - залишався там на цілий день. Додому повертався ввечері, або пізно вночі - потрібно було бути готовим до різної погоди.

У мене є біля десятка годинників, всі вони радянського виробництва. Серед них годинники: "Луч", "Ракета", "Время". Абсолютно всі вони працюють. Є годинник виготовлений наприкінці дев'ятнадцятого століття. Загалом мені подобаються годинники, особливо, якщо їм вже кілька десятків років.

Колись у Львові придбав окуляри від Сalvin Klein, які коштували мені півтори тисячі гривень. Наступного дня моя собака просто розтрощила їх на шматки. Це були останні мої дорогі окуляри.

Найдешевша покупка - штани Levi's за 8 гривень. Найдорожча - пальто Bugatti за 5 тис. гривень".

Секрет оригінального стилю від Мирона Кучери: "Потрібно мати відчуття стилю, відчуття смаку. Його варто виховувати. І це не так просто, як може здаватись".

На фото:
Кепка - невідомо, майка - H&M, годинник - Casio, шорти - Levi's, пасок- Levi's, взуття - Vans.




Рубрику веде Сергій НЕСКАЖУ
Фото Олександра КОТИСА

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 124
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Його професія - модель. Іншими словами, він що безробітний?
Відповісти
привіт заздрісні поліщуки!))
Відповісти
мірнчіку це ти??
файна маєчка, така дівчача))))
Відповісти
Бачив його в останньому журналі Persona. Моделі теж мають роботу. Особливо в 18 років.
Відповісти
Ми живем в час мужествєнних женщін і женствєєнних мужчін )))
Відповісти
Вот не знаешь, не говори. "Женственных мучин". Этот как ты сказал "женственный мужчина" - чемпион мира по рукапошному бою, это раз. А, во-вторых - стиль может разным - главное поступки.
Відповісти
щирий, відкритий і сонячний Мирончік! дай Боже тобі здоров"ячка)
Відповісти
От би цього парубка вдіти в гарну футболку, яка підкреслить чоловічу фігуру, і шорти до коліна - зовсім інший вигляд був. Якби я так одягнувся, як цей парубок на фото, моя баба в молодості зі мною не познайомилась.
Якісь він старший, аніж 18-річний.
Відповісти
підртимую!
Відповісти
Нормальненько так, все в тему. Тока меня возраст смущает, всего 18? Не верится.
Відповісти
Дивлячись на цього хлопця, мені приходить на думку російський фільм "Даун Хауз",там головний герой приїхав з Америки в росію. Стиль одягу цього хлопця нагадує стиль того чувака з фільму.
Такий одяг людина зі здоровим глуздом ніколи на одіне.. Гуманітарні шорти незрозумілі, якась розтягнута майка, і годинник який на "Старому ринку коштує 10-30 грн., і він каже шо він модель. Йому В АРМІЮ треба, шоб дурню з голови трохи вибили..
Відповісти
Ти трохи вже почала виправлятись. Пиши репліки лояльніше, думаючи що пишеш. І усе буде гаразд.
Відповісти
із Австрії він приїхав
Відповісти
розтягнута, кажете. а в нас чоловіки повинні ходити в майках, які на них тріщать? дуже по-чоловічому буде.
Відповісти
ПРИКОЛЬНІ КЕДИ))) Якби ходила в кедах - собі б такі придбала))) но майка - жесть...
Відповісти
Майка повний відстій..
Відповісти
Бывают дяди как дяди тьоти как тьоти, дяди как тьоти тьоти как дяди))))))))А нормальних мужиків немає в нас чи що????ще один з «ТИХ»...як таке може подобатись дівчатам він навіть і захистити ту дівчинку незможе...ПОЗОРИЩЕ в АРМІЮ ВСІХ ЇХ!!!
Відповісти
Паверь хто а він думаю може захистити будь-яку дівчину.
Відповісти
ми за те, щоб нас захищали!
Відповісти
Читай коммент чуть выше. Уже отписал твоему другу и единомышленнику "Реалисту". Зависть это - порок!
Відповісти
Нагадує Нью-Йорк 80-х років. Невже до Луцька так довго мода доходить, чи так довго її хтось доганяє?
Відповісти
Дорогая редакция, я зодолбался давить на Ctrl+Enter)))) Слишком до..уя ашипак)))))
Відповісти
Де там шорти побачив автор? Це обрізані нашвидкоруч джинси.
Ну і цікаво, в нього носок лише на лівій нозі?
Відповісти
на правій теж є ...
Відповісти
Точно є. Але якийсь менший. Певно два різних надів
Відповісти
Мабуть кудись спішив, раз забув носка надіти. Чи ходити без носка - це вже така мода?
Відповісти
сподобалося)
Відповісти
Шо робиться з людьми...
Відповісти
Забавный чудак.
Відповісти
красава Мирон
вчіться сєлюхі
+ автору.. перша гідна персона
Відповісти
Мирончик це ти?
Відповісти
Автору Нескажу. Тут написана вульгарщина ("відсмокчіть", "сєлюхі" - що це таке?), а ти плюсуєш. Чи ти апріорі плюсуєш усе те, де тебе згадують добрим словом? Журналістська етика?
Відповісти
це навіть не мати де тут вульгарщина?
я тебе на 3 букви не послав.. матів не вживав
в чому проблема? чи ти критикуєш коментарі всіх з чиєю думкою не погоджуєшся?
Відповісти
Такі шорти і майка більше дівчатам пасували б.
Відповісти
Короче тако... хлоп файний, всьо би нічего, но леопардова майка..(особливо для хлопчуків)...треба міняти.Кардинально. Почати з транспаранту в центрі " СКАЖИ - "НІ!" леопардовим прінтам. Як на мене, це як були жлобство і вульгарщина, так ними і залишились.Тепер тулять його куди не слід, бо нового нічого видумати не можуть. Бачила я ті подіумні покази рік два тому.Облиште в спокої повійські прінти, бо їм бідним скоро вже буде ніяк виділітись серед "не працюючих"людей.
А файну 18 річну фігуру ніякими шортами не зіпсуєш. Та вони і обрізані доволі мило, щоб усі могли помилуватись рельєфом його квадріцепсів.
Кажу, все діло в майці. Якби її змінити на щось відповідніше до всього іншого, то було б цілком файно. Просто здається, що тако вдягаються, щоб кричало і привертало увагу, типу "ламаючи стереотипи"
Але вцілому лишаюсь при думці: " все ж так краще, вдягати те що подобається, незважати на думку загалу і жити в задоволення аби зручно було, ніж "Стиль з варшавки".
Відповісти
так, майка алеко не чоловіча! і я проти стилю "а-ля Варшавка"!
Відповісти
Хлопець, як хлопець, нічого особливого не бачу ні в ньому, ні у фотографіях, ні в одязі. не знаю який він як модель. але є в мене серед знайомих хлопець, котрий реально модель - можете порівняти
http://vk.com/id90878226?z=albums90878226

p.s. не реклама, просто думки в голос
Відповісти
Відомих фоткайте Башкаленка, Івахіва,Єремеєва, Іваненка, Бровіна і так далі.це люди стилю і одягаютбся стильно
Відповісти
Воєнком, по-моєму Мирон не менш відомий за перечислених тобою людей.. я наприклад "твого" Башкаленка чую перший раз!
Відповісти
Башкаленко перший заступник губернатора Волинської області.встидно но принаймі керівників області якщо не в лице то по фамільно треба знати!!!
Відповісти
Америкос 80-х років.
Відповісти
Міроооон, уважуха! крутий тіп!
Відповісти
чим крутий... ходяча реклама гумунітарки...
Відповісти
знаю його, нарм чювак..дав би ти грошей то він би нові речі купив..заглянь до свого гардеробу..немає нічого з гум?
Відповісти
Автор, идете на поправку... Этот уже более менее имеет какое-никакое чувство стиля... Если бы надеть, скажем так, более "мужскую" майку, было бы вообще супергут.
Відповісти
Чувство стиля может и есть, но стиля нет совсем, реклама гумунитарной помощи...
Відповісти
ви знаєте, що за таким лахміттям як на ньому і його фігура до 1 місця. навіщо себе так псувати не можу зрозуміти
Відповісти
і я так думаю
Відповісти
Не підкажете місце, де є справжні мужчини????
Відповісти
Явно не в Луцьку(
Відповісти
А дівчат хто тоді буде задовольняти? Чи їм на самообслуговування переходити?
Відповісти
Да майка все портить, шорти теж можна подовше, а так симпатичний малий, статура гарна... Ну щось на тих "красівих" трохи походить... Давайта байкера в студію,або рокера якогось, цікаов що Баба Пріська з Воєнкомом заспівають))) Бабо привіт1 як ся маєш?:)
Відповісти
Орися, все добре. А ти як?
Відповісти
Бабо. ну де ти тут Орисю побачила? А ну вдягни окуляри,сліпота стара! Ти точно сьогодні зла як і обіцяла...
Відповісти
Сорі, Олю трохи лишнього пихнула...
Відповісти
О_О це ж несмак
Відповісти
От коли маю поганий настрій або щось веселеньке почитати хочеться--- то лише в даній рубриці ( дякую всім за хороший настрій
Відповісти
Хто найбільше тут і верещить про армію, навіть не нюхали її.
Дуже підозрюю, що малолітні задроти прищаві так самостверджуються, дрочуни, воїни клави.
Мирон - толковий хлопака, старший брат теж не промах. І батько їхній - поважний чоловік.
Відповісти
...якщо толковий, то чого так тупо вдягається7 чи його поважний тато не бачить)))) Напевно в дитинстві мало по пятій точці надавав, бо ж стидоття виросло.
Відповісти
Щось Ідіоти розворушились, мабудь теперішня фаза місяця для них сприяє.
Відповісти
Аххххах +100
Відповісти
у його брата дійсно стиль одягу шикарний, а от Мирончику з цим не пощастило, хоча людина він чудова, давно його знаю, приємно з ним спілкуватись, і на свої 18 років він доволі непогано дружить з головою)
Відповісти
Споглядаючи на це чудо з волохатими ногами, я в скорботі, адже чоловік зникає як біологічний вид. Якось відбулась ділова зустріч з молодою жінкою (трішки за 30-ть), випили каву, порішали справи і я дістав з сумки гаманець. Молода і приємна теж дістала гроші. Ось яка коротка розмова відбулась між нами:
- Я вас запросив і я розраховусь, тим паче, що ви - жінка.
- (Здивовано). Зараз таких чоловіків немає. Вони вимерли, як динозаври...
Є прохання. Ця "модель" з ногами, як в дикого кабана, нетипова. Є масові "моделі": одягнені в шорти "в ромашку" чи в "пальмочку" - жовті, голубі або рожеві. З чорними порепаними пятками і непостриженими нігтями (пазурами), небриті, з висячими животами від надмірного вживання пива, яке доброджує в череві, з блукаючими очима, які дивляться на прохожих, як на стіну. Це - "чоловічий бренд" Луцька.
Відповісти
Підтримую
Відповісти
старшому чоловікові, Ви все точно підмітили...
Відповісти
О, ти вже на правильній дорозі. Тобі розумні коменти теж до душі приходяться.
Відповісти
Я з вами згодна. Добре, що хоч ви не з таких.
Відповісти
ооо, нарешті ви побачили цю луцьку стильову особливість чоловіків - сімейні трухани, майки, китайські шльопки, чорні (!) носки... а в жінок у модельних босоніжках - недоглянуті п'ятки...це якось входить в моду і всім подобається!
Відповісти
Старший чоловіче, перечитую Ваш коментар втретє і все ж не можу збагнути його головну думку...набір фраз.
Відповісти
Всі зрозуміли, ти один не зрозумів. Ще раз читай.
Відповісти
я теж незрозумів. Думка не закінчена!
Відповісти
цікаво, а як одягаються ті, хто обсирає кожного тут опублікованого..
Мирон - добрий, веселий і простий юнак.
Відповісти
Таким чином народ виявляє свою любов і шану герою рубрики.
Відповісти
Можливо як людина твій Мирон і не поганий, але ти подивись шо він на себе напялив.
Відповісти
Мда.....оце чоловіки тепер в моді, шкода своїх майбутніх дітей, самій зараз немає на кого глянути кругом одні "маделі" в леопардових жіночих футболках і "гламурні падонкі",... Справжні, мужні чоловіки агов ви де????
Відповісти
Перевелися. Кажуть, іноземці ще більш-менш. Це й не дивно, що наші жінки, які їдуть на заробітки майже завжди хорошого чоловіка знаходять. Як розповіда мені одна колєжака, у Луцьку не могла знайти нормального чоловіка (що не алкаш, то гуляка), поїхала в Португалію на заробітки. Там познайомилась з добрим і успішним чоловіком. Він її цінує і на руках носить, вже 2 діточок мають. Ось так. Нашим "мужчинам" треба вчитись і вчитись як то бути СПРАВЖНІМИ МУЖЧИНАМИ.
Відповісти
Тутки, тутки :)

А які у Вас параметри?

А де Ви робите?
Відповісти
А у вас який параметр?
А де ви працюєте?
У вас зарплата більше 5000?
Відповісти
"Спарвжній мужній чоловік" напевне полюбляє альбо на дивані валятись з пляшечкою якогось-там-градусного алкогольного напою чи за компутером нидіти, раз питає в Пані про місце роботи.
Відповісти
у справжньої жінки справжній чоловік...на себе дивіться...жінки...Нажаль...справжніх леді лишились одиниці...і ці одиниці вже з справжніми чоловіками..
Відповісти
"Потрібно мати відчуття стилю, відчуття смаку. Його варто виховувати. І це не так просто, як може здаватись".
...ну воно і видно. Йому все ніяк не вдається..))
Відповісти
Вам їсти не дай, а тільки поритися в чужій брудній білизні.
Чому так в штики кидатись, якщо він не схожий на вас? Хоче - нехай носить що завгодно, його пре - і все, збийтеся, панове. Самі поді не у вишуканих костюмах та накрохмалених сорочках і штанішках під кант. Ущербний, недалекоглядний люд....
Відповісти
Мляяяя, ценители, так кого же вам надо? Костюм в полоску, белую рубашку и галстук?
Відповісти
А це його справжнє ім'я і прфзвище? Чи псевдонім?
Відповісти
Справжнє.)
Відповісти
Справжньому мужньому чоловіку...Туткі..ха!!!..Рада бачити...Ось тільки занепокоїло, що ж це Ви відразу так про мою роботу запитуєте? А, параметри...нууу...догодити буде важко... вже трошки надивилась на цих "маделей"...то маєте кардинально від них відрізнятись це як мінімум!
Відповісти
Скоріше за все, питається щоб взнати чи ти платоспроможна. А параметри, певно надивився чоловічих журналів і хоче 140-60-90.
Відповісти
пропоную авторам рубрики запросити фахівця-стиліста чи моднього оглядача для коментаря - щоб було вагоме слово спеціаліста і рекомендація вашим "моделям" - що правильно, що ні. Подивіться передачу "Зніміть це негайно!"
Відповісти
Знов одна й та ж сама пісня.
Відповісти
чекайте думку експерта з наступного тижня)
Відповісти
Главное чтобы дипломированный эксперт был, ато знаете ли.. каждый в моде может быть экспертом... На то она и мода :)
Відповісти
Певно-певно....та знаєте Хотіти ж не вредно..вредно..самі знаєте, що)))..от як завжди.. всі щось хочуть..а, самі, щось дати можете?
Відповісти
А є і такі, що хочуть, щоб жінка їх утримувала. А дати? Ой вже і цього як треба не можуть.
Відповісти
рубрика і справді стає однотипною - молоді люди одного віку і соціального статусу, а хотілося б бачити - різного віку: хіба у нас мало жінок, чоловіків старшого віку, які і справді одягаються СТИЛЬНО? а мами, які маленьких діток одягають стильно з дитинства? а чому б не придумати підрубрику "Хто у нашому колективі самий стильний?" - питати співробітників в магазинах, салонах, організаціях - теж цікаво. І саме - не МОДНЬО, а СТИЛЬНО, бо це абсолютно різні речі. Можна наперти на себе купу дольчегабани-гуччі-валентино, але воно і пасувати одне до одного не буде, і смішно виглядатиме, і тобі не личитиме. Можна в модних речах бути клоуном, посміховиськом, а можна шити самому, або з бабусиної скрині одягатися так, що всі звертают увагу і заздрять твоєму відчуттю стилю! авторам - бажаю нових задумок і знахідок!
Відповісти
Аплодую вам стоячи, Пані! Якщо Сергій Нескажу прислухається до Вашого коментаря - то це буде йому величезним плюсом до карми.
Відповісти
гарна та цікава рубрика але наші люди до такого ще не готові всі і все їм не таке, схвальні відгуки - рідкість.
Відповісти
Рубрика то цікава, але беруть сюди тільки людей, які спілкуються з автором.
Відповісти
Стиль - це не те, що тут показують. Автори рубрики поплутали грішне з праведним. Стиль - це не волохаті ноги, не обскубані, ніби собаками, шорти, не залоєні майки і не голубі на чоловіках макасини. Не плутайте ликер з лакованими чобітьми. Шукайте бублик, а не дірку від бублика. Тут показують не стиль, а поганий смак. Чи його повну відсутність.
Відповісти
Пане Не стильний, а "залоєні" - це які?
Відповісти
Я вважаю, що нормального хлопця зодягнули у якесь лахміття. Він у цьому "прикиді" схожий більше на мавпу чи на білу ворону. Нічого не маю проти секонд-хенду, але, на мою думку, це огидно, доношувати кеди невідомого американця. Шорти абсолютно неестетично дивляться, а майка більш пасувала б дівчатам.
Відповісти
А хлопчина так і по вулиці ходить, чи спеціально для зйомки приодівся?
Відповісти
ну ви ще нормальних дівчат припишіть до тої майки... Ще чог не вистачало
Відповісти
Герої ж бачать себе з боку, принаймні їх друзі можуть їм підказати. Зрештою найкращі на цей час відгуки отримала об'єктивно приваблива пані зайцева. Так що наш народ якби хто не казав, але тямить у красі.
Відповісти
Як на 18 річного юнака, то у хлопця дость розвинена рослинність на обличчі.
Відповісти
А цей джентельмен так і на роботу чи на навчання ходить?
Відповісти
А ось уявіть. Одіти цього чоловіка у діловому стилі, зняти бейсика, вдіти гарні туфлі і ось виходить він так поважно з авто... Красавец!
Відповісти
Так, щось у цьому є. Хлопець симпатичний, у нього усе ще попереду.
Відповісти
Нє, те, що хлопець має рослинність - це добре. Значить гормонів багато. Знаючі люди кажуть, що чим більше гормону, тим чоловік більш темпераментніший.
Відповісти
немає різниці, яким брендам надає перевагу кожна з ваших моделей , - відомі чи ні, бо стиль - це коли людина відчуває Що, з Чим і Куди одягати, ЩО до Чого пасує і тд.! Мода і Стиль - різні речі, як ви собі цього не втямите!!! Спортивний костюм- для занять спортом, а не для прогулянок містом, вечірня сукня і підбори - до ресторану, а не в офіс і на базар, туфлі зі стразами не одягають до брудних джинсів, а сумочка на ланцюжку від Шанель не пасує до стоптаних в'єтнамок і брудних ніг...золото мамине для молоденької дівчинки треба з розумом підбирати...оце - відчуття стилю - і колір, і фактура, і аксесуари...
Відповісти
Ці шортікі мене доконають
Відповісти
Я знаю цього хлопця особисто і не треба говорити що він ''женствінний'' чи типу того.нормальний хлопець так йому всього 18 вчиться в університеті займався боротьбою любить велосипеди.не варто виражати таку думку коли зовсім не знаєш людину
Відповісти
Футболка ніби жіноча, та й леопардовий принт-це жах, шорти міг би і подовші вдягнути...я бачу ти часто одяг купуєш без настрою! Годинники радянські це дійсно круто, сама маю кілька)
Відповісти
в кожного свій стиль.не треба тут виражати свою думку яка нічого не варта
Відповісти
Мо..., шо він?
Відповісти
чому ніхто не розуміє, що леопардовий принт на чоловічому волохатому тілі - це іронія :)
люди, ви надто зациклюєтесь над тим, що на себе одягати,
тому всі ходять такі однакові і сірі...
Відповісти
Мирон - молодець
рубрика цікава
треба сюди ще Даринку Кривицьку сфоткати :)
Відповісти
В Даринки немає смаку!
Відповісти
я б з таким теж на секонди в перший день завозу ходила б)
майка зачьот
Відповісти