Фотовиставка Андрія Голембієвського

Фотовиставка Андрія Голембієвського
Свої фотороботи у виставці на ВолиньPost презентує лучанин Андрій Голембієвський.

Йому 30 років. Народився в Луцьку. За спеціальністю – інженер-програміст. Вже близько п’яти років займається фотопослугами.

Далі герой фотовиставки розповідає про себе сам.

***

«Фотографувати почав, можна сказати, випадково, коли знайомий попросив замінити його у репортажній зйомці. Налаштував фотокамеру, показав і розповів, як фотографувати, озвучив основні завдання. Після вдалої зйомки були ще інші завдання. А потім я заміняв його на посаді фотографа Волинського академічного драматичного театру імені Тараса Шевченко в Луцьку.

Зараз працюю в «Еліт-фото», що на вулиці Винниченка в Луцьку. Роблю випускні альбоми, знімаю урочисті події.

Взагалі вперше познайомився із цифровою фототехнікою у 2002 році, коли ще був студентом. З-за кордону брат привіз один з перших 3-мегапіксельних фотоапаратів, який став початком моїх інтересів у сфері фото.

Довго не розумів «гонки озброєнь», в якій фотографи витрачають великі суми на обладнання, поки не придбав свій перший дзеркальний Nikon d70. Далі по мірі отримання досвіду розширюю свій технічний арсенал професійного рівня.

Найбільше люблю фотографувати емоційних і харизматичних людей, що відчувають камеру і вміють виражати й передавати емоції, дітей, бо вони завжди неповторні і щирі».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
будь якому дурню дати крутий фотоапарат і він так зможе
Відповісти
Canon 500D купив б.в за 2500грн. Доступно всім на Аукро
Відповісти
подвоєння в тексті )))
Відповісти
Технічно - добре, художньо - незадовільно
Відповісти
Один фотограф, бyдyчи приглашенным на вечеpинкy, прихватил несколько своих снимков, дабы пpи случае показать их гостям. Хозяйка, yвидев снимки воскликнула: Какие восхитительные фотогpафии! У Вас, видимо, очень дорогой фотоаппарат!
Прощаясь в конце вечера, фотограф сказал: Спасибо, ужин был приготовлен великолепно! У Вас, наверное, очень дорогие кастрюли.
Відповісти
Не впечатлило. Шаблонно как-то, стандартно, разве что "ноги" и пару девочек хороших)))
Відповісти
Так як у всіх... Розчарована...
Відповісти
скажу так, прикольно)
Відповісти
Мені дівчина з порожньою рамкою сподобалась. Інше - ну нічого, бачила гірше.
Відповісти
такий же примітивізм, як у свєти зозулі і косюка
Відповісти
Ладно Зозуля.вона ж не фотограф.а чим вже Косюк насолив???
Бачив його роботи!Талановитий фотограф,круто фоткає
Щоб таке писати мабуть він вам дорожку то перейшов,амбіції так і пруть)
Відповісти
Згідний, ще й можливо написано з фейкового аккаунта.
Косюк, Павлосюк в авторитеті. З Зозульою не знайомий.
Відповісти
звичайні фото...прості..нормальні..нічого особливого
Відповісти
головне,що самому автору подобається цим займатись.
Відповісти
Зі свого досвіду скажу - критикувати легко, а щось зробити складніше. Критикують так, як правило ті хто ніякого толку в фотографії не знає. Звичайно предсталені роботи не можуть зрівнятися із відомими нам роботам Анрі Картьє-Брісона, але запевняю що і він свого часу робив щось подібне, і він же сказав що перші 10 000 робіт фотграфа можна викинути у смітник. Тому критиканам скажу - ви маэте всі шанси досягти того ж рівня що й Анрі Картє-Брісон - купіть собі дальновимірний б/у "ФЕД" із обєктивом 50 мм чи "Зеніт" із "Геліосом" 50 мм. Або ще краще зробіть собі з побутових відходів фотоапарат як Мирослав Тихий і робіть шедеври, про які заговорить весь світ.
Відповісти