Світязь втратив третину туристів, ‒ чиновник

Світязь втратив третину туристів, ‒ чиновник
2013 рік змусить бізнесменів, які займаються організацією відпочинку людей на Світязі, переглянути цінову політику, - вважає голова Шацької райдержадміністрації Володимир Найда.

Він розповів Волинській правді, що цього року в порівнянні з 2012-м кількість туристів зменшилася на 30%.

"Люди бояться вкладати кошти. А якщо наступного року ніхто не приїде? Тому до послуг невибагливих відпочивальників – сарайчик, в якому ліжко. Це – наші реалії. На мій погляд, на сьогодні в нас не потрібно більше розвивати туризм. Потрібно довести до пуття те, що є. Люди приїхали до Світязю без грошей і згідні жити далі від озера, але за дешевшу плату. А ті палаци, у яких доба до тисячі гривень коштує… Ну, не знаю, чи вони заповнені", - каже він.

"В основному там живуть білоруси та кияни", - додав чиновник.

На його думку, зменшення кількості відпочивальників сталося з трьох причин.

"...Не зовсім хороша погода, в людей нема фінансів та погані дороги зі Львова. Львів'яни до Шацька фактично не приїздили в цьому році через погані дороги", - мовив Найда.

Тому посадовець переконаний, що бізнесменам потрібно "зменшувати апетити".

"Послуги дуже дорогі. На базарі ціни вищі на 30-40%, як в наших сусідів. Та й проживання недешеве", - висловився чиновник.

"Цей рік змусить людей змінити цінову політику. Інакше наші клієнти їхатимуть до Болгарії, Туреччини чи Чорногорії", - підсумував голова Шацької РДА.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: туризм
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
От хай висновки зроблять, як дерти гроші з людей за відпочинок.
Відповісти
В Єгипті можна за такі гроші відпочити, як на Світязі, то чого їхати на Світязь? Поліщуки вже геть зажерлися!!!
Відповісти
не поліщуки, ва ПОЛІШУКИ!!!
Відповісти
А таки ПОЛІЩУКИ!
Відповісти
Хай ті львовяні поремонтують свої дороги самі, а вони на Волинь дороги ремонтувати не хочуть. А з цінами вони точно позаганялися, тому звісно краще і поїхати кудись даже в Болгарію за кордон. Просто всі зажерлися. І треба створювати бази так, щоб і у дощову погоду було чим занятися.
Відповісти
Для початку зрозумій, що таке еспрессо!
Відповісти
Всі львів'яни їдуть в Болгарію. Був там в цьому році, кожна третя машина з львівськими номерами. Світязь смокче...
Відповісти
Для того, щоб ціни зменшилися, треба поубавити апетити деяких чиновників. З людей поборів стільки, що на розвиток власного бізнесу зовсім не залишається, десь біля 5% прибутку (який іде на ремонт після розрухи), решта 95 на хабарі і побори. Як вижити? Треба змінити систему, тоді не будуть люди їздити у Болгарію, а відпочивати на своїй українській землі.
Відповісти
"Люди бояться вкладати кошти. А якщо наступного року ніхто не приїде? Тому до послуг невибагливих відпочивальників – сарайчик, в якому ліжко. Це – наші реалії. На мій погляд, на сьогодні в нас не потрібно більше розвивати туризм. Потрібно довести до пуття те, що є. Люди приїхали до Світязю без грошей і згідні жити далі від озера, але за дешевшу плату. А ті палаци, у яких доба до тисячі гривень коштує… Ну, не знаю, чи вони заповнені", - каже він.

РІВЕНЬ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ЦЬОГО ЧИНОВНИКА ДОРІВНЮЄ Н У Л Ю.
Відповісти
почитай повну версію статті на Волинській правді, а тоді роби висноки недолугий

Відповісти
100% згідний з домовим.таку армію контрольорів-дармоїдів з держчиновництва дуже непросто прокормити.ПАКРАЩЕННЯ вже сьогодні!!!
Відповісти
та вже на протязі двох років краще поїхати на море в туречину , а не годувати цих шацьких бариг! ЗАЖЕРЛИСЯ шановні!!!!!!!!!!!
Відповісти
Дуже лакомий кусочок ,а вкладати кошти у структури ніхто не хоче- тільки в" моє".
Відповісти
Всі хочуть свої вкладені гроші відбити за сезон щей отримати шалений прибуток. Додерлись..!
Відповісти