Стильний Луцьк. Портрет дня: Максим та Олена Галдіни

Стильний Луцьк. Портрет дня: Максим та Олена Галдіни
Максим та Олена Галдіни, 26 та 23 роки, подружжя

Фактично весь одяг Максима ‒ від італійської марки Diesel. Брюки також від італійського бренду чоловічого одягу Canali, заснованого ще у 1932 році. Фірма тримає марку і випускає лише добірний, елегантний одяг для чоловіків. Таке задоволення ‒ не з дешевих, та воно того варте, адже гарантує якість. Очевидно, Максиму подобається якість та мінімалізм в одязі. Олена повністю підтримує у цьому чоловіка, її сукня виглядає просто та стильно.

Ми випадково зустріли подружжя Галдіних на вулиці і, як виявилось згодом, у Луцьку вони тимчасово. Хоча, більшу частину свого життя провели саме тут. Максим та Олена по черзі розповіли нам про те, де одягаються, що купують та завдяки чому виглядають стильно. Тож, спершу цитуємо Олену.

«Багато речей я шию на замовлення, хоча знайти хорошу майстриню ‒ проблема. Сьогодні цінується ручна робота, яка в результаті дозволяє бути не схожим на інших. У цьому мені пощастило з мамою, у неї ‒ золоті руки.

Не вважаю, що для того, аби одягатися гарно, обовʼязково витрачати астрономічні суми. Головне мати фантазію і хороший смак. Раніше я надавала перевагу високим підборам, але, поживши якийсь час за кордоном, моє ставлення до моди кардинально змінилося. У всьому має бути мінімалізм і зручність.

Взуття ‒ моя маленька слабкість. У моєму гардеробі вибір взуття починається від класичних туфель до кедів. І не менший вибір аксесуарів.

Стиль мого одягу змінювався з віком. Як я тільки не одягалася і не експериментувала. Не потрібно судити про людей по одягу, тому що гарний смак потрібно виховувати. А це потребує часу і зусиль.

Улюбленого бренду у мене немає. Віддаю перевагу речам із натуральних тканин. Звісно, таке на ринку не придбаєш. Це речі від хороших марок.

Я людина настрою. Те, що я одягаю в певний момент прямо залежить від мого настрою. Чим гірший настрій, тим простіше я одягаюсь ‒ кеди, джинси і обовʼязково окуляри.

Обожнюю купувати нові речі. Таких людей, як я, називають шопоголіками. Хоча, з віком моє ставлення до одягу змінюється. У житті є значно важливіші речі.

Найдорожча покупка ‒ це, мабуть, плащ ціною 7 тис. грн. Та, якщо бути чесною, я цим не надто переймаюсь.

На фото: сумка, сандалі ‒ River Island, окуляри ‒ Carrera, пояс ‒ Kira Plastinina, сукня пошита на замовлення.

Далі про свої смаки розповідає Максим.

«Оскільки ми зараз живемо у Варшаві, то одяг купуємо там. У торгових центрах, або окремих брендових магазинах. У нас немає такого поняття, що от ми йдемо гуляти і давай ще зайдемо виберемо собі якийсь одяг. Зазвичай ми сплановуємо свої покупки, йдемо, коли в тому є потреба. От, наприклад, потрібно мені кілька нових футболок, або хочу нові кеди, тоді збираємось за покупками.

Мені подобається фірма Diesel. Напевно, зараз вона найбільше підходить мені за віком. Тому майже весь мій одяг від цієї марки. Памʼятаю, що починав носити їхні речі ще коли вчився в одинадцятому класі. У Луцьку тоді ще був магазин Diesel. Якось я зайшов туди і подумав, щось типу: «Тут дійсно продають прикольні речі». З того часу мені їхній одяг не перестає подобатись.

З аксесуарів ношу лише годинник і обручку.

Я купую річ, яка мені подобається і вважаю, що вона є кльовою. Одягаюсь для себе, а не для когось. Насамперед, щоб відчувати себе комфортно. Я не виокремлюю для себе якусь улюблену річ. Бо все, що купую, мені подобається».

На фото: піджак ‒ Zara, футболка, взуття, годинник ‒ Diesel, брюки ‒ Сanali.

Секрет оригінального стилю від сімʼї Галдіних: «Актуальний вислів Коко Шанель, що мода проходить, а стиль залишається. Не потрібно гнатися за трендами, одягайте те, що личить. І не забувайте про класику, вона завжди у моді».



Рубрику веде Сергій НЕСКАЖУ
Фото Олександра КОТИСА

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 64
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ООООО приємна несподіванка!!! :))))
Ця пара є досить стильною!
дуже гарні:)


Відповісти
Ти мабудь їм грошей винна???
Відповісти
а ти мабудь заздрісна баба, яка всіх поливає брудом і немає друзів!
Відповісти
тобі дитинол треба пити валерянку, вона заспокоює...
Відповісти
фантастичний несмак стосовно взуття в обох.
брюки, не пасують до цих кросів, мені здається, що краще це були би мокасини.
дівчина. брови...ну нехай, це дуже особисте, але покрій плаття є суворим, елегантним та закритим, воно так і просить легкого закритого взуття! ті сандалі - ну просто недоречні. ІМХО.
Відповісти
Кроси під брюки на босу ногу , це смішить)))
А вона, ну сіренька мишка так вдягнутих пів луцька ходить))
Респект авторам що не секонд...
Відповісти
ото і не дивно, що ви баба !!!!!!!!!!!!! бо напевно не знаєте, що є коротенькі шкарпетки, яких не видно з під взуття!
це ви сіра миша, яка тільки і сидить в неті аби гадити!
Відповісти
Мені смішно коли гола нога торчить з взуття...
Відповісти
ааа треба ж білі шкарпетки до колін натягнути - оце буде стильно, по вашому!!

еххх село-село....
Відповісти
да! повністю підтримую про шкарпетки! дибіла має бути видно із далеку - так спокійніше жити!
Відповісти
Прiся (чи Прiсю, як там правильно),

Павлiнсько-iндiанська розмальовка то для таких як Ви розтелеп,

а "сiрi мишки" це стриманiсть i смак Особистостi.
Відповісти
Не чіпай бабу, бо спалю хату..
Відповісти
Не бери багату бабу, бо вижене з хати.
Відповісти
Вася я тебе неображала, я тобі співчуваю... ти Вуасья слова підберай ок)))
Відповісти
iзвините.
Відповісти
та нічо
Відповісти
ЧМО ТИ БЕЗПАНТОВЕ!
Відповісти
ДО АВТОРІВ Вчора бачила, як Ви зловили дівку в сквері на Л.Українки в синіх лосинах, якого дня вона буде в рубриці)))
Відповісти
Не буде вона... Дівка видиралась і порвала ті синії лосини на шмаття.........
Відповісти
буде буде, вони довго на лавці сиділи,
я все бачила)))
Відповісти
понеділок або вівторок)
Відповісти
Дякую Сергій.
Відповісти
А я ще хочу запитати , ви довго вмовляєте людей, щоб вони стали героєм рубрики?
Відповісти
ні, не дуже)
Відповісти
Дякую за інформацію, просто мене це цікавило...
Відповісти
опа, це ж як дівок то можна по луцьку чіпляти!
Відповісти
Класні тапки - з вентиляцією...
Відповісти
нарешті по-справжньому стильні люди
Відповісти
респект автору! давно знаю цю чудову пару і завжди любуюсь,як вони круто і гармонійно виглядають, таких як вони в Луцьку ще ніколи не зустрічала !
Відповісти
Ти в них гроші позичила і не віддаєш чи шо

Відповісти
а може ти закриєш свого рота ! мелеш шось дурне!
Відповісти
Не обiжайте бабушку Прiсю, вона дуже вразлива.
Відповісти
Дитино випий щось заспокійлеве. ок)
Відповісти
Чого обзиваєшся, ну йому так подобається. нехай собі ходе...
Відповісти
класичні брюки та піджак під незрозумілу футболку та кросівки на голу ногу - дивний погляд на стиль. але це точно не гармонійно виглядає і тим більше коли засунуті обидві руки в кармани з відтягуванням їх вперед.

Відповісти
Руки в карманах? Мабудь штани злітають то він їх тримає)))
Відповісти
Гармонично так, приятная неожиданность. Спасибо Саша и Сережа, это вам не малолеток клеить)))))).
Відповісти
Ну, где же они "классические"? Все там в тему, все там в тренде, и брюки, и футболка, и пиджак.)
Відповісти
7000 тис. грн. плащ... печаль
Відповісти
дуже гарна пара, зі смаком одягнуті, витримано, спокійно, без виклику юрбі, без намагання виділитись, що притаманно поліському менталітету. Автори приємно вразили. Ріст, еволюція присутні. Значить, далі буде ще цікавіше і несподіаваніше?
Відповісти
Цікаво на яких авто їздять і чим на життя заробляють.
Відповісти
У них немає авто!!!
Відповісти
О, яка ж краса) гарна пара...так тримати! тут тобі і стиль, і смак, гармонія.
Відповісти
Гарна, доглянута, стильна пані.
Клас.
ЇЇ супутнику теж нічого не бракує.
Респектабельна пара.
Європа рулить. Це вам не ювантівсько-ширвжитківський асортимент.
Відповісти
Не мiсце (одяг) красить людину, а людина мiсце (одяг).
Відповісти
Макс - ти як завжди супер. Ось приклад того, як можна виглядати мужику круто і водночас не бути схожим на хіпстера чи гея. Дівчина аж губиться на його фоні, хоча теж нічогенька.
Відповісти
Таня, зовсім вона не губиться.
Ніщо так не прикрашає чоловіка, як жінка поруч.
От так.
Відповісти
Знайдено автомобільні номерні знаки на вул. Арцеулова( після стихії) ВС4197ЕВ , звертайтесь на тел. (050)678-33-12.
Відповісти
Перші нормальні, дійсно стильні.
Відповісти
одягнуті зі смаком і дійсно видно, що мають свою власну думку щодо того як одягатися , а не ту, яку нав'язує продавець на базарі
Відповісти
Гарна пара.
Відповісти
Мальовані брови - просто ад.
Відповісти
Я не гей, але хлопець виглядає краще за дівчину!
Відповісти
Таня, невже ви вважаєте ,що саме так слід "...виглядати мужику..."?
Мені вас щиро жаль.)
В моді я не розбираюсь,тому зовнішній вигляд молодих людей не коментуватиму.)
Відповісти
поважаючі себе видання, закривають функцію коментування, якщо у коментарях таке робиться! наш народ ніколи не виповзе з цієї ями на рівень інших європейських країн в культурному плані! бо основною массою керує заздрість, злість і вся гамма негативу! які ж ви мізерні, оці коментатори , які пишуть гидоття на пустому місці!
Відповісти
Мені ця парочка подобається, викликати таку бурю емоцій... Молодці! Так тримати!)
Відповісти
Без коментарів - не було б тисячі переглядів. Глянув - закрив, пісно - прісно. В коментах - жара!
Відповісти
Ого! Я в шоці! Нарешті гарні і стильні люди. Дівчина дуже крута.Респект. Це справжній приклад для наслідування моди.
Відповісти
Критикуйте скільки завгодно, але в порівнянні з тією картатою кучерявкою з міськради ця дівчина дуже классссно виглядає....
Відповісти
Скільки коментарів... дивно, що про волохаті ручки дівчини ще ніхто нічого не сказав))) Це, звісно, жарт. Стильно, стримано -Європа. Правда, я б також все-таки взула більш закрите взуття, хоч і на низькому..
Відповісти
Село селом. Хто одягає футболку з малюнком під піджак? Колір штанів не підходить в тон піджака. Взуття тим більше сюди не пасує. А дівчина вдягнута як з Юванту. Ніякої витримки стилю.
Відповісти
Пара як пара. Якби в селі їх знайшли, то було б дійсно - несподівано стильно, а так - в Луцьку таких вистачає, Богу дякувати.
Відповісти