Виборчий округ у Луцьку засипають «чорнухою». ФОТО

Виборчий округ у Луцьку засипають «чорнухою». ФОТО
Проти кандидата депутати Луцької міської ради Дмитра Дубняка (на фото) на території луцького виборчого округу № 10 розповсюджують листівку провокаційного змісту - заявляють у ВО «Свобода».

Гаслом листівки є фраза: «Я розбудую наш мікрорайон!». У тексті ж пояснюється, що, аби район став успішним, необхідно збільшити кількість його мешканців. Вирішити проблему пропонується будівництвом нових багатоповерхівок.

«Ми збудуємо великі багатоповерхівки на місцях прибудинкової території та дитячих майданчиків, адже зараз район схожий на пустир із чагарниками», ‒ йдеться в агітці.



Окрім того, обіцяють автозаправну станцію, розважальний центр та ринок. Мовляв, переговори з інвесторами провели, проекти погодили.

«Я хочу стати відомим та багатим», ‒ пише автор такої агітки.

У «Свободі» заявляють, що використання їхньої емблеми на агітпродукції ‒ несанкціоноване і є типовою провокацією.

У заяві цієї політичної сили йдеться:

«Свобода» заявляє, що завжди виступала і виступатиме проти наступу на життєвий простір мешканців громади, забудови прибудинкових територій та дитячих майданчиків, не залежно від того, кому би таке могло прийти в голову.

Зрозуміло, що використання емблеми ВО «Свобода» на листівках, де задля збільшення кількості жителів мікрорайону пропонується забудувати прибудинкові території та дитячі майданчики в мікрорайоні багатоповерхівками, ринками та автозаправками, є очевидною фальшивкою, до якої ВО «Свобода» не має жодного стосунку.

«Свобода» сподівається, що лучани зуміють відрізнити правду від брехні і не піддадуться на жодні провокації».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Хоче стати багатим за наш рахунок? Фігушки!!!
Відповісти
Отакого кандидата підтримала Свобода! Раніше треба було думати!
Відповісти
Тоха, перестань! Що б думати треба мати чим! Ну нема в тебе,цього, нема! Але, що Дімка тобі з свободою зробив?
Відповісти
Молодцы...А ведь -всё правильно. Будут и АЗС и высотки. Верно и то что хочет стать багатым(не потому ли торф подорожал?), а листовку - наверное в Бют и выдумали, чтоб внимание, так сказать обратить. Понятное дело, в Теплоэнерго такие деньги, то можно место и в обл совете купить, не то что ... Но жаден.
Відповісти
Цей утирок, неадекватний алкоголік Канановіч.... генерал КДБ Аркаша -- усе це все не те, що потрібно лучанам.... ГОЛОСУЙТЕ ЗА КОСТЯНТИНА ЯВОРСЬКОГО....
ЗА КОСТЯНТИНА ЯВОРСЬКОГО....
ЗА КОСТЯНТИНА ЯВОРСЬКОГО....
ЗА КОСТЯНТИНА ЯВОРСЬКОГО....
ЗА КОСТЯНТИНА ЯВОРСЬКОГО....
Відповісти
а хто такой этот Костик , с похожей фамилией - повезло типа или поменял недавно ?
Відповісти
це рука Палиці постаралася швидше всього. хотя може Токарський чи регіони руку приклали... бютівці замість вештатися безцільно містом і нічого не робити крім як власні кишені набивати, мали б негайно поширити листівку спростування і в кожну квартиру занести її. інакше народ там не розбереться. і вибори можуть продути
Відповісти
Я так понимаю -финансируют компанию - кандидаты.
А Ваш - ЖАДЕН.
Відповісти
Наявність такої листівки - підтвердження факту, що цей кандидат лякає інших. Брудом можна облити всіх, от мабуть автори такого "витвору" будуть найбільше в г-ні.
Відповісти
Декабристи повстали щоб не було бідних, більшовики - щоб не було багатих! Зміст листівки можна перефразувати: "Більшовики (КПУ+ПР) проти кандидата від опозиції"!
Відповісти
як можуть називати опозицією чувака, який все життя працював в державних органах?!!!!!
Відповісти
А можна оприлюднити біографічну довідку "чувака, який все життя працював в державних органах"?
Відповісти
По вгодованості так пацан на више срєднього тяне. А ше він обіцяв хімзавод для виборців построїти.
Відповісти
БЮТу більше ніколи не повірю!
Відповісти
Це все дурниці, що пишете! Дубняк позбавив цнотливості моєї прабабусі і замку не давав добудувати! А ви про свої вибори, гидотники!
Відповісти
Та він і з Челубєєм, в битві куликівський битися не хотів! А Вася Токарськіотський зараз гаразд хулу гнати, а тоді в штанці наклав!
Відповісти