Нові тарифи на утримання будинків у Луцьку скасують?

Нові тарифи на утримання будинків у Луцьку скасують?
Уряд має намір до жовтня 2013 року скасувати усі збільшення тарифів на комунальні послуги.

Про це віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул заявив під час відео селектора 15 серпня, - пише Слово Волині.

«За останній тиждень ми вирішили цю проблему і підвищення тарифів у ЖКГ не буде», - запевнив Олександр Вілкул.

Нагадаємо, від початку червня у Луцьку набули чинності нові тарифи на утримання будинків.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Білий пушний звірьок йде до наших ЖЕКів
Відповісти
давно пора!!!!!
Відповісти
Не верю, болтовня это все.
Відповісти
Ви добре знаєте тільки ОДНУ РОБОТУ. Все глибше залазити в нашу кишеню. Але неШАНОВНІ. Вона вже пуста. Більше того, в ній дирка протерта цінами на продукти, ліки, транспорт і все інше. Не розуміючи того, що вже більше не візьмете, ВИ СВОЇМИ РУКАМИ доруйнуєте й тих, хто з останніх сил старався вам платити. Ми стаємо неплатниками не від хорошого життя і не з власної волі. І, дякуючи вам, нас все більше.
(Для довідки: В горезвісному СССР середньої МІСЯЧНОЇ ЗАРПЛАТИ вистачало на оплату трьохкімнатної квартири ЗА РІК).
(Для довідки:Кварплата в Луцьку одна з найбільших в Україніі рівняється з московською).

З ПОКРАЩЕННЯМ ВАС!!!
Відповісти
та ті жеки давно потрібно розігнати-гроші гребуть а робити нічого не роБЛЯТЬ...
Відповісти
Розумний пан ДОК , запропонуйте альтернативу ЖЕКАМ, а то розігнати просто а своїми руками або коштами щось в домі робити ви не захочете а думаєте що вам хтось зробить, Ніхто нвкому нічого безплатно не робить!!!
Відповісти
я особисто за свої кошти робив фасад будинку,коли прорвало трубу водопостачання всім будинком збиралися і робили,потолок і ремонт у підїзді теж за свій кошт робили,то як вам це,криша скоро провалиться,а вони говорять -у нас нема коштів...
РОЗІГНАТИ І КРАПКА
Відповісти
давайте збільшувати тарифи, навіщо підвищувати якість послуг? а й справді, треба ж досипати до кишень українських багатіїв??? ті ж комунальники отримують копійки. до речі, тепер , пов язані з комунальниками можна вирішувати з допомогою Всеукраїнської служби «ЖКГ-контроль», заходите на їхній сайт і вказуєте на проблему. усе безкоштовно. нам допомогли у вирішенні вивозу сміття.
Відповісти
Ми теж зверталисЯ на "ЖКХ-Контроль", так, гарний сайт.
Відповісти
Останні новини
Нові тарифи на утримання будинків у Луцьку скасують?
15 серпень, 2013, 12:54