Попередні результати виборів у Луцьку

Попередні результати виборів у Луцьку
За результатами попереднього підрахунку голосів на усіх трьох виборчих дільницях 10 округу Луцька, де у неділю, 18 серпня відбулися вибори депутата Луцької міської ради, перемогу здобув кандидат Ігор Поліщук.

На другому місці – бізнесмен Василь Токарський, на третьому – висуванець Партії регіонів Аркадій Яворський.

Загалом рейтинг п’яти кандидатів, які набрали найбільше голосів, за результатами попереднього підрахунку виглядає так:

Ігор Поліщук – 932 голоси «за»,
Василь Токарський – 537,
Аркадій Яворський – 328,
Дмитро Дубняк – 307,
Олександр Кононович – 214.


Всього в окрузі проголосувало 2493 людей, що становить трохи більше 40 % від загальної кількості виборців.

Нагадаємо, у неділю, 18 серпня в одному з виборчих округів Луцька, у Привокзальному районі обирали депутата Луцької міської ради у зв’язку зі смертю обраного тут у 2010 році Леоніда Лаби.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 30
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ВАСИЛЬ ПІДЕ В ДЕПРЕСІЮ.І ПІАРЩИКИ НЕ ДОПОМОГЛИ, ТЕХНОЛОГІЯ КОСМОСУ, ДЕНЬ ДВОРА (МАСОВА ПОПОЙКА)-ОДНОРАЗОВА.КАПУСТА НА ВІТЕР.КРАЩЕ БИ ПОМОГЛИ ВРОНСКОМУ....
Відповісти
Ігор переміг, це точно, Ігор Палиця дійсно переміг. 900 людей продались за 100 грн. і два дитячі майданчика. Дахи, труби, підїзди і купа іншого як стояли в жахливому стані так і стоятимуть. Висновок один, бабло перемогло! Виборці ви самі обрали собі депутата, тепер ви відповідаєте за його роботу, і якщо будуть проблеми нарікайте тільки самі на себе.
Відповісти
А з кого там було обирати? Перша пятірка ніяка... Якби Палиця не скуповував голоси то можна було б рахувати що переміг найдостойніший
Відповісти
як з язика зняв.
Відповісти
Справедливість восторжествовала...
Відповісти
Ці вибори є дуже повчальними для Щурів з Батьківщини. Якщо вони ще не зрозуміли, такий результат буде і в 2015 році
Відповісти
Дай Боже здоров'ячка Ігорю Петровичу і його команді. Це люди, які реально можуть покращити життя лучан.
Відповісти
Хто з цих кандидатів живе у цьому районі?
Знову лучани оберають "інопланетян" представником від себе.
Відповісти
Продажна скотина Григоренко. 4 місце!! Гнати в шию!!
Відповісти
Привіт Васі Токарському!!
Відповісти
Що ви волиняни такі продажні? За 100 грн віддатися? Так і будете далі жити на панелі !!!
Відповісти
НЕсподівано,виліт з трійки единоі опозиції- це вирок для неі.
Відповісти
А до чого там єдина опозиція? Удар в агіт компанії участі небрав,а відповідальність маємо нести!!?? Це вирок бвтьківщині і Григоренку, як працювали те і мають
Відповісти
Самі лучани продалися , а тепер будете ходити бубніти , що нічого в вашому районі не робиться. !!! От тепер на тих 100 гривень поробіть собі все ( дороги , освітлення, і т. д. ) , бо ви цього новообраного депутата вже не побачите!!! Сволочі продажні!!!
Відповісти
пздаускас луцькій раді... на 2015 рік палиця таких ігорків по всьому місту натикая, k.lbirs по сотеньцы в штанці натикають і про...уть місто
Відповісти
Партійний бренд ніщо, коли немає бобла... Люди втомились від бардаку, а навести порядок у дворах можна тільки з ним. А 100 грн. підкуп виборців - це СЛАВА,УМ і честь ношої епохи...
Відповісти
Олігархи рулять! А бидло воно і у Луцьку - БИДЛО! До стайні пліз! Або пи...йте на пашу, рогаті!
Відповісти
Частина продалась, частину голосів підтасували, массони тихо роблять свою справу, жиди скуповують країну, земля вся поділена і продана давно, не загорами податок на повітря.
Все піде за двома сценаріями.
Або вила, або ярмо.
Ярмо звичне стало, приманку в рот кладуть і б'ють батогом, українці погані коні, норову немає, тянуть лямку.
Бідний загублений затурканий народ...
Піндець не за горами.
Відповісти
Ой як добре,що не всі прийшли голосувати,а то Кононович зайняв би останнє місце,тобто був би першим тільки з низу,а так втиснувся в п*ятірку. Це йому не дружину "розводити",в Луцьку люди мудрі,швидко розібралися,хто такий Кононович!
Молодці,лучани, показали облизня тому бовдуряці-Кононовичу,топіро йому буде потрібно задуматися про те, що народжений бути на побігеньках не може бути депутатом міської ради.
Відповісти
932виборців х 15грн + 36000грн майданчики + пальне і агітатори 26000грн. = 201 800грн. - ціна перемоги Палиці над виборцями 10 ВО. Це одна машина мазда.
Відповісти
Буде цей район зразковий - побачите ...
Відповісти
Молодці! Втерли носа і регіоналам і незугарним опозиціонерам! З кожним днем в міській раді стає цікавіше :)))
Відповісти
Хочу бути поліщуком, Палиця, зроби мене депутатом. А я й хрестиком вишивати умію, і на машинці шити...
Відповісти
ГРИГОРЕНКО-ЛОХ!
Відповісти
І ПР і Батьківщина показали свою неорганізованість, безпорадність і жадібність. А Токарський і його штаб відбірної гнилі на чолі з Іудою і лжепророком Шелепом - свою тупість.
Відповісти
Батьківщина продула все що можна. але саме цікаво, що її депутати з радістю слухали звіт фонду Палиці 31 липня. настав час перейменувати луцьку батьківщину у луцьке міське відділення благодійного фонду Ігоря Палиці.
Відповісти
желудок победил!!! с чем вас и поздравляю...
Відповісти
УРААААААААААААААААА победа...Тот район будет показателем нашего луцка...и вам всем будет стыдно за свои коменты вышеизложенные.....Игорь ты лучший я тебя обожаю.....
Відповісти
Обсирати всімастаки.
Відповісти
Вася попробуй оспорити перемогу Поліщука. Порушення, підкуп і т.д. Іншого шансу може і не бути!
Відповісти