«Ворскла» – «Волинь» 3:3. ВІДЕО

Луцька "Волинь" вп'яте поспіль не змогла здолати суперника в Прем'єр-лізі 2013/2014.

Матч "хрестоносців" з полтавською "Ворсклою" відбувся 24 серпня, транслював його Football.ua.

Хоч цей поєдинок для лучан був виїзним, але в першому таймі вони двічі відзначилися у воротах суперника, чого в цьому сезоні підопічним Віталія Кварцяного ще не вдавалося ні разу.

Щоправда, коли "Волинь" забивала першого - господарі вели в рахунку 2:0. До 42 хвилини свою перевагу вони розгубили.

У "червоно-білих" відзначилися Богдан Шершун, який забив головою після подачі Ярослава Кінаша, та Шумахер: теж головою, але після навісу Міхеля Бабатунде.

У доданий час першого тайму гості навіть забили третього, але суддя вирішив, що за мить до взяття воріт "хрестоносець" Редван Мемешев порушив правила, і замість того, щоб зарахувати гол, призначив штрафний в бік "Волині".

У другому таймі підопічні Кварцяного продовжували створювати небезпечні моменти біля воріт господарів і вже на 50-ій повели в рахунку.

Вчергове за матч небезпечно в карний полтавчан навісив Кінаш і захисник Ян Масло після скидки від Шумахера "засвітив" на табло "2:3". Радість третього гола затьмарила травма оборонця.

Решту матчу перевагу на полі втримували господарі, але втілити її в щось суттєве змогли лише наприкінці гри. На 88 хвилині у воротах "Волині" розписався Володимир Чеснаков.

"Хрестносці" вп'яте поспіль не змогли обіграти суперника.