Стильний Луцьк. Портрет дня: Катерина

Стильний Луцьк. Портрет дня: Катерина
Нова героїня рубрики лучанка Катерина - дівчина весела, жвава та самодостатня. На кілька слів її вдалося зловити в центрі міста.

Катерина одягнула легкий плащ з рукавом у три чверті, літні чобітки, рвані джинси з мереживними вставками та білу майку. Пояснює, що класичну сніжно-білу трикотажну майку вважає обов’язковою для літнього гардеробу. Легкий плащ ближче до осені – досить доречний, адже зранку температура часом ледве сягає 13 градусів вище нуля.

«Надаю перевагу стилю «кежуал», тобто, тому що це зручно. Моя робота не вимагає офісного дрес-коду. Працюю сама на себе. Тому я маю таку перевагу носити те, що мені подобається. Оскільки я невеликого зросту, то люблю високі підбори. Сьогодні одягнула літні чобітки, бо планую багато ходити», - пояснює Катерина.

Одяг купує переважно у луцьких магазинах та торгових центрах. За кордоном речі не має змоги купувати, а про позитив від покупок в інтернеті чула лише від подруг. Каже, що деякі її подруги купують речі у «стокових» магазинах, втім, сама поки що такої практики не має.

Саме зі стокового магазину найдешевша річ у гардеробі героїні. Балетки за 20 гривень їй презентувала подруга.

«Якщо є можливість, то купую одяг у Рівному чи Києві в магазинах на кшталт Top Secret, Broadway, Zara, Collins», - розповідає героїня.

Найдорожча річ лучанки – поки що у мріях. Мова йде про хутряний жилет. Такі коштують від 500 доларів.

Катерина ніколи би не одягнула колготки в сітку. Каже, що такий одяг підійде лише до тематичних вечірок. Дуже практичним варіантом для жінок вважає сукні. Обожнює сорочки та так звані «джинси бойфренда». Тобто, джинси, ніби скорєні на чоловічу фігуру.

Свої рвані джинси удосконалювала сама. Аби вони не виглядали занадто «крикливо», у дірки повшивала ажурні вставки. Зізнається, що це була колишня блузка її мами.



Текст і фото Тетяни ГРІШИНОЇ (ВолиньPost)

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 77
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
адекватна кобіта)
Відповісти
За кобылу можно и ответить
Відповісти
кобіта- (з гуцульської) дівчина.
Відповісти
Не бей понты! откуда в луцке гуцулки?!!!
Відповісти
Хаха))) В Гриши проблеми з читанням чи з зором??? Написано "кобіта", ацей каже "кобыла".
Відповісти
взагалі то кобіта з польської "жінка".
Почитай уважно....)))
Відповісти
Що в Катрусі з лицем, бліда як нежива. Ілє років та де працює, афтор, ти не дотримуєш регламет викладу статті
Відповісти
чоботи - галімий ювант. плащ хороший.
п.с. штукатурка скоро посипеться. дівчата слідкуйте за кольором обличчя і станом - природніми способами. менше тоналки, макіяжу - більше природності. а то ходите розмальовані зашпакльовані - і після ваших обіймів - треба речі прати від коричневих плям.
Відповісти
Горiвки менше тра пить. Якi там мазi...
Відповісти
Не сидить на ній той плащик, аж ніяк, робить дівку карликом з короткими руками.
Відповісти
це фото літнє? тоді дівчинка париться.
Відповісти
Що не бач? В чоботях стоiть i в плащi - то чи раня весна чи пiзня осiнь.
Відповісти
О і я про те мовлю, ну що за ЛІТО таке коли молодьож в чоботях)))
Відповісти
Якась вона така розсеяна - певно i чоловiк закладае, i дiти нема куди подiти, i робота не тойво. Тiко по магазинах походить-розвiяться душа вiддиха.
Відповісти
Замучена налогами короче
Відповісти
ноги не гниють в чоботях літом? не так вже і холодно на вулиці. мені в балєтках і то ноги паряться

Відповісти
але на осінь , так гарно буде)
Відповісти
І не кажи, на осінь пайдьоть...
а літечко ж ще поки на дворі можна і в сандалєтах побігати)
Відповісти
Плащ під високі чоботи (в дірки) з джинсами(в дірки)- ой НІ! Чоботи узагалі ці mauvais ton.А плащик гарний! Сама дівчинка теж симпатична, хоч на рахунок "штукатурки" теж згідна із нижче написаним.
Відповісти
А мені подобається, гарний плащик та чобітки, нічого зайвого, вцілому гарно виглядає
Відповісти
"Емансіпанка".....
Відповісти
Рвані джинси - вони і виглядають з тих чобіт саме, як рвані, а не стильні. В чоботях дірчастих всі вже ходять, як з інкубатора. А на рахунок "штукатурки" ви всі не праві. Не всім пощастило з бездоганною шкірою, часто, на жаль, вона проблемна, мягко кажучи, і це зовсім не вина людини, бо часто роблять все можливе, а шкіра проблемна хоч трісни.
Відповісти
То все таке, ось що, а де поділись коменти під тим малим, що був на минулому тижні....

Дивлюсь, а там і фотосесію ще й в парку провели.
І тут запитання: ЧИЄ ЦЕ ДИТЯ??????????????????
Відповісти
Клас! Клас! Клас! Нарешті стиль, а не неформали якісь! Супер! МОлодчинка!
Відповісти
Катруся це ти пишеш чи подружка?
Де стиль? Де смак?
Зі шкірозамінника чоботя?
Взагалі не розумію оцих "літніх чобіт".
Брєд.....
Літо це босоніжки сандалі....
Ноги будуть фу-фу-фу після тих чобіт...
Відповісти
А не видно шо не під майку вдягнені, а під плащ...
Відповісти
Яка різниця да хоч під шубу.
Але взагалі що за мода літні чоботи?????
Не розумію цього.
Давайте придумаємо літню шубу, дублянку, а зимою зимові босоніжки а ще краще в"єтнамки з мєхом вобще супер буде!!!
Відповісти
Все не погано, але манікюрчик сільськоватий.
Відповісти
А манікюрчик то тойво... трохи далекуватий від нашого колгоспу))))
До чого тут ментоловий френчч???
ХЗ, і я так думаю, для такою старшої пані не надто гарно.
Відповісти
Зараз, на скільки мені відомо,цей колір модний... в одязі. Зате нігті доглянуті, а не пообгризувані та понадкушувані.
Відповісти
і ще - "старша пані", то скіко то їй? якась у нас сьогодні женщіна-загадка прям- ні тобі віку, ні прізвища, ні професії...інтрігантка)))))
Відповісти
Ото я так і думаю...
Але як на мене тридцять є.
Як думаєте?
Відповісти
Та нормальна дівчина. Тридцять їй нема, бо вона молодо виглядає. Це єдина дівчина, яка нормально і стильно одягулася. Видно, що доглядає за собою і це видно навіть з фотографічних її жестів. Інтелігентка.
Відповісти
Та ТИ глянь на 3 фото...
Видно зморшки біля очей, носогубні зморшки.... і пальчика та де обручка мала бути прикриває... значить не одружена значить вже вік такий що стидно сказати що чоловіка не має...
/Значить вивод? 28-32 роки)
Відповісти
А чого це ви думаєте, що у 28-30 стидно признатися, що чоловіка немає. Може у неї купа коханців чи просто дівчина живе у цивільному статусі. Для чого обговорювати приватне життя людини у рубриці, де всі говорять паро моду і стиль? Певно, не розбираєтеся у цьому! Тоді мовчіть.
Відповісти
А сама ти одружена? МАбуть ні.
Раз думаєш що в тридцять не соромно сказати що ти ще не заміжня.
Відповісти
Та яка вам різниця? Вам хочеться за приватним життям слідкувати? Дивіться ріні шоу, нпариклад: Дом2, холостяк, а тут лише коментуйте стиль людини, вона, ця дівчина, не виставляла себе на знайомство чи сватання. Щодо мене, то вас не повинно турбувати чи заміжня я чи ні. Вам не все рівно?
Відповісти
Та йо-майо, нема більш чим, то хоч тим шо замужем треба похвалитись, самоствердитись типо. Хоч в тридцять, хоч в сорок, хоч в 100, нічого такого "стидного" нема, коли неодружена. Знаю, що кажу, бо сама з великого кохання та не меншого розуму ще з 21 року в тому заміжжі.
Відповісти
з 1921-го???
Відповісти
Ага, саме так. Вже дев"яносто два роки, як замужем.Ми волошки живучі.)))
Відповісти
Дуня!
Стидно шо в 28-32 нема чоловiка???
Та ти в свеi 25 з трома дiтьми i другим чоловiком ще комусь вказувать будиш?
Відповісти
Обламайся, мені 25 в мене чудова дитина в мене люблячий чоловік, шикарна робота, і все в шоколаді!
А на Іріолу мені .....
Сиди в дівках
Відповісти
Пор`ядна жiнка шо дбае про сiм`ю днями по сайтах не галайдае.
Ше напиши шо ти повесiллях не ходиш аби напитисi нахоляву!
Відповісти
А до чого тут по сайтам?
А ти що безробітний бовдур що по сайтам шаришся?
І по весіллях не ходжу щоб нахаляву напитись.
Відповісти
Васю, я за вас щиро рада. В мене теж є чим похизуватися. Але тема не про це. Тема про стиль і моду. Не буду відходити від теми - дівчина дуже класна і стильна. Я рада, що хоч в цей раз показали нормальний стиль, а не секондівське лахміття. Відчизняні виробники найкращі.
Відповісти
Я свабодний гражданін, ще мені будут указувати.
А нахаляву мона і всибе впід'ізді набухатись, як мужа вдома нема. Не вішай лапшу мені.
Відповісти
Все ясно. Тут нема з ким дискотувати. Тупий троль - це я чула дуже модно.
Відповісти
То я тупий?
Нє ну таке бачили?
Сама родiола, а когось вчит.
Відповісти
Васьок в тебе є чоловік?! І ти розказуєш як соромно не мати чоловіка?! :)))
Відповісти
Слухай ти, вся в шоколадє,
я - Мужик!!!
Всьо!
На тупi записочки не реагiрую бiльш!
Відповісти
Я не вижу маникюра, и правильно тату на лице и на руках не к лицу биксе, соображает деваха,

Или шо вы имеете ввиду?
Відповісти
Та то все ясненько, гарний колір, да і нігтики гелеві гарненько зроблені, та то нічого.
просто як на мене їй років тридцять, і з таким кольором на нігтях на роботі.....
Нігті гелеві гарно зроблені! Молодець гарний майстер, КОЛІР ФРЕНЧУ для дітвори, а не для жіночки за тридцять.
Відповісти
А мені дуже сподобалось усе
Відповісти
а мені навпаки все не сподобалось...
Відповісти
Не жарко?
Відповісти
А хтось тут казав що тридцять не має!
Я ж кажу що ЄЄЄЄЄ
Відповісти
можу сказати одне: ви всі сліпі. на двох фотографіях можна продивитись якусь каблучку і на тому пальці, на якому треба. тому здається мені, панянка заміжня)
Відповісти
то ліва рука) ой....певно все таки вона ще одинока)
Відповісти
"Найдорожча річ лучанки – поки що у мріях. Мова йде про хутряний жилет. Такі коштують від 500 доларів."
------------------------------------------------------
Нет проблем - договоримся.
Відповісти
Текст і фото Тетяни ГРІШИНОЇ
Нескажу пішов у відставку?
Відповісти
Мабуть Нескажу відправили в декрет, все-одно нічого цікавого не спромігся показати........
Відповісти
"Мова йде про хутряний жилет", а ви знаєте,як саме роблять той омріяний жилет? тварині засовують дріт в рота та ( пардон) в попу, щоб замкнути коло, пропускають через неї струм ,щоб тваринка була нерухома і ще ЖИВОЮ здирають з неї хутро і викидають помирати на величезну купу таких самих нещасних тварин Без шкіри тварини можуть "доходити" ще більше доби. такий от процес виробництва. Комусь страшна смерть, а комусь...мрія ( Сумно.
Відповісти
извращенка
Відповісти
А шубку норокову всеодно хочу, хоч скромненьку.
Відповісти
"...ніби скорєні на чоловічу фігуру", і знову, знову, ЗНОВУ помилки в тексті!!! СКОРЄНІ? чи СКРОЄНІ?)писав писака.
Відповісти
нормуль!)
Відповісти
не дивись
Відповісти
Я вот дуже переживаю,що ця мамзель буде робити восени і взимку.В чому ж вона бідняжечка буде ходити?
Відповісти
Бачила сьогодні Катерину.
Точнісінько так само вдягнута як на цих фото)
І навіть зелений френч на місці.
Відповісти
Вцілому гарно, тільки чобітки, як на мене, не зовсім літні, швидше весняно-осінні, а тому трошки дивно виглядають в кінці літа, коли ще не так і холодно. От якби виклали цю статтю десь через місяць, то і придертися, мабуть, не було б до чого))))
Відповісти
Повірте, людям завжди є до чого придертеся (
Відповісти
Так дивлюсь на цю пані й думаю: чи то вона молода і так трохи старше виглядає чи вона старша і так молода виглядає. Но косметики можна і по менше трохи дати. Але ця пані як для мене є привабливою. І руки у неї дуже хороші, що аж хочеться їх розцілувати.
Відповісти
НА ПЛАЩИК ТА ЧОБОТКИ ВИСТАЧИЛО ... РЕШТА ПІДГУЛЯЛО , ОСОБЛИВО ШТАНЦИ. КРАЩЕ Б ПАНТАЛОНИ ОДЯГНУЛА З РЮШАМИ...
Відповісти
Катеринка - все чудово! ти молодець!
Відповісти
Катерина - просто чудова і інтелігентна дівчина! і повірте мені, багато кому до неї дуже далеко у всіх відношеннях.. У даній рубриці - я так зрозуміла,що цікавить наших людей - це те, одружена - чи ні і скільки років!!! Люди - не будьте "базарними" людьми!)
Відповісти