Скандальну скульптуру у центрі Луцька «вліпили, як здрастє», ‒ депутат

Скандальну скульптуру у центрі Луцька «вліпили, як здрастє», ‒ депутат
Депутат Луцької міської ради Богдан Шиба хоче знати, чи відповідає облаштування нового скверу на вулиці Лесі Українки вимогам законодавства.

Запит щодо цього він подав під час засідання сесії Луцької міської ради 29 серпня.

«Прошу оприлюднити інформацію про відповідність об’єкта вимогам закону… Хто автор цього задуму?» ‒ запитав Богдан Шиба.

Депутат, перш за все, хоче з’ясувати, чи відповідає порядок будівництва скверу вимогам Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Про благоустрій населених пунктів».

Також Шиба хоче знати, ким і коли проводився творчий конкурс, хто автор художньої пропозиції, та коли затверджено проект і дозвіл на виконання робіт.

Богдан Шиба вважає, що новий сквер встановили спонтанно, а варто було б підготувати значно кращий проект і порадитися з громадою.

«Ну, його треба було облагородити, але треба нормальний проект зробити. А то вліпили ту фігуру, як здрастє», ‒ заявив Богдан Шиба.

Нагадаємо, У Луцьку розгорівся скандал через встановлення пам’ятника українському поетові та художнику, лучанину Костянтину Шишку – мистецтвознавці, художники та скульптори заявили, що проти встановлення такого пам’ятника. Натомість Перший заступник луцького міського голови Святослав Кравчук заявив, що скульптура у сквері на розі вулиці Лесі Українки та Кривого Валу – паркова композиція, а не пам’ятник поетові Костю Шишку.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
шибанутий сидівби і не дзявкав.сам нічого не зробив тільки хлопців угробив-злочинець
Відповісти
О-о-о!
Бодьо голос подав...
Жаба душе, що при ньому цей сквер не знищили.
Бодю, ти розумiесi на скульптурi як свиня в живопису.
Відповісти
ну вгомоніться вже...стоїт статуй і хай собі...ні треба ще цьому чмошнику попіаритись...ото вже стерво
Відповісти
Пришиба в этой жизни вообще право голоса не имееш, убийца детей, ты чмо хоть на могилку их цветочки возиш???
Відповісти
Шибанутий ти контрацептив. Зовсім нічого не робив, то краще мовчи.
Відповісти
і кому вона мішає...
Відповісти
А мені подобається скульптура!стоїть гарненько, біля неї площадка облаштована, лавочки та ще й смітники - чим погано?
все добре, нащо зі всього щось погане вишукувати?
Відповісти
Ну не знаю, ця скульптура, як манекени на базарі. Особисто я сахаюся. Бо не проглядується ніякого творчого осмислення постаті, тупе копіювання обличчя, вбрання і постави.
Відповісти
На базар як в кімнату жахів ходиш?
Відповісти
Шибка ти хоть виговорив слово здрастє:)
Відповісти
Ви лише погляньте, скверик постійно з людьми, що фотографуються зі скульптурою. А проти - ті, чию вельми мудру думку не послухали. А вони ж бо - фахівці, тільки не знати чого фахівці. Мовчали б собі та й усе. Шиба - на пенсію пора, політичне лузерство не в моді.
Відповісти
Діду, йди на ринок або в Ювант, із манекенами там нафотографуєшся досхочу.
Відповісти
Коли кіт не має що робити, то що робить? Отак і Шиба. Хай краще прозвітує про свої дозволи та їх вартість.
Відповісти
Про те куди каруселі поділися з Парку 900-річчя Луцька для початку
Відповісти
Ну да. Канєшно. Шиба ж у нас архітєктор. Тільки чи в своєму житті хоч будку собачу спроектував, в біографії не значиться.
Відповісти
Богдане, я автор ідеї. Але не більше. Ти ще тоді в Турійську був, коли я її висловив. Луцька інтелігенція знає, хто автори всіх дій, які проводились щодо встановлення садово-паркової скульптури. На жаль, ти до цього кола ніколи не належав. А хто автор "бочки", яка стояла перед Храмом, ти не цікавився? Звернися з письмовою ябедою до мера і постав ті самі питання. Цікаво, що він тобі відповість. А ми з з задоволенням почитаємо.
Відповісти
Дійсно, ту бочку вліпили, як "здрастє" (о, це слівце можновладця!), а до скульптури "причепилися". Нормальний скверик. Облаштується ще прилегла територія після будівництва, - все буде. Ще б безкоштовний Wi Fi туди...
Відповісти
Шиба ЙПРСТ. Якого х. причепився? Хочеш там комусь місце впарити? Скульптура гарна. Кожен думає в міру своєї розпущеності. Тому не фантазуй дідугану. Відчепись. Правильно автор писав вище. Бочка з пивом біля собору це нічого, так? А ось скульптура з феліжанкою кави це жах. Не вистачає слів.
Відповісти
До речі, Шиба не пенсійного віку ,який він дідуган?
А от Кравчук,Клімчук ,Сорока,там ще цього мотлоху пенсійного досить.
Відповісти
я хочу вам , мої дорогі лучани, там палатку-пивнуху поставити, щоб ви свою спрагу пивом вгамовували
Відповісти
шановні колеги, тут є два питання - !)перше. Чого поставили "пам"ятник" К.Шишка без погодження із творчою інтелігенцією (міською)наприклад, влада завжди, як пам"ятаю( обласна), консультувалася!, це не сталося!!!, і це є недолугість (і неповага до митців)нинішньою міською владою!!), а друге, а чи це, чи відповідає цей пам"ятник пам"яті митця!!??
"Лакомка" колись було місцем, де можна було зустріти людей, з якими можна було класно поспілкуватися(я не митець, але думки і розповіді Шишка, дискусії були надзвичано цікавими...)хоч рідко там бував, але пам"ять про спілкування лишилася..Тому місце не те і фігура не та...А людина була мудра!!!Малий був, а мудрість пам"ятаю назавжди!!!
Відповісти
до речі, а навіщо продав Кравчук з Кривим "Лакомку", а тут зараз соплі розпускає???
Відповісти
"Мистецтвознавці, художники та скульптори заявили, що проти встановлення такого пам'ятника". А для них ніхто його й не ставив. Головне, що народу подобається. А вони собі мають право замовити такі, які хочуть.
Відповісти
"Народу" подобаються і Палиця, і Янукович... У нас із Вами народи різні, чи що?
"На смак і колір товаришів немає"(с), не може бути весь луцький "народ" одностайним в даному питанні.
Відповісти
http://prikol.i.ua/view/560061/ стосовно цієї вуличної скульптури у Львові вирували не менші пристрасті, але Леопольд фон Захер-Мазох вистояв )))
Відповісти