Недотримання карантинних вимог: у Луцьку патрульні затримали водія маршрутки

Недотримання карантинних вимог: у Луцьку патрульні затримали водія маршрутки
У Луцьку патрульні зупинили маршрутку «Луцьк-Торчин» на вулиці Ковельській сьогодні, 6 листопада, для перевірки на дотримання карантинних вимог.

Про це Інформаційному агенству ВолиньPost повідомили у пресслужбі патрульної поліції Волині.

Інцидент стався зранку. Під час перевірки водій вступив у конфлікт із поліцейськими. Нині його затримали.

На місці працювало кілька екіпажів патрульної поліції та карета швидкої допомоги. Встановлюються всі обставини події.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Три екіпажа поліції
Відповісти
А де спецназ?
Відповісти
Невже важко дотримуватись карантинного режиму тому і не вимагають від пасажирів що самі не дотримуються
Відповісти
Ще б так бандитів ловили!!!!
Відповісти
Якби частіше так діяли, то і порядку б було більше! Нарід вже взагалі не контрольований, що хочуть те й роблять! Тільки палиця поміх ребер допоможе виправити таких!
Відповісти
Порушники - це і є бандити тільки меншого гатунку! Перевізників влада збирала, пояснювали, що і до чого! Не дійшло? То нехай не ображаються!
Відповісти
Що заважало водію самому вийти? Що завадило водію потім оскаржити той протокол у суді?
Навіщо чинити опір при затриманні?
Відповісти
В угоду Бігфарму та іншим злочинним експериментаторам над людьми мінти зламали руку водію. Коментарі зайві...
Відповісти
СВАВІЛЛЯ!!!!
Відповісти
Вікусі ти гарно тупе. Суд і тільки суд вирішує хто злочинець
Відповісти
До "гострого" Саші: не вмієш спілкуватись, не сунся до коментарів...
Відповісти
Клоуни в пагонах!!!
Відповісти
Без надзвичайного стану обмеження рекомендовані, а не обов'язкові. Вакцинація добровільна, тому за всі наслідки відповідає той, хто прийшов добровільно вколотися.
Відповісти