Водія, якого затримали патрульні у Луцьку, госпіталізували з підозрою на перелом руки. ВІДЕО

Водія, якого затримали патрульні у Луцьку, госпіталізували з підозрою на перелом руки. ВІДЕО
Водія маршрутного таксі, за яким поліцейські влаштували погоню у Луцьку 6 листопада, госпіталізували до лікарні.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у Центрі екстреної медичної допомоги.

«Є підозра на перелом руки», – зазначили медики.

Нагадаємо, у суботу, 6 листопада, на вулиці Ковельській у Луцьку патрульні затримали водія автобуса. Причиною цьому став конфлікт з патрульними через перевірку дотримання карантинних вимог.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Хоч руку водію зламали злочинці в погонах,причиною перелому є наслідком хронічного коронавірусного грипу...
Відповісти
Бачу поліцейські незнають як себе правильно вести!!!
Відповісти
Їх певно вчать не як правильно себе вести, як "правильно" порушувати закон
Відповісти
Всі коментатори такі розумні ппц, а вті ати маршруткою від поліції це норм? Чинити спротив поліції це норм? Антивакцинатори і тут проявляють себе, потім тільки питають чому ми так погано живем, чому червона зона і т.д.
Відповісти
Коли вже війна переб'є всіх дурних
Відповісти
Нічого, одному, другому "впаяють" декілька років умовно за перевищення повноважень, відразу бажання відпаде....!
Відповісти
Хай спочатку поліція навчиться виконувати і дотримуватись хоч мінімальних ви мог закону і тоді слідкують за порядком виконання громадянами. Не буду голослівним любого мєнта запитайте про змінну маску чи є у нього в наявності!!! Чи всі вже забули коли треба їх змінювати??? От і спинили водія і намагались його інфікувати, аж руку зломали.
Відповісти
Скоро тих недополіцак люди на бутилкі п'ятою точкою посадять. Ну нічого в судді будуть як першокласників відчитувати так ще й получать догану і за лікування заплатять. Прошу журналістів слідкувати за цих розслідуванням.
Відповісти
Треба тих мусарів всіх стриляти і перестрівати їхніх жінок їбашити, і дітей їхніх піздити що б такими уєбанами не виросли
Відповісти
Виконувати законні вимоги працівників поліції це обов'язок громадян. Кожен має право на безпечний проїзд ,а не так що в маршрутці декілька чоловік в масках ,а іншим на всіх начхати. А розумникам якщо щось то кричите перші поліція допоможіть і чого не допомагаєте.
Відповісти
Якщо хтось з адвокатів візьметься за захист водія , то можна добре провчити поліцейських, які перевищують свої повноваження аж надто!!
Там де потрібно то тих "захисників" немає , а як заламати водія який спокійно працює і виконує роботу , то всі п'ятеро збіглися
С!кі
Відповісти
Дибіла в поліції не місце
Відповісти
Є інше відео - з нагрудної камери копа. Немає там перевищення повноважень. Просто водій почав вийо*уватися і відмовлявся навіть документи пред'явити. Заплатив би штраф і поїхав собі далі, так нє... давай бикувати. Ну от і довийо*увався.
Відповісти