Голова «Батьківщини» на Волині заявив, що його хотіли вбити. ФОТО

Голова «Батьківщини» на Волині заявив, що його хотіли вбити. ФОТО
Секретар Луцької міської ради, керівник Волинської обласної організації ВО "Батьківщина" Григорій Пустовіт заявив, що на нього вчинили замах, зламавши гальмівну систему його службового автомобіля.

Про це він заявив 4 вересня під час засідання виконавчого комітету.

За його словами, 3 вересня він їхав із водієм на службовому автомобілі Деу Ланос. В певний момент помітили, що гальма не працюють. Водій буз змушений виїхати на зустрічну смугу і зупинити авто ручними гальмами

«В моєму автомобілі зникли гальма, і лише дивом вдалося уникнути аварії завдяки майстерності водія», - пояснив Пустовіт.

Коли розібралися з поломкою, зробили висновок, що система зламана навмисно.

«Чітко видно, що це порив шлангу, штучно організований» - каже посадовець.

Він приніс і показав журналістам зламану деталь і заявив, що це як речовий доказ передадуть в міліцію.

Григорій Пустовіт пов’язує це зі своєю політичною діяльністю.

Пустовіт вважає вчинений замах грубою провокацією, яка несла загрозу невинним людям, адже автомобіль міг когось збити на переході.

«Мене не залякаєш. Я тільки активізую свою діяльність», - заявив Пустовіт.



Фото Анни Єкименко
Фото Анни Єкименко
Фото Анни Єкименко
Фото Анни Єкименко
Фото Анни Єкименко
Фото Анни Єкименко

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 121
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
знов за старе..яка вдала донецьких такі і методи!
Відповісти
Кому він треба нездара
Відповісти
За Юлю! За перемогу!
Відповісти
яку тільки херню не ПРидумає пустовіт аби показати який він потжний опозиціонер і не нести відповідальність за ПРосрані ПРоміжні вибори та й же сподівається що за це йому дозволять не полишати місце секретаря
Відповісти
Такі бандицькі дії застосовує ПАРТІЯ РЕГІОНІВ ,щоб ПРибрати неугодних опозиціонерів,але "Батьківщина" була,є і буде.
Відповісти
Не смішіть мене! Угоднішого для партії регіонів опозиціонера ніж Пустовіт і придумати важко)
Відповісти
свирида.шиба багато опизіційних...яручик,пиза вже всьо..а ті всьо потрохи,постійно,головлікар другої лікарні,власники аптечної мережі за яких клім масу тяне..опізіція...
Відповісти
ну скажіть мені, будь ласка, кому і чим може заважати Пустовіт, цей великий угодник та кишеньковий секретар? Його ж не видно не чутно.
Відповісти
Погоджкюсь на 100%. він навпаки вигідний, раком вже з роки стоїть.
Відповісти
Геть Януковичної бандизми з України!
Відповісти
кому ти треба, чамора стара?
Відповісти
видно, що комусь таки треба, раз пішли на такий вчинок... насправді, це дуже страшно(( що ж буде далі, якщо методи 90-х починають повертатися - підпали машин, псування гальм і т.д.
Відповісти
Да треба! Це розборки всередині партії!!! Хай розпустять організацію (те що лишилося) !
Відповісти
Ой ще багато залишилося.... так, що не вигідно розпускати.
Відповісти
Що тільки не придумають, але опозиціонерів нічим не залякаєш
Відповісти
Помню, лет десять назад у меня на авто обломалась трубка тормозоной системы на заднем левом. Мне как-то в голову не пришло собрать журналистов и демонстрировать им поломку, дабы уверить их что это было покушение на мою жизнь.
Відповісти
Прально. На мене бабка визвірилась в черзі - бо перед всіма лізла!
Тільки майстерність інших бабок в черзі врятувала мені життя!
Але я не зупинюся! І далі буду активно працювати на благо...
Забув на яке...
Чогось там...
Відповісти
Красавчік!!!! Паважав завжди Пизу!!!!
Відповісти
пиза ви пропустили букву
Відповісти
кури?нормально...
Відповісти
коли хочуть вбити - вбивають.
швидкість у місті в середньому 30-40 км/год, машину можна зупинити в такому випадку не тільки стоянковим гальмом, а просто вимкнувши запалення на увімкненій передачі - це ефективніше. тому імовірність смертельної аварії дуууже низька, хіба що каліцтво.
п.с. пристібатись треба паском безпеки та виконувати ПДР, де сказано, що водій перед початком руху має перевірити технічну справність свого авто.
Відповісти
Та покажіть, що там зламали навмисно?
Відповісти
ТАк як вищезазначені пани голосують по питаннях допомоги людям виділення землі т.і.п то скоро і кірпічі думаю падати будуть...
Відповісти
Заважає багатьом. Посадою секретаря, головою обласної "Батьківщини", не продасться за гривеник як Петрович Єремєєву, можливо взнав по службових каналах якусь чорнуху про міську раду, напр., як горять квартири з людьми, а потім з'являються нові власники.
Відповісти
дійсно за гривенек не продається - перейшов на доляри. а те що нарешти взнав Чорнуху (члена виконкому) то добре - значить лікування від алклголізму пройшло успішно, йде на поправку.
Відповісти
Не треба всіх по собі судити.
Відповісти
Дибіл, треба щоб водій дивися за авто, а то той шланг неміли мабуть пару років вот і прорвало, в мене ду\еу і таке саме було просто перед похздкою в карпати загнав машину на сервіс і там побачили що є маленька тріщина а тут просто провтикав водій.Кому ти треба щоб шланг перерізати.СМІШНО!!
Відповісти
Сміятися треба з того , щ стільки років штани витирав, а грамотно написати даже не вмієш, хоч берешся. ЖАХ!
Відповісти
Що таке важливе вирішує цей дядько, аби на нього замах робити?
Відповісти
як що...ну ви даєте й не знаєте що...на ньому вісить зобовязання там принести паперу на офіс батьківщини)
Відповісти
Запитай у тата і мами , вони тобі розкажуть.
Відповісти
Яким боком твої гнилі трубки до перерізного шланга? Лікуй мізки.
Відповісти
Щось іще Пи..а бовкнув. Сам не зрозумів що. Напевно пихнув зрання. І поперло. Це він таке на сесіях постійно задвигає.
Відповісти
а погляньте на серйозний писок пустовіта на першому фото)) ух злючий же...але дякуючи йому цій новині, він перетворив сірий будній день в каламбур, дякуємо, розсмішили на весь день)))) задвигайте й далі щось таке смішненьке, хочаб раз в тиждень))
Відповісти
вдале фото))))
Відповісти
Сміється той, хто сміється останній.
Відповісти
Влада готова сьогодні вчиняти всякі дії для того, щоб знищити опозицію та її лідерів. Те, що організували в автомобілі лідера Волинської опозиції Григорія Пустовіта,повністю характеризує обличчя нашоївлади, її форми та методи боротьби. Вони відчувають, що скоро прийде кінець. Тому і надалі будуть діяти жорстоко і нахабно. Але нас не здолати і не залякати!
Відповісти
ото сказанув... зараз впісяюсь від сміху...
Відповісти
труси не забуть поміняти
Відповісти
ой та що ви там мелете, які замахи, яка опозиція, хто продажна батьківщина це серйозна опозиція на волині, ну не смішіть курей. якщо б хотіли прибрати то найшлися б законі чи протизаконі методи, а такими уже методами не борятся....це галімий піар пустовіта...
Відповісти
Ніхто курей крім тебе і не смішить. Прочитай кпаще , що ти написав ,писако.Не можеш, навіть , правильно написати своєї думки.
Відповісти
Аристарх, договорись с таможней.
Відповісти
Гріша то ти??? Шо мелеш! Ти і опозиція! Завтра Григоренко шланга покаже! Тоже мені підпал Рейхстагу!!! Петросяни!
Відповісти
якщо я напишу скільки раз у моїх жигулясь все ламалось, то виходить на мене постійно роблять замах....Боже кому я потрібен ...ов за що такі замахи))))
Відповісти
Скликай пресуху! Тебе хочуть ліквідувати! Ти напевно опозіціонєр! Поїть в село і заляж на дно і нікому недзвони))))))
Відповісти
Ти такий вже великий, а не уважний.Зверни увагу, порізали, а не поламався. Пора вже відрізняти пальця від .....
Відповісти
Юрі Циганюку так стало страшно, що він аж відсахнувся від Пустовіта
Відповісти
цю трубочку Пустовіт спер в мене з кальяну
Відповісти
Буть уважніший, бо скоро і тебе спруть (вкрадуть).
Відповісти
Дуже багато писак ,які все знають і на всі випадки є відповідьі обгадити можуть людину. Подивіться на себе "Друзі".
Відповісти
ой, мені вже стало соромно
Відповісти
Якщо тобі вже стало соромно,то може із тебе ще толк якийсь і буде.
Відповісти
Знову вони за своє... Волинь з Вами, Батьківщина переможе! Банду ГЕТЬ!!!
Відповісти
це ж Ланос... звичайнісінька поломка.
Погоджуюсь. Кому ти потрібен?
Відповісти
Прикро, що активізуються ригоанали і на Волині. До виборів ще далеко, але вже пробують залякувати опозиціонерів. Давайте будемо гуртом давати відсіч донецьким лакеям, зробимо все можливе, щоб у 2015 році Волинь позбулася "голубої чуми"!..
Відповісти
Ага і Пусовіта з продажним БЮтом, хто вчора за Жанну голосував!??? Де обласний керівник на що дивиться? А, точно він ні нащо невпливає(((((
Відповісти
Чому БЮТ продажний? Ти , що його купив?
Відповісти
Страшно коли таке діється. "Батьківщина" і її лідери не здатуться так просто. Нас не здолати і не залякати!
Відповісти
Да тому що вас вже нема!
Відповісти
Ні , навпаки, тому
, що нас БАГАТО.
Відповісти
Пустовіт швейцар в міській владі і кому він потрібний, хіба Григоренко хоче зайняти місце обласного осередку,це дуже гнилий чоловік
Відповісти
Шановні!!!Чому Ви навіть не припускаєте думки про те, що дійсно на людину могли зробити замах??!!Григорій Пустовіт є лідером Волинської опозиції, а це повірте багатьом не довподоби. Нинішня влада просто не керується ні законами, ні загальноприйнятими правилами,Вони діють так як їм вигідно ,а думка Нас - Українців їх просто не турбує!!!Згадайте скільки відомих політиків зазнало замахів на життя своє та родини, а деяких і взагалі немає в живих??І зауважте їх справи ще досі розслідують,аж смішно...Тому добре , що все закінчилось без жертв.
Відповісти
Тому що він навіть лідером Батьківщини не є! Бо немає Батьківщини! Ви гляньте на їх в міській і обласній радах голосують як взбриде, і з регіонами за одно! А районах це взагалі дочірні підприємства Регіонів!!!!
Відповісти
Який ти в чорта однопартієць? Ти заздрісник , що не є ніяким лідером, а просто так, розмазня. І дуже добре запам"ятай раз і на завжди , що Батьківщина є, була і буде.
Відповісти
чомусь від коментів Патріота та Соні починає нудити.... бе-е-е-е-е
Відповісти
Правильно , іди і поригай краще і нема чому таким як ти читати коментарів.
Відповісти
Така недолуга провокація - це намагання,якщо не знищити фізично,то очорнити лідера опозиції на Волині,попереду ж вибори.А те,що в замах,в такий спосіб,важко повірити людям, то,на мою думку, так і було задумано його організаторами.
Відповісти
невже циганюк ???
Відповісти
Соня,ваша "Батьківщина"зараз,а в майбутньому тим паче навіть коту під хвіст не потрібна разом з брехливим Яценюком.Жидяра вже забрехався так,що вже нічого не допоможе вийти "сухим".Обіцяв непотрібні нікому акції"Вставай Україно"проводити в районних центрах до Дня Незалежності.Де вони? Зрозумів Яценюк і К0,що людей оббріхувати стало важко.Якщо нічого не робиш,ніяких мір не приймаєш по відношенню до влади,то брехню вже ніхто не слухає і не сприймає.Не дано харизми БОГОМ Сєні бути лідером,але жидівська манія бере своє:"Любими шляхами до влади,найвищої влади".
Відповісти
Котя красавєц. Цінує людей за красу,а не за розум, бо самого бог ним обділив. То чого акцій немає, то акції непотрібні. Яценюк хоч правду говорить про владу,про стан справ в державі, про шляхи виходу країни з прірви, створеної "голубимии" донецькими, а ти що, тільки мявкаєш, та до влади лащишся, а царапнути боїшся.
Відповісти
Коментатори від ПР, у вас навіть нормальних імен немає (Дуська,Муська, Здиць -пердиць і т.п.),ви як ті ШАВКИ,що вже говорити про ваші "Справи".
Відповісти
ХАХА ХОХОХОХО ХАХАХАХА ОЙ ЛОПНУ ХАХАХАХА
Відповісти
Лопай. На одного придурка менше буде.
Відповісти
Жириновський віддихає
Відповісти
Новий прикол - Гріша без тормозів!
Відповісти
Або Гріша шланг
Відповісти
Рівний шлангіст!!
Відповісти
ХОТІЛИ ЧИ НІ РОЗБЕРЕ СЛІДСТВО А ОСЬ ТЕ ЯК ВІДНОСИТЬСЯ ВЛАДА ДО ОПОЗИЦІІ ВИДНО ЧІТКО ПО ПОДІЯМ В КИІВРАДІ ПО АКЦІІ В КИЕВІ НА ВСТАВАЙ УКРАІНА . ВЛАДА ТА ПАРТІЯ РЕГІОНІВ НЕ ТІЛЬКИ НЕ КАРАЕ ВИННИХ А ЗАОХОЧУЕ ТИТУШОК ОМОН СУДДІВ ДО ПРОТИПРАВНИХ ДІЙ ТОЖ НЕ ЗДИВУЮСЬ КОЛИ ЯКИЙСЬ ТИТУШКО ПОШКОДИВ ЩОБ ВИСЛУЖИТИСЬ ТА ОТРИМАТИ СВОИ СРИБНИКИ
Відповісти
Вже обзвонюють членів партії "Батьківщини" та вимагають писати під цією статтею позитивні коменти про пустоцвіта. робота опіздціонерів у дії.
Відповісти
Все то ти знаєш! А вот правильно перехреститися не вмієш.
Відповісти
Бартош прав: хотіли не вбити, а налякати. Якби Пустовіт був нікчемою або продажною людиною, то його ніхто б не чіпав. А так щодня відро помиїв від влади та опонентів на його голову виливається. Робота Пустовіта в обл. парторганізації та і в міській раді декому не подобається, але партійні організації області вцілому підтримують його діяльність за відпоівдальність, принциповість, безкорисливість.
А знати ПДР і слідкувати за станом машини повинен водій.
Відповісти
Що скажіть зробила "Батьківщина" при владі в області і Луцьку за останні 15 років? Ніколи тут при владі не були регіонали, завжди "апазіція",як і зараз переважаюча більшість складу міської ради - ОПОЗИЦІЯ, регіоналів лише троє. То де Ваші практичні справи на користь громаді? До кого Ви опозиція? Самі до себе? Як може керівник опозиційної партії в області займати керівну посаду в виконавчому органі владі? АБСУРД!!!
Відповісти
Висновок про те чи обрізаний шланг, чи перетертий повинна робити незалежна експертиза, фахівці...Якщо не довіряєте експертам з Волині відправте на експертизу до своїх братів в Тернопіль. А то вср...ся, а невістка винна...
Відповісти
Ну а где заявление в милицию,или типа мы сами порешаем.
Відповісти
з креативом у Пустовіта і ко слабувато, комусь двері палили, комусь дерев"яний будинок, комусь дачу))) а тут службове авто)))економлять))) напевно, це по команді романюка підлаштували або завгара, вони же керують автогосподарством)))
Відповісти
Як не стиднотак брихати людям. Кому Пустовіт потрібен, хто на нього буде покушатися якщо зарплату получає в Бориса Петровича.
Відповісти
як хто? може то БП, якому набридло зарплату платити))))
короче.
це все казки про владу і опозицію. політика та люди в ній живуть в окремому світі і нічого спільного із народом не мають.
вони створюють собі окремі туалети, столові, авто, кабінети, вагони, лікарні, високі паркани, охорони і т.д., щоб сховатись від людей.
їх бачать тільки з портретів та телебачення. в житті на вулиці - одиниці з них ходять, яким втрачати нічого. весь свій час вони витрачають на інтриги та пошук, щоб ще вкрасти. їх треба всіх зібрати на стадіоні та перейнявши досвід піночета - навести лад.
Відповісти
а збирати хто буде?)) ви хоч знаєте, як піночет організовував переворот?)))
Відповісти
А що Борис Петрович платить йому з власного карману ?
Відповісти
знаю. з командуючими флоту, ВПС, карабінерів.
і головним ворогом була компартія. ви ще про караван смерті запитайте)
Відповісти
так отож)))хто у нас комфлота, ВПС і т.д., це перше,( це вже давно враховано), а друге, не треба плутати армію в Чилі чи Турції(хоча там і це вже не зовсім актуально) і її роль в Україні... Армія і т.д. в Україні закінчилася ще в році, думаю, десь в 1995, максимум у 2003...
Відповісти
ви не зрозуміли - треба всіх зібрати на стадіоні та перейнявши досвід піночета - навести лад, а по простому розстріляти.
Відповісти
Пустовіт є керівником найпотужнішої партії області. Якби влада не боялася б опозиції, то не прагнула б вбити, залякати.І оті всі писаки в коментарях не обливали б брудом ні Пустовіта, ні опозицію.Але український народ не залякати, не здолати,перемога обов"язково буде за народом, а не за олігархами.
Відповісти
попахує старим, добрим агітпропом)))багато пафосу))але ми то знаємо ціну таким заявам)))розсмішили чесне слово)))"скромнее надо быть, товарищ полковник")))про Хмельницького, Буряка, Васадзе, Баграєва і т.д. нагадувати)))це все ваші пташки, яких ви пригріли, чи може про сина Кирильчука згадаємо)))і в як він голосує)))чи про те, як, скажемо м"яко, програли облраду через ваших перебіжчиків...чи про грицюка і вибори))), а багато можна пригадати... так,що "скромнее надо быть, товарищ полковник")))
Відповісти
Назвіть, хто в нашій державі ще вірить незалежній експертизі?Бо я впевнена,що навіть фахівці експертиз настільки залежні від влади, що вони самі сумніваються в своїх експертних висновках. Де ваші експерти були при встановлені особи Гонгадзе?
Відповісти
самі зрозуміли, що написали?))
Відповісти
А на "війні, як на війні всі способи хороші" особливо у нашої теперішньої влади. Вбити людини - запросто, в тюрму посадити, теж не проблема.Прийшли бандити до влади, ось і результат.
Відповісти
З цієї перепалк можна зробити один висновок - боти Батьківщини працюють!!!! :)
Відповісти
Бути вам в пеклі та кипіти в смолі, підлі іуди. Покайтесь поки не пізно. Бог все бачить.Тримайся Пустовіте ти лідер та авторитет у громади, на халуїв, зрадників та перевертнів ти наводиш жах. Факт замаху на твоє життя повинен згуртувати патріотів в боротьбі за справдливу, правову. заможну європейську державу. Наша боротьба справедлива з нами Бог та Україна. Смерть ворогам! Слава нації!
Відповісти
лідер та авторитет у громади....

хтось ще так думає?!
Відповісти
Пустовит решил назначить себя Чоноволом волынского масштаба, увы его потуги вызывают
только смех.
Відповісти
та кому ты нужен, замполит конченый
Відповісти
на халуїв, зрадників та перевертнів ти наводиш жах...

ще лишилось "порчу" почати на водити))))))))
Відповісти
У ланосі також треба проводити профілактичний огляд та регламентні роботи.... Водителі-руками водителі...
Відповісти
Це провал. судячи з того, що бютівці відписуються на кожен коментар - Очікуваного ефекту не досягнуто , але посмішили народ непогано. Майже як Путін кішкою.
Відповісти
Все-таки Пустовіт чогось вартий, якщо така свора на нього накинупась....
Відповісти
Просто Юлю ще шкода - в тюрмі сидить і не бачить яких людців
шкільних воєнруків висувають. СПІВЧУВАЄМО!
Відповісти
Правду каже лучанин: людців висувають, людці "керують" бютом на Волині. У їх обласному "бюро" - одні нездари: потапчуки, кравчуки, інші колишні пройдисвіти тощо. "Переворот" зробили: актив розтоптали, тож нормальні люди з ними працювати не хочуть! Юлю шкода, коли вона була на волі, то ті людці й писнути не сміли, а тепер - "герої"...Секретарі-лакеї влади!..
Відповісти
Може то Василь мстить? На нари його!
Відповісти
Всі хто вчасно помітив поломки своїх авто - дякуйте Богу!
Бо надто самовпевнені вже ніде нічого не пишуть.
Більшого піару тут зробили ті, хто навіть сам того не хотів.
Все-таки важлива персона той Гріша Пустовіт.
Відповісти
ипать тарахтеть...важлива))
для кого? що він може? ну реально, ЩО?
Відповісти
Ви теж можете реально більше......
просто робота і життя і вас таке
Відповісти
Тремтіть, ригоанали: народ все-таки пожене вас з Волині у 2015 р., якщо не раніше! Хоч ви й шланги ріжете машинам опозиціонерів, і будинки їх спалюєте (було у Ковелі), і людей в районах залякуєте! Бо партій - багато, а "Батьківщина" - одна! І вона переможе!!!
Відповісти
яка країна такі і теракти...
Відповісти
Перечитала. Місцями потішилась, повеселилась. Післясмак новини зі шлейфом коментів - поганий. Дешева вистава для "малоімущих" глядачів. Манія переслідування і манія величі - це практично діагнози. До лікаря!
Відповісти
пизи там пизи тут.не важливо як їх хфамілія..та з косою має їх трохи розігнати бо то совочкі(вже не совкі,апетити великі)
Відповісти
А що, правду пише "жителька Локач"! Людці і нездари захопили "Батьківщину" на Волині! Геть псевдо"патріотів"!..
Відповісти
Світлому - слава!
Відповісти
Батьківщина - найбільша та найперспективніша політична сила, яка Була, Є, і Буде!!!
Відповісти
Хай живе Батьківщина! Банду - геть!!!
Відповісти