«Волинь» зіграла внічию з «Таврією». ФОТО. ВІДЕО

«Волинь» зіграла внічию з  «Таврією». ФОТО. ВІДЕО
Луцька "Волинь" зіграла в Криму товариський матч з місцевою "Таврією".

Перший тайм запам'ятався дальнім точним ударом Рамона Лопеса, який відкрив рахунок, - повідомили у прес-службі кримського клубу.

На другу половину у сімферопольців вийшов повністю інший склад. Гості намагалися відсунути гру подалі від своїх воріт.

Часом "Волинь" перевіряла голкіпера господарів дальніми ударами.

А "Таврія" за підтримки більше 100 вболівальників шукала шляхи для своєї хорошої атаки. І кримчани свій шанс знайшли.

На 82-й хвилині Максим Калініченко вивів на рандеву з воротарем суперника Володимира Коробку, і той майстерно переграв 78 номера "Волині" - 1:1.