Ігор Гузь: провладні політики хочуть змусити ВолиньPost працювати на себе

Ігор Гузь: провладні політики хочуть змусити ВолиньPost працювати на себе
Депутат Волинської обласної ради Ігор Гузь (на фото) пов'язує хакерську атаку на ВолиньPost зі спробами певних політиків змусити працювати його на себе.

"Я вважаю, що ВолиньPost на сьогодні є найбільш демократичним виданням, яке дає можливість висловитися різним політичним силам", - заявив він.

"Це видання працює в межах формули "Стоп цензурі!", тому не дивно, що невідомі, але всім відомі сили хочуть його дестабілізувати", - додав Ігор Гузь.

На його думку, хакерська атака на ВолиньPost - це спроба вплинути на редакційну політику видання.

Він вважає, що організатори атаки можуть повторити її, та висловив підтримку редакції та засновникам видання.

Водночас Ігор Гузь висловив думку, що організаторами атаки є люди чи політичні середовища, які "крутяться в орбіті" президента Віктора Януковича.

Окрім цього, він додав: такі дії можна сприймати як зачистку місцевого інформаційного поля напередодні виборів Президента України, які відбудуться в 2015 році.

Нагадаємо, 9 та 10 вересня хакери спробували «покласти» ВолиньPost.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Хакери молодці!
Давно було треба покласти ВолиньПост і ГуСя
Відповісти
Ну Гузь) ну молодец! Везде примажеться) Везде вставит 5 коп) Дорогой же ты наш карманный революционер)
Відповісти
Ігор молодець Думаю підтримка журналістам буде не зайвою
Якби всі політики висловили свою думку з цього приводу було б круто
Відповісти
Респект Гузю! Все сказав по правді. Журналістам - тримайтесь!
Відповісти
він під всіх ляже ...аби рублі
Відповісти
ахах.палюбе
Відповісти
молодець ...тримає хвилю
Відповісти
ВолиньПост піарить Гузя, а Гузь вихваляє ВолиньПост. Ви робіть трішки перерву між статтями, бо навіть ідіоту зрозуміло, що іде піар акція не дуже популярного депупата.
Відповісти
А чого він непопулярний? Які критерії?
Відповісти
він популярний.його всі знають як "депутата" карманщика)
Відповісти
ВолиньПост тримайтесь ! Ми Вас любимо;)
Відповісти
Ой, як достойно. Ще Пирожика покличте, щоб вас захистив. Ви в такій компанії самі агітуєте виборців за Палицю. Бо він один пройдисвіт, а вас буде вже як мінімум троє )
Відповісти
А ти Танічка чи як тебе там анонімочка свою кістку від Палкіна отримала?
Хто ти така щоб когось судить? Ти анонімний бот, а Ігор має позицію і в голос її висловлює.
Відповісти
привіт, анонім, я не знаю, хто ти, але мене чи не вперше вибісив НА ГАМНО ПРОСТО коментар якогось аноніма, чесне слово.

Перше - це твоя срана логіка. Тези "хто ти така, щоб судити" і "аааа ти запроданець і зрадник" НЕ ПОЄДНУЮТЬСЯ, що ти несеш, блядь, ЩО ТИ НЕСЕШ.

Друге - те твій гумор. Палкін. Я ставлю свою річну зарплату проти сраної кістки, що ти ще кажеш "Азіров" і смієшся.

Третє. Ігор має позицію. БЛЯДЬ ТА ТИ ГУЗЬ!!!!!!


Люди, люди, я гузя зловив!
Відповісти
Анонім-це Гузь, і він сам себе хвалить. Це типова Гузева відповідь на критику-"Ти хто такий, щоб критикувати".


Люди, люди, я Гузя зловив!!!
Відповісти
А комусь його позиція хоч раз допомогла?
Відповісти
Допомогла, почитай трохи більше про нього і побачиш. Чи може тобі речі які він зробив перерахувати
Відповісти
А що про нього читати? Численні заяви та протести, які він викрикує з трибуни облради? Не гріє...
Відповісти
а твоя, тим більше, прихована, точно ні.
Відповісти
Ну просто блювати хочеться: шланги перетираються інтернет - закривається, а нам - давай боротися і майдан,МАЙДАН!!!! Бо лише там Гузь отаман! А без майдану - безробітний чу-ма-хо-д!!! Нічого не вміє і не може, лузер...
Відповісти
Гузятина ти вже всіх достав. Скоро Клімчук до тебе добереться.
Відповісти
Дивує мене наша недалекоглядність... сумно... і бридко... Як можна вірити людині, яка постійно піариться і виконує заказні речі. Професіоналізм якого проявляється лише в брудних провокаціях (очевидно не задарма зроблених). Питання одне - на кого насправді він працює? Ігорчику зізнавайся хто тобі платить за твої побрехеньки?
Відповісти
Як би хакери хотіли "покласти" сайт, вони б це зробили. А це все піар і самолюбство.
Відповісти
А що ви чекаєте від людини, яка ніколи! жодного разу! ніде! не працювала! Треба ж якось виживати. Бо я к не буде пиз%іти всяку х%йню, хто на нього зверне увагу? Купка очманілих студентів, яким він навішав локшини на вуха? Пошкодуйте його, хай вже піариться, аби не кусався :)
Відповісти