Медогляд по-луцьки: чиновникам – за дві години, решті – до трьох днів. ВІДЕО

Медогляд по-луцьки: чиновникам – за дві години, решті – до трьох днів. ВІДЕО
Медогляд, на який лучани витрачають до трьох днів, працівники міської ради пройшли за дві години.

Аби перевірити стан здоров’я для них у поліклініках виділяють окремий день - вихідний. Грошей за це не беруть, - йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».

У медиків першої луцької поліклініки в суботу повний робочий день: вони обстежують посадовців муніципалітету. Їм медогляд проводять у вихідний, аби вони не простоювали у чергах в будні дні.

Завідуюча відділенням сімейної медицини Луцької міської поліклініки №2 Марія Богородецька розповіла: «Цього року ми вирішили проводити її в жовтні місяці, поки нема таких великих вірусних і простудних захворювань. Черги в нас не існує, виділена бригада лікарів, які працюють в певному режимі згідно графіку і в цьому питанні збоїв в роботі немає».

За відпрацьовану суботу чи неділю медики отримують вихідний або додаткову оплату.



Перевірити здоров’я прийшов і Василь Артемчук, який працює в міському управлінні надзвичайних ситуацій. Системою обходу лікарів задоволений, бо за дві години обійшов всіх спеціалістів, при тому - безкоштовно.

Щоправда, такий комфорт стосується не всіх. У скільки часу, нервів та грошей обходиться такий самий огляд простому лучанину журналісти телеканалу поцікавились у пацієнтів тієї ж медустанови.

Лучанин, який прийшов на медогляд розповів: «Прийдеш до одних - каву п’ють. До других - нема, і що робить? Отакі в нас медики… Медогляд платний! Ми платимо за все… Вже ми тута 2,5 години ходим по всіх кабінетах і їх нема. А платим зі свого кармана… Ну так як я от прийшов, то мені сказали в реєстратурі на 12-ту годину на медогляд, тобто, я зранку чекав, потім пішов, потім знову прийшлось їхати, от зараз пройшов, але все-таки не всіх лікарів, треба ще завтра доздати аналізи і рентген, адже на післязавтра треба чекати результат».

Аби отримати довідку в повному обсязі цьому чоловіку потрібно щонайменше три дні. Проте, як розповідають пацієнти, медогляд тут можна пройти ще й іншим способом.

«Це буде коштувати, скажімо, близько 100 гривень і це можна зробити за півгодини, ну відповідно результати не зовсім будуть, як ви самі розумієте правдиві, але для того, щоб на якусь роботу влаштуватися, це можна знайти, можна придбати і дістати», - кажуть вони.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
(Меогляд) по-луцьки: чиновникам – за дві години, решті – до трьох днів.
Праильно буде (МЕДОГЛЯД)
Відповісти
Дякуємо. Виправили
Відповісти
Правильно - метеоогляд, бо там одні космонавти.
Відповісти
Щодо рентгена, то він процедурно та технічно за дві години не може бути зроблений. Флюрографія може, сфоткали і потім лікарю (до чиєї території відноситься хворий) передали. Крім того є показання для огляду що саме треба обходити. Якщо загальний аналіз крові, кардіо, флюо, окуліст то все можливо пройти і за 40 хвилин (за умови що люди у чергах дотримуються черг і коректно ставляться один до одного не влазять поперед інших і пропускають тих хто займав раніше)
А якщо один одного постійно накручують, сваряться, триндять з лікарями про сторонні речі (відволікають) і крім того мають обходити купу спеціалістів тоді усе дуже довго і кілька днів. тому усе як у усіх.
Щодо грошей та хабарів то ви спробуйте після проходження не пропонувати лікарю та не спокушати його до приниження грошима!
Якщо хтось шукає у собі якусь хворобу те це його право обходити усіх лікарів, витрачаючи на це тижні а то і місяці.
Відповісти
Є ще специфіка профзахворювань. Для працівників на виробництві є конкретні залежно від виду виробництва покази, що для більшості офісних працівників є лишнім. Тому "офіси" проходять швидше а "технарі-виробники" довше.
Стаття досить поверхнева та загальна. Журналісту для грунтовнішого вивчення треба побувати на прийомі лікаря коли проходять різні категорії громадян праціники заводу, офісу, пенсіонери.
Ви наприклад знаєте як відбувається прийом пенсіонера це стандарт:
10 хв лікар випитує у хворого що турбує. Результат через 20 хв лікар знає передісторію життя хворого, його родини та яка паскудна влада і дорогі ліки. про хворобу відомо лише те, що у картці (послати не коректно, мусих терпіти)
На запитання що хоче перевірити каже майже усе бо усе хворе.
Коли призначаєш усіх лікарів тоце уже кілька діб проходжень але хворий хоче хай йде.
Результати підтверджують що те що в картці єдина проблема і хворий дарма вештався кілька діб коридорами та кабінетами.
І таких хвориу у чергах 10-15 чоловік. І це відбувається у кожного лікаря що веде огляд. в чергах псіхують злі але на кого на таких самих як самі. Наприклад є молода людина огляд якої за показами триватиме від сили 5 хв. або потребує призначення лише 1-2 конкретних консультацій чи аналізів у лікарів. То чому його не провести перед балакучими бабульками щоб він дарма не чекав 3 години. І йому реально можна допомогти бо у 70% бабульок це просто потреба поговорити.
Відповісти
так їм безкоштовно а ми платимо як нема грошей то не ідем до лікарні нація вимирає
Відповісти
Так хай ваш шеф теж організує вам медогляд, чи профспілка
Відповісти
при влаштуванні на роботу сам оплачуєш медогляд, а коли працюєш вже на фірмі та має бути обстеження, то оплачує вже фірма...
Відповісти
Голос у журналіста ппц. Незміг додивитись сюжет
Відповісти
Просто хворий і теж прийшов у поліклініку а там прописали сонячні ванни та "провєтріваніє". От і результат. а призначили б клізму то була б стаття про фонтани та громадські туалети)))))
Відповісти
а з проходженням медогляду це вже як повезе, одного разу я пройшов за 2-ва дні а іншого разу цілий тиждень проходив...
Відповісти
Міська рада як роботодавець заплатила за проходження медогляду своїх працівників. Скажіть: що заважає іншим роботодавцям організувати медогляд своїм працівникам і заплатити за це?
Ці медогляди працівники міськради проходять щороку. Чому ж "Аверс" проснувся тільки зараз? Журналістам тільки дай сенсацію зробити з нічого.
Відповісти
А хто заплатить за медогляд безробітного, або вагітної, або студента, або того, що влаштовується на роботу, або того, чий роботодавець підприємець на єдиному податку перша група, або медогляд у басейн?
Дискримінація, однак.
Відповісти
Безробітний шукай роботу роботодавець може оплатити медогляд в рахунок майбутніх зарплат, вагітні постійно повинні мати зв'язок з лікарем, що веде вагітність той за необхідності і направляє на огляд (ніхрин вагітним лишній раз по лікарям вештатись і серед хворих), студенти проходять мед огляд перед 5 курсом для армії і якщо занадто тупі щоб учитися перед армією (де по вашому відбувається процес косіння від служби). А басейн то виключно ваше бажання і це є платним якщо звичайно ви не направлені у спеціалізований реабілітаційний центр по спецгрупі (інвалідності).
Треба читати, шукати, аналізувати а не бути просто Нінулею!
Відповісти
Сама противна поліклініка в м. Луцьку. Черги до лікарів довжелезні. Видають талончики, та час прийому не відповідає зазначеному. Прийшли на прийом до лікаря на 10год. 15 хв., недочекавшись прийому, були змушені піти через те, що в 11 год лікар об"явила годинну перерву !!!!!
Відповісти
Останні новини
Медогляд по-луцьки: чиновникам – за дві години, решті – до трьох днів. ВІДЕО
17 жовтень, 2013, 08:13