Еротичний «Дєвішнік» у луцькому клубі. ФОТО

Еротичний «Дєвішнік» у луцькому клубі. ФОТО
У луцькому клубі Opera dance club 25 жовтня відбулася вечірка "Дєвішнік".

Такий розважальний захід в клубі відбувається щомісяця, - йдеться в повідомленні, опублікованому в групі клубу в соцмережі Вконтакте.

Еротичне шоу для лучанок влаштували гості з Києва - Шоколадний Мішка та Disel.

Музичну частину вечірки забезпечили DJ Jenya Shock, DJ Fest та MC Yasen'.

Варто зауважити, що чоловікам заборонили вхід на вечірку до 24:00.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
на правах реклами?
а ми в п’ятницю ходили на пиво в "Кораблик", напишете в новинах?
Відповісти
"Кораблик" це для розумних людей,а в "Оперу" лише геї та лізбіянки ходять:)
Відповісти
срамота!
Відповісти
Кругом од
ні підараси!
Відповісти
одні і тіж самі рожі. аж тошнить від них!
Відповісти
ну чё разквакались?
каждый отдыхает по своему
нет бабосов - сиди дома
Відповісти
а ти напевно один з оперних гейчіків)
Відповісти
базар фильтруй
пацан
Відповісти
не чтоб девочками восхититься
так пургу гонят
Відповісти
Що там восхіщятися? 0дні ті самі рожи кожного дня там тусять. Аж тошнить від тих MC з їхньою опергєйською мовою, піджейок і діджеїв що включають ідіотську музику)
Відповісти
о ірка ткачук (наконечна) тут лабзається з бабами - ти ж заміж вишла за костюка))
Відповісти
тяпнула алкоголю і в шлюшку перетворилась) Нічого дивного)
Відповісти
Не єротичний "Дєвішнік",а єротичний гадюшник і бл...шник.Підіть подивіться скільки неповнолітніх дітей ходить у цей гадюшник-Оперу.І що з тих дітей виросте???
Відповісти
А що ти хотів,тяпнили алкоголю і перетворились з добрих і вихованих дівчат на повій:)Дивлюсь іноді фото з Опери і таке враження що там кожен день проходить Хелоуін,не обличчя а п"яні маски упирів та вурдалаків:)
Відповісти
Гадюшник,це точно сказано:)Розумні люди відпочивають в "Майдані", "Оболоні" чи гарному ресторані.А Опера це місце куди мої друзі ходять знімати путан.Так що всі задоволені.
Відповісти
Майдан и Оболонь це ресторан????
Відповісти
в "Майдані", "Оболоні" чи гарному ресторані
ВИ ЧИТАЙТЕ УВАЖНІШЕ, ПАНЯНКО!
Відповісти
а церква де? де ці обліко моралє пузаті бізнесмени з хрестом на свинячій шиї?
чого не влаштовують ходу на заборону залу розпусти?
з києва спустився хлопчик у ангельський подобі і давай членом перед пяними дівками трусити! а воно ж таке не бачили, не знають, що то гтіх!
рятуйте прихожан! (до речі, в них реально є бабки, задумайтесь)
Відповісти
спочатку вєрсаль рулив,
потім галівуд і зара ця йопера і лядів все більше і більше...
коли вже будуть повноцінні оргії?
Відповісти
А куди дивиця товариш Собко? Це ж разврат неподалік церкви!!!!!!1111222
Відповісти
а їм з того не платять, тут проблеми глибші, нову церкву (касу) на жидівських могилках побудувати.
а потім може ті гріховні дівки прямо з клубу по дорозі до дому будуть в 3 ранку відмолювати, відкриють нічне чергування якогось прєподобного ну і брать з дівок будуть чи грішми, чи натурою, головне індульгєнція гарантована.
Відповісти