Ігор Палиця купив готель за 7 мільйонів євро. ФОТО

Ігор Палиця купив готель за 7 мільйонів євро. ФОТО
Народний депутат Ігор Палиця спільно зі своїм партнером Томасом Шеленбахером придбали готель «Ерцгерцог Йоганн» (Erzherzog-Johann) в австрійському курортному місті Земмеринг.

Про це повідомляє австрійська преса.

Вартість готелю склала 7 млн євро. Відразу після купівлі готель був переданий швейцарській фірмі «Renco Invest AG».

Ерцгерцог Йоганн – це вже третій готель, куплений Ігорем Палицею та його партнерами в гірськолижному Земмерингу.

Готель Erzherzog-Johann. Фото www.booking.com.
Готель Erzherzog-Johann. Фото www.booking.com.

Готель Erzherzog-Johann. Фото www.booking.com.
Готель Erzherzog-Johann. Фото www.booking.com.


Інвестори мають грандіозні плани щодо розвитку туризму в Земмерингу. Про них австрійським медіа розповів представник «Panhans Holding Group Ltd» Віктор Бабущак.

Так, за його словами, готель «Панханс Грандготель» (Panhans Grandhotel) інвестори планують зробити п’ятизірковим.

Два інші готелі – «Ерцгерцог Йоганн» (Erzherzog-Johann) та «Артіс» (Artis) – на даний час закриті. Їх відкриття планується до початку зимового сезону в Земмерингу.

Готель «Артіс» матиме назву «Панханс-спорт» (Panhans-Sport) й призначатиметься в основному для лижників та велосипедистів. Зараз у ньому робиться косметичний ремонт, а SPA-салон та басейн планують відкрити вже після зими.

Великі плани в інвесторів й щодо «Ерцгерцога Йоганна». За словами Віктора Бабущака, колишні власники залишили його в жахливому стані. Тепер його планують зробити тризірковим й назвати «Кільце» (готель оточений кільцем ресторанів).

Готель Erzherzog-Johann. Фото www.booking.com.
Готель Erzherzog-Johann. Фото www.booking.com.


Нагадаємо, австрійська фірма «ІБС Умвельт- унд Феркерстехнік Гембх» (IBS Umwelt- und Verkehrstechnik GmbH), якою володіють Томас Шеленбахер (75%) та Ігор Палиця (25%) в кінці 2012 – на початку 2013 років придбала в австрійському Земмерингу «Панханс Грандготель» та готель «Артіс».

Згодом ці активи були передані новоствореній фірмі «Panhans Holding Group Ltd», директором якої формально виступає Віктор Бабущак, який колись працював в «Укрнафті».

Проте адвокат, який представляє інтереси фірми ІБС, заявляв, що Бабущак є штатним працівником у компанії ІБС і уповноваженим представником акціонерів є лише Ігор Палиця. Бабущак не є економічним учасником у Панханс-Холдингу.

Як відомо, в Україні народним депутатам заборонено займатися підприємницькою діяльністю.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 30
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Всіх хто продався за 100 грн - фізкульт привіт!
Побачили інвестиції?
Відповісти
Ну чого ж така тупість? Чи ви сподівались, що він всі наявні кошти інвестує у недолугих виборців?! Перестаньте вже рахувати чужі гроші, рахуйте свої!
Відповісти
Ну от долбані виборці,продалися за гречку ,а ваш паличка спокійно вкладає грошики за кордоном і насрать йому на ваші всі проблеми.Совок ,що тут ще сказати ,мало вас нагинають ,треба гнути так ,щоб хліба не мали за що купити,і мені вас хворих на голову зовсім не шкода.
Відповісти
Палиця багато що зробив для лучан! і за свої кошти!!!
І не нада тут ля-ля!!!
Йому на*ер ненада твої гроші, своїх вистачає!
А те що він кудись інвестує свої гроші це його право розпоряджатись своїми коштами!
Відповісти
Палиця - респект
Відповісти
Навіть якщо це не чергова бульк постів про Палицю, то я б порадів за нашого земляка. Якщо якусь копійку його фірма заробить на туризмі, то Ігор Палиця нею поділиться з лучанами і ще якийсь проект у Луцьку буде. Чи вам краще, щоб якийсь голозадий був нардепом і в Луцьку тільки на мітингу нас гарними словами годував.
Відповісти
І я б порадів. Але це можна робити і без депутатського мандата.

А в парламенті Палиця, як відомо, нечастий гість...
Відповісти
ти думаєш якби він сидів весь час у ВР, то користі лучанам було б більше? Я так не думаю
Відповісти
А що в нашому парламенті робити? Що це дасть вам, навіть якщо Палиця сидітиме там цілодобово? Хай чоловік гроші заробляє, ділиться ними з Луцьком і лучанами. Футбольні поля при школах, басейн у Вересневому, на який два мільйони гривень дав, з собою ж він це все не забере.
Відповісти
Так отож. То для чого йому тоді мандат? Хай віддасть тому, хто буде в парламенті сидіти і законотворчою діяльністю займатися :)
Відповісти
Ніби у нашому парламенті займаються саме законотворчою діяльністю... Палиця єдиний, який щось робить для людей. Тільки не треба читати мораль з цього приводу. Ви так само отримуєте гроші за певні послуги.
Відповісти
Давайте розмірковувати логічно:

1. В Україні є якісь закони? Є! Їх приймає Верховна Рада? Так! Значить таки парламент займається законотворчою діяльністю.

2. Якщо Палиці нічого робити в парламенті й він туди не ходить, але все-таки витратив купу грошей на те, щоб туди потрапити, він або дурень, або має інші цілі.

3. Про те, що Палиця дурень, може говорити тільки дурень. А отже в нього інші цілі. Які? Депутатська недоторканість! Для чого? Відповідь на це запитання можна отримати, прослідкувавши шляхи нагромадження особистого капіталу Палиці.

4. Переконаний, що Палиця - талановитий бізнесмен і менеджер. А тому йому затісно в парламентських стінах.

5. Прекрасно, що він має намір відбудувати старі австрійські готелі. Але хай робить це чесно - склавши депутатський мандат.

А ось із чесністю і таким поняттям як "тримати слово" в Палиці теж проблеми...
Відповісти
Так, дійсно давайте розмірковувати логічно:
Якщо він буде лише приватним бізнесом займатися то вкладати у ту діру, що зветься Луцьком нічого не буде!
З Луцьком ніхто не хоче мати спільних справ із-за полішуцько-злодійського мислення населення!
Який дурень вкладатиме гроші у неперспективну територію без сполучень, промисловості, якісного менеджменту?
Ситуація у державі у сферах бізнесу є "колумбійською моделлю" який притаманне кумівство та тотальна корупція. Щоб уберегти себе та свої капітали необхідно мати певні "залізні" переваги на маріонетко-партіно-сіменоклановими органами контролю держави. для цього палиці і потрібне депутатство а для того щоб його обирали він вкладає гроші у інфраструктуру міста, щоб ще більші заробляти.
Це єдина правильна логіка.
А ідеалістські репліки та гасла притаманні менш успішним та вдалим особам!
Такі правила заробляння грошей в державі Україна.
Якби він міг просто заробляти гроші без загроз збоку різних кланів то нах.. йому той мандат та той Луцьк!

Відповісти
Про те, як депутати займаються законотворчістю у ВР чітко видно з рівня життя в Україні. Тільки чомусь всі палки на ВолиньПост на Палицю летять
Відповісти
погоджуюсь з двома попередніми коментарями, і ще - невже ви наївно думаєте, що усі інші депутати живуть лише на свою зарплату? розплющіть очі! в усіх конкретний бізнес, і навіть не один!Івахіва, Єремєєва, Марттиняка, Ващук забули, чи не бачите?
Відповісти
підтримую, тільки у волиньпост про одного Палицю пишуть, зразу видно звідки вітер віє..про Івахіва, Єремєєва, Мартиняка і інших чомусь забувають, видно добре вже вони цю редакцію проплатили
Відповісти
рідна швейцарщина! Незабаром вухатий Сєня повезе нас туди на відпочинок.
Відповісти
Ну да.... Волинь-Пост, не позортесь з такими ТОП новинами....
Чи Палиця Вам заплатив за піар ?
Відповісти
Ви почитайте, що ви пишете!
Відповісти
Ліпше б нарешті заплату футболістам видав
Відповісти
футболісти получають зарплату
Відповісти
Стаття гамняна......
Бла-бла-бла...., не журналісти, а бабулі біля підїздів....
Будьте професіоналами, надавайте хоч якісь докази!!!
А я вам скажу: "Палиця купив землю на Місяці і почав будуватись", пишіть статтю, сенсація!!!!!, ТОП-новина, в вас же не хватає розуму щось перевіряти.... ЖАХ!!!!!!!!!!!!
Відповісти
палиця не наш депутат. от і все
Відповісти
хохли – нікчемні тупі бидлюки
нічого не вміють окрім бути бидлюками
нічого не хочуть окрім бути бидлюками
але життя хитріше за хохлів – воно їх знищує виродків клятих
Відповісти
Надіюсь, ти вже петлю на шию накинув
Відповісти
краще б він купив нас у Горгута. А в цій продажній державі хіба можна щось вкладати - відберуть нероби і шахраї. Палиця допомагає лучанам і якби всі волинські депутати теж так робили- люди жили б все-таки краще. Нема за що судити.
Відповісти
Эх вовка вовка до чого ти катишся? Чого вчиптвся до ігорка, пропіар своіх єремея, вахува, мартина. Ти як служливий пес, але нормальний
Відповісти
100%, продажна полішуцька шкура
Відповісти
у ВР стільки депутатів, але чогось бачать тільки одного Палицю і рахують його гроші, а коли він допомагає, то ви не відмовляєтесь - берете і дякуєте, а коли ж для себе щось купує, то всіх вас жаба давить, скільки можна нагліти?????
Людина ще більше заробить і вам же самим допоможе, а ви кусаєте ту руку яка вас же і кормить!!!!!!!
Відповісти
ПАЛИЦЯ,РОЗУМНО ЗРОБИВ!
Відповісти