Помер журналіст Андрій Калахан

Помер журналіст Андрій Калахан
Зранку в неділю, 3 листопада, помер журналіст, депутат Луцької міської ради 25-річний Андрій Калахан.

Про це повідомили колеги Андрія.

Як відомо, Андрій Калахан довгий час боровся з важкою недугою – раком легень. Останнім часом йому стало гірше, він перебував на лікуванні у Волинській обласній клінічній лікарні.

Андрій Калахан народився 29 вересня 1988 року у місті Берестечко Горохівського району Волинської області.

Працював репортером інтернет-видань «Волинські новини» та «Волинський інформаційний портал». У 2010 році був обраний депутатом Луцької міської ради від ВО «Свобода».

Працівники редакції ВолиньPost глибоко сумують через втрату колеги і друга, висловлюють співчуття рідним, близьким і друзям.

Вічна память і Царство Небесне тобі, Андрію. Спочивай у мирі.

P.S.
Як повідомили колеги Андрія, попрощатися з ним можна буде у понеділок, 4 листопада. Тіло померлого з 11:00 перебуватиме у Будинку Панахиди

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: смерть
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Хоч ми з ним не завжди ладили, але він був хорошою людиною. Нехай земля йому буде пухом
Відповісти
Андрій був хорошим другом, і в серці ти будеш вічно з нами...
Вічна йому пам"ять)))
Відповісти
хороша людина і справжній щирий патріотт
а ви, бут-гусаїм своїми ")))", які означають позитив чи радість, показуєте безграмотність або дибілізм!!!
Відповісти
Оце так! Шкода. Нехай йому там буде краще, ніж тут. Сподіваюсь, він тепер з Богом.
Відповісти
Вічна пам’ять!
Відповісти
Охох... Шкода хлопця... Він, бідося, так відчайдушно боровся з хворобою((( Царство йому Небесне...
Відповісти
Одне школа, що помирають молоды люди. Ы де ж ты хвороби беруться?!? Хто його зна.....
Відповісти
Андрей был просто хорошим человеком. Как политик был нашим оппонентом, но он один из немногих "свободовцев" с которым было приятно пообщаться. Он не был зомбированным нациком как фарион и Ко.
В Свободе замены ему нет...
Відповісти
Ненавижу рак, йому ж вроді краще було і була позитивна динаміка, як так (((((((((
Відповісти
Упокоївся Андрій Калахан Змінити
Автор http://chernectvo.org
Неділя, 03 листопада 2013

03 листопада об 11:15 відійшла у вічність душа Андрія Калахана. Через важку хворобу брат Андрій останній час перебував у реанімації Волинської обласної клінічної лікарні. Враховуючи важкі страждання зумовленні хворобою, зі згоди самого хворого, напередодні (02 листопада) над ним було відслужено молебений канон при розлучені душі з тілом, коли людина довго страждає.

Сьогодні о 08:30 він востаннє причастився Святих Тіла і Крові Господньої після чого сподобився спокійної християнської кончини.

Тіло новоспочилого завтра об 11.00 годині буде в луцькому будинку Панахиди, а похорон розпочнеться о 13.00 після чого відбуде в смт. Демидівка Рівненської області для поховання.
Відповісти
Царство небесне...
Відповісти
Співчуваю близьким Андрія. Царство йому небесне!
Відповісти
Вічна память...
Співчуття родині...
Відповісти
Царство Небеснеє, Андрію... З Богом спочивай. Родині - мої співчуття...
Відповісти
Господь забирає найкращих... Світла пам"ять і Царство Небесне....
Відповісти
Молодий, сміливий, перспективний, цікавий, допитливий, читаючий. Гострий на слово. Не шукав кумирів. Шкода, що в одну мить усі ці якості уже в минулому часі. Дуже сумна звістка. Скорбота. Вічна Память Андрію. Співчуваю близьким.
Відповісти
Вічна Пам"ять тобі, Друже...
Відповісти
Земля пухом...Царство Небесне...
Відповісти
Спочивай у мирі. Хороша людина була...
Відповісти
висловлюють співчуття рідним і близьким. Земля пухом і царство небесне.
Відповісти
А я ще пам'ятаю турнір фізиків, в якому разом з Андрієм брали участь... Хороший був час

Вічна пам'ять
Відповісти
Вічна пам'ять, Царство небесне...
Відповісти
Андрій був гарною, доброю, не байдужою до проблем інших людиною та щирим патріотом. Шкода, що завжди першими помирають кращі... Висловлюю співчуття рідним і близьким.
Відповісти
Добрий чоловік був !!! Дуже шкода!!! ((( Царство небесне.
Відповісти
Земля тобі пухом побратиме!!!
Відповісти