У центрі Луцька помер безпритульний. ФОТО

У центрі Луцька помер безпритульний. ФОТО
Чоловік 62-річного віку помер на Театральному майдані у Луцьку.

Смерть настала у період між 13:00 та 15:00 у четвер, 7 листопада, – розповів Олександр Васильєв, який відрекомендувався знайомим померлого.

За його словами, чоловіка, який помер, звали Микола і йому було 62 роки. Так, Олександр Васильєв повідомив, що ще о 13:00 чоловік був живий і пив спиртне. «Я його ще сьогодні вдень бачив. Я з ним в час дня ще пив. Коли він помер, я не бачив. Побачив, що міліція, і підійшов», – додав Васильєв.

«Він трішки переборщив зі спиртним і захлинувся слиною», – припустив Олександр Васильєв.

Ще один чоловік, Леонід Пивовар, також сказав, що він - знайомий померлого. За його словами, Микола був бездомним й інколи просив милостиню біля входу у Свято-Троїцький кафедральний собор.

Причини смерті знайомого Леонід Пивовар не знає, утім каже, що той любив випити. «Він водочку пив», – зазначив чоловік.

Ще о 15:15 на місці інциденту працювали правоохоронці.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Одного занайшли на градному узвозі того тижня зараз цього. Їх що хтось почав травити? Може де паленку продають?
Відповісти
Надіюсь, що продають і травлять. Хоч буде менше цього сміття. Це лише алкаш, який нічого не вартий. Нічого не зробив і нічого не досяг. Так і здох від "водочки" своєї.
Відповісти
Він людина! Один, сміття тут - це ви, якщо таке пишете!
Відповісти
Скільки уваги якомусь брудному алкашу...
Відповісти
Поосторожней на поворотах!
ЧЕЛОВЕК УМЕР!!!
Відповісти
вважаю що як Людина ця особа померла вже давно..
Відповісти
не пам ятаю точно в кого ж це було, здається у Вишневського: в його смерті були винні більше тисячі людей, що пройшли поряд і не звернули увагу. якій жах.
Відповісти
Це людина! І не Вам судити, є суддя справедливий - Бог! Ніхто з нас не знає що завтра з нами може статися. А такі повідомлення у ЗМІ вважаю доцільними, того що ця категорія людей потребує уваги і допомоги з боку суспільства.
Відповісти
Якби це був просто бездомний- це одна справа, мені таких людей також жаль, але це - алкоголік... чомусь на "водочку" йому грошей вистачає, краще б собі якусь буханку хліба купив ... алкашів мені зовсім не жаль.. самі вибрали такий шлях, ніхто горілку в горлянку їм не заливає
А всіляке п*яне бидло під парканами треба в трудові табори засилати
Відповісти
Вся справа в тім що алко- чи наркозалежні це люди які по волі-неволі потрапили в пастку, і стали заручниками своєї рокової помилки. Вибратися з цієї пастки майже неможливо, але одиницям вдається. Я знаю не одного хто був на межі алко- чи наркозагибелі, але сьогодні це порядні повноціні члени суспільства, того розумію, що люди які мають таку залежність переживають ад на землі. Самі мучаться і інших мучать.
Відповісти
В тому то і суть, що інших мучать. В кожному випуску новин 90% усіх вбивств, аварій, згвалтувань і конфліктів - по вині п*яних чи випивших виродків. Пора вже давно всіх п*ющих в сибір вивозити, або взагалі усипляти, користі суспільству вони не приносять
Відповісти
Не за них треба братися. Система така, яка заведена таким чином щоб люди спивалися б причому з малку. І владі вигідно щоб люди спивалися. І якщо суспільство не прийде до тями завтра нас чекає алкогольний геноцид. Подивіться на вулицях школярі смокчуть цигарки як немовля соску, пиво як молоко. А Ви про бездомних алкоголіків говорите....
Відповісти
Якщо ці п*ющі і смокчущі цигарки люди настільки тупі і безхребетні, що піддаються впливу - типу не випив - не мужик або "ти мене шо, не поважаєш?" хай мруть від цирозу печінки, країна чистіша стане.
І цю чернь слід викорінювати не розмовами і бесідами - типу "но но, не можна, це шкідливо". Попробуйте пригрозіть пальчиком тому самому школяру, в кращому випадку дізнаєтесь про себе багато чого цікавого і в нецензурній формі.
Слід давно ввести фізичні покарання - висунувся п*яний на вулиці- отримай палицею по спині, або як в Індії -привселюдна порка , по голій сраці, до крові, можливо тоді щось і зміниться.
Відповісти
Повністю з Вами згодна. А Ви, Jay, вузька та дико мислите, нетолерантно, показуючи весь бруд своєї душі
Відповісти
Комуністи попереджували давно, що у капіталізму звіряче обличчя.
Відповісти
Ото людцi понависували тут
Отак зимою по дорозi з гостiв домiв завалишся попiд дорогу то нiхто й непiдмiде
Сконаеш пiд церквою як волоцюга
Відповісти
Померла людина. Ця людина хворіла і можливо досить довго(алкоголізм чи ще щось мені не відомо)
Чи можна було уникнути цього? Так можна
Що стало причиною - байдужість
Моя, Ваша, і тих багатьох фондів, що декларують турботу про ближніх.
Хоча їхні ближні - виборці, а ця людина можливо виборцем і не була
Відповісти
Вічна пам'ять цій людині
Відповісти
Царство йому небесне. Нехай земля буде пухом.
Відповісти