У Луцьку відкрили оновлений клуб «ХХІ століття». ФОТО

У Луцьку відкрили оновлений клуб «ХХІ століття». ФОТО
У Луцьку запрацював клуб «ХХІ століття», його відкрили після тривалої перерви.

Двері клубу для відвідувачів відкрилися 15 листопада.

Організаторам вечірки довго не довелося чекати - вже в 22:00 на вході була велика черга охочих потрапити на дійство.

У клубі, крім традиційних розважальних елементів таких заходів, можна пограти в більярд, перевірити сили удару на груші-автоматі.

Під час вечірки гостей розважали команда КВН "Сборная бывших" та PJ Show.

Впродовж вечора виступали DJ Pioner та MC Govorun.

Перед початком організатори розіграли конкурс, 10 переможців якого отримали безкоштовний вхід до клубу на вечірку.

У розпал вечора відвідувачів радував гурт "Время и Стекло".

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 52
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Жжесть!
Відповісти
Це місце зустрічей самотніх сердець і юних вразливих душ...
Відповісти
може й так та тільки ніколи нікого не можна нормального зустріти
Відповісти
какие одухотворенные лица, элита нации
Відповісти
А почому там сйом?
Відповісти
бутилка воткі і танєц под пєсню месного діджея або брітні спірс.
Відповісти
Якщо народ розважається уночі - значить вдень спить. Безробітні і студенти-прогульники
Відповісти
дик, п*ятниця
Відповісти
фотограф зверь )))
Відповісти
Місцина для жителів гуртожитків, яких на 33-му вдосталь...
Нічого цікавого не зробили взагалі...Жаль.
Відповісти
школота одобряє
Відповісти
ключова розвага -ГРУША!
нафталін зтрусіть з тої розваги :-)
Відповісти
Neuzheli vsyo tak pechal'no?
Відповісти
Ото страхоттє
Відповісти
така убогість...
Відповісти
Наше місто - як Ласвегас!

Всє флагі в гості будут к нам!!!
Відповісти
Складається таке враження, що фотографу, як і мені, не довподоби було те все дійство. Хай я там не була, проте вже задовбало відкриття місць для перетворення молоді в незмістовну, алголезалежну сіру масу. Хоч я люблю дуже танцювати, та в таких закладах танці перетворються... самі знаєте на що. Був би хоча б один клуб, де батли організовують, то я б була рада. А так - туфта чергова.
Відповісти
Батл - bottle (пляшка), там завжди буде організована, та battle (бетл)(бійка) теж.
Відповісти
Сильний аргумент
Відповісти
танцюй, ерудитка. Чим сама від тої "маси" відрізняєшся?
Відповісти
В Ужгороді робили спробу організувати танці вдень – не прижилося. Надто люди закомплексовані, танцювати ніби хочуть – без 100 грам не можуть.
Відповісти
фотографа вже напевно шукають...це була остання його фотосесія))))
Відповісти
його можна вичислити по відео (перемотати на 1:25): http://www.youtube.com/watch?v=DIPHBp3mw9s#t=91
чотко спрацював
Відповісти
Якщо у вас є креативна думка,запропонуйте а не пишіть дурню!
Відповісти
так, є! використайте досвід Пермського клубу "Хромая лошадь".
Відповісти
Фото невдалі.Але загалом нормальна вечірка.Я там була і бачила на власні очі.
Відповісти
Ту критикують ті хто не ходе поклубах, тоість задроти.
Відповісти
А чому це ті хто не ходять до клубу задроти???
Відповісти
це юннацький максималізм)))
Відповісти
я не ходжу по клубах тому що ще у 9му класі зрозумів яка то всьо дічь.
Відповісти
Це певно фото робились мобільним телефоном!!!
Відповісти
І що ж вони там поміняли? Лицарі металеві як стояли 5 років тому, так і зараз. А "чужі" як влеєні у стіни - так і залишилися.
Цікаво, чи шмари ті самі туди ходять чи ні...

Ужас. Шкода, що біля дому відкрили ще одну клоаку. Ніби в Луцьку таких гадюшинків і в центрі вистачає.
Відповісти
Клуби, торгові центри, боулінги-шмоулінги... Фабрики і заводи потрібно відкривати, щоб молоді було де працювати і заробляти на все це гуано. Країна без майбутнього...
Відповісти
той хто будує має голову на плечах і чудово знає, що для нього вигідніше клуб! Тому що наші люди відпочивати (бухати, курити, трахатись) люблять, а працювати ні.
Відповісти
Це в короткостроковій перспективі. А загалом, про фабрики комент правильний!
Відповісти
Лучше бы спорт клуб открыли! Пропагандировали здоровый образ жизни, пример для молодежи.
Відповісти
З фотографій на нас дивиться майбутня еліта нації:)
Відповісти
Не фотограф, а не понятно кто.. Фотки ужаснейшие!!
Відповісти
люди как люди, квартирный вопрос только произвел и испортил их.
у меня есть не менее отвратительные фото. да и у всех тоже. а туда таки схожу как-нибудь, таки злачная обитель моей молодости :-)
Відповісти
щодо фото, фотографа і фейсів: "на зеркало неча пенять, коли рожа крива"(с)
Відповісти
Оля, ты читала "Ревизор"???
Відповісти
Так, красавци пісанниє і блюстітєлі моралі, ану-ка всі на премодерацію.
Відповісти
Да это же ущисление свободы слова!!!1
Відповісти
Інтриги,скандали,розслідування)не люблю в такі справи сунути свого носа,але ж все-таки:дійсно пічялька з молоддю!Після побачених фото та відео бажання ще на щось толкове надіятись взагалі пропало!Проблема не в фотографах,не у власниках і не в організаторах!Проблема в людях. Хочете щось змінити-почніть з себе-і будуть тоді Вам і спортивні комплекси,і культурні заклади відпочинку!
Відповісти
Спрос рождает предложение))) так что, пока у нас есть малышня, гуляющая на мамину денюжку, мальчики, снимающие дешевых девочек за бутыль шампуня - у нас будут открываться такие места... а те, кто имеет хоть капли самоуважения и знают толк в хорошем отдыхе - те не бывают в операх, голливудах и им же подобных..
Відповісти
...плюс никто никого не заставляет!
Відповісти
Харе гнати на фотографа.

Походіть, пофоткайте, я на ваші творіння подивлюсь ...
Відповісти
зайди в групу 21-го століття в контакті і подивись фоткі, можливо хоть чого навчишся
Відповісти
мабуть цей фоторепортаж проплатила Опера)) фотограф, випий яду!
Відповісти