Фотовиставка Тетяни Полуектової

Фотовиставка Тетяни Полуектової
Ну от, тепер і мої роботи у цій рубриці. Тому усім привіт! Що можу сказати про мої стосунки із фотографією…

Якось так склалося, що старший брат купив першу цифрову камеру. І то було щастя фотографувати нею усе, що заманеться, адже кадрів було аж 180!!! І плівку не треба купувати, а лише стерти світлини з картки пам’яті.

Тож через два роки я окупувала техніку повністю. Згодом мені подарували першу дзеркалку з вірою у те, що я стану фотографом. І, може, навіть не лише весільним :)))

Але ним я так і не стала, усе лишилося на рівні любителя. Може, це і на краще. Так би фотографія стала моєю роботою, а не улюбленим хобі. Тому і моя виставка зводиться до того, що це окремі кадри з подорожей, аватарок моїх колег :))), рідких проявів фантазії, моментів з журналістської роботи. Тож, так би мовити, гарного перегляду!

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 28
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ой, скільки тут симпатичних колєжаночок побачила, ба, навіть кращу подругу у середньовічному=))) Молодець, Таня, гарні фото!
Відповісти
Без образ. 2-3 фото можна виділити. А все інше: cклалося враження, що у вас на компютері забракло вільного місця. Шкода було видалити. То ви їх на волиньпост скинули. Хоча на аватарки піде. Раджу вам відвітати якийсь фотопланер. Тільки не той де вчать фотографів розводити людей на гроші, а де люди проводять майстерклас.
Навики проглядаться. Може все вийде.Але зараз не ваш час. Успіхів.
Відповісти
Щопопало
Відповісти
Кльова підбірка! Молодець!
Відповісти
не подобається бачіла набагато кращі фотографії,хочу сказати що фотографувати людей це не ваше,а ось макро з задумкою цікаве,пейзажі,природа це для вас.
Відповісти
А правопис українській ви не бачІли? Раджу
Відповісти
а ти підручник з укрмови у школі "бачіла"?)))
Відповісти
мої любімі оператори на фотках ;)
Відповісти
не сподобалось
Відповісти
Є декілька дійсно цікавих робіт..Але багато нюансів з технічної сторони.Сподобались пейзажі))а портрети я б прибрала взагалі..псують враження..
Відповісти
Гарненько і весело!)
Відповісти
Особливо веселе фото де дівчина на краю колодязя :)
Відповісти
Сонце в брудному стакані
Відповісти
Ось справжні фото,життєві.Вона ж не заробляє фотографією на весіллях,беручи 4-5 тис грн,як деякі "метри".Коли вже нарешті перестануть поливати брудом нормальних людей.
Відповісти
Взагалі, пишеться - "любИмі", "улюблені". Про фото промовчу.
Відповісти
Мірні. Взагалі, пишеться "любИмі", "улюблені".
Відповісти
Чого ви придираєтесь? Дівчина ж написала, що не претендує на звання професіонала. Фотографує для себе.
А більшість фото мені сподобалися. Кращі, ніж претензійні фотовиставки деяких "профі"
Відповісти
Найліпше - четверте фото зверху. Не так фото, як те, що у нього вміщено.
Відповісти
Гарні фото. Можливо у технічному плані щось і потрібно допрацювати, але, як на мене, набагато краще, ніж у деяких "проффесіоналів"
Відповісти
а мне понравились, живые какие-то
Відповісти
От, каже людина: "Я любитель", і показує декілька цікавих сюжетів. Але ж обов'язково "Івану" і "Жабі" потрібно какнути і показати масштаби своєї вумності... "Юля" ж взагалі бачила кращі фотографії (от, не вірю, що в неї є доступ до Інтернету, де можна знайти роботи кращих фотографів планети)
Відповісти
Не знаю яким треба бути супер МАЙСТРОМ, щоб не побачити ТАЛАНТ!
Таню, у Тебе він не просто є. Він у ТОБІ!
Нікого не слухай. Практикуй! У Тебе є те, чого немає в інших: ти бачиш незвичне у буднях. І виокремлюєш ці дрібні емоції, натяки, образи...
Прекрасно!
Відповісти
" І то було щастя фотографувати нею усе, що заманеться, адже кадрів було аж 180!!! "
Відповісти
Боже, як прекрасно!!! Щастя, а не фото.
Це приклад для всіх попередників.
Відповісти
Чудові фото! Дуже яскраво і радісно!
Відповісти
Ще раз передивився фото. Останнє сподобало. Все інше shift+Delet.
Без образ, якщо це вдалі фото, то що у вас в основному виходить. Такі фотки роблять дітки ,яким купили фотоапарат і фони забивають карту памяті на 64 Гіг , апотім риються в тому мотлосі і шукають шедеври.
У Дівчини є бачення сюжету. Але фудожня і тим паче технічна сторона накульгує на дві ноги.
Буде тренуватися, знімати, спілкуватися, робити виставки і все вийде. Але згодом.
Відповісти
є гарні фоторгафії, є ну але і все.
Відповісти