У Луцьку чиновниця каже, що начальник її душив

У Луцьку чиновниця каже, що начальник її душив
Керівник відділу кадрової роботи та державної служби Головного управління юстиції Валентина Панасюк каже, що начальник відомства Ігор Оксенчук душив її.

З такою скаргою вона звернулася в редакцію газети "Віче-інформ".

Змусив її до цього, каже, неординарний випадок.

За словами жінки, під час з'ясування робочих питань у кабінеті начальника між нею та Оксенчуком виник конфлікт.

Як переконує Валентина Панасюк, розмова проходила на підвищених тонах й останнім аргументом керівника – стало рукоприкладство. Тепер жінка лікується.

Ігор Оксенчук повністю відкидає усі звинувачення у тому, що підняв руку на підлеглу.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Оксенчук
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а в суд заяву?
Відповісти
До чого тут суд? Заява про правопорушення подається в міліцію.
Відповісти
У відділ кадрової роботи приходилось подавати документи на конкурс. Ця жіночка ,напевне, хвора,бо те,як вона себе при цьому вела, не піддається ніякій критиці.
Через неї і виникла в Оксенюка кадрова проблема: немає кому робити,бо ця хвора чи хоче хабарів,чи ще щось хоче.
Відповісти
Так само колись давно подавав заяву, то вона себе дуже зверхньо вела, типу чого ти сюди приперся! Та
Відповісти
й заяву не зразу прийняла, а лише після дзвінка начальства, щоб прийняла!
Відповісти
Молодець Ігор Володимирович, невже і справді зявилася така людина, яка не побоялася та спромоглась викинути за двері ГУЮ цю нахабну людину. В управлінні жодний працівник не скаже доброго слова про Панасюк, кожному вона перейшла дорогу та для невигідних для неї людей домоглася звільнення, шляхом підставлення, викрадення документів з особових справ та шантажом.
Геть її, геть.
Відповісти
"З такою скаргою вона звернулася в редакцію газети "Віче-інформ",-а чого не в Ліпіни або ОБСЄ?
Відповісти
Ця жіночка дійсно хвора,зверхня,грубіянка.Не здивуюсь,якщо вона все це вигадала.
Відповісти
Цікаво, скільки заплачено нею, щоб ця новина мусолилася в газеті і в інтернеті? Після такого преценденту кожен звільнений працівник може нічим не підтверджену нісенітницю виливати на бувшого начальника.
Відповісти
Мабуть Оксенчуку малим хабарем зіпсували настрій?
Відповісти
Оксенчук - псих. Як працював виконавцем побив заявницю, ледве відтягли його від жінки.
Відповісти
Валентина Петрiвна - не судiть по собi!!!!!! Не всi ж такi бойовi i брехливi як ви, невидумуйте того чого не було! Залиште своï хворi фантазiï при собi.
Відповісти
З достовiраних джерел вiдомо, що за статю у Виче Панасюк заплатила 5000 грн, а за останнi судiть самi. Людина якiй немае що приховувати неховаеться, не бiгае з однiеï лiкарнi в iншу, а вiдстоюе свою правоту, про вас Петровна цього не скажеш....певно дуже вже боïтесь вiдповiдальностi.... Знов придумуете якусь фiгню i шукаете кому б iï гарненько "впарити"????????????????
Відповісти