Як у СНУ малювали прапор України-ЄС. ФОТО

Як у СНУ малювали прапор України-ЄС. ФОТО
В Інституті філології та журналістики Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки стартувала акція розфарбовування прапора України-ЄС.

Захід відбувся 25 листопада, - пишуть організатори в групі "Євромайдан у Луцьку" в соцмережі "Вконтакте".

У холі було розгорнуте біле полотно з контурами європейських зірочок, а в центрі коло, розділене на дві частини - для українського прапора.

Поруч стояли фарби і кілька пензликів.

Студентам було запропоновано розмалювати полотно у відповідні кольори європейського та українського прапорів.

Варто зауважити, що до акції долучився й директор бібліотеки університету Володимир Собчук.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 8
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Собчук - красава!
Відповісти
хороша ідея, може це якось активізує наших студентів і вони відстоюватимуть європейський вибір нашої держави
Відповісти
молодці студенти! це теж можливість висловити свою громадянську позицію!
Відповісти
головне - не бути байдужим!
Відповісти
Розмальовка корисна для дітей від 3-х до 7-и років. Уже в другому класі початкової школи дітей вчать самостійно відображати образи. А тут - СТУДЕНТИ. Рівень "європейської" освіти аж ПРЕ!
Відповісти
ну, ви шановний, очевидно, педагог. Респект Вам. Як мали, за Вашими словами, "відображати" образ прапору Євросоюзу студенти-філологи? це, принаймні, позиція і ДІЯ! а що зробили Ви і Ваші підопічні?
Відповісти
Студенти-філологи на відміну від вихованців ясельної групи дитсадка мали б "жечь глоголом", себто запалювати словом. Принаймні, такий фах вони обрали. Це було б більш наочно і єкспресивно, ніж образотворче "мистецтво" на рівні розвитку 18-літнього неповносправного імбецила.
Відповісти
Нова пісня Євромайдану "ПРОСНИСЬ УКРАЇНО!"
Слова і музика Анатолія Резніка - студента СНУ ім.Лесі Українки, інститут жур. і літ. творчості

Am Dm E
Проснись Україно! Моя ти єдина!
A7 Dm
Ти спляча красуня, моя Батьківщино!
Dm Am
Ти дихаєш - знаю, ти стогнеш - я чую,
E Am A7 (Am)
Болить твоє тіло, бо ворог лютує.

Запроданці стали тебе гвалтувати
І мову і губи твої закривати,
Щоб ти не співала по світу журбою,
Щоб тільки мовчала і стала німою.

Ти вже прокидалась - розвіялись хмари,
Та словом і ділом нас зрадив нездара,
Синів твоїх й дочок по тюрмах кидають,
Бо віри у Бога у серці не мають.

Розправ свої крила, порви ті кайдани,
Хай квітнуть у тобі сади і каштани,
Ти тілом розкішна, душею багата,
Тебе полюбив я як маму і тата.

Проснись, я благаю! Відкрий свої очі!
Промов ти Шевченка слова ті пророчі!
Проснись Україно! Моя ти єдина!
Ти спляча красуня, моя Батьківщино!
Відповісти