Стильний Луцьк. Портрет дня: Олександра Мартинюк

Стильний Луцьк. Портрет дня: Олександра Мартинюк
Олександра Мартинюк, 19 років, студентка.

Олександра навчається на маркетолога в Луцькому НТУ. Полюбляє співати та малювати, захоплюється психологією.

Надає перевагу стилю кежуал, адже, на її думку, це практично, модно та зручно. Поєднання одягу на Олександрі зазвичай залежить від її настрою, а потім вже від події. Також вона не любить короткі спідниці та сукні.

«Одяг купую найчастіше не в Луцьку. Радше у Києві, Львові або ж за кордоном. Не звертаю уваги на бренди, бо для мене головне комфорт, як і для всіх», - ділиться дівчина.

На фото Олександра одягнена у шкіряну куртку чорного кольору, сорочку синього кольору в клітинку NEW LOOK, сині джинси COLIN’S, чорні замшеві чоботи із в’язаними вставками.

Аксесуари: чорна сумка з довгим ремінцем, масивні навушники, сережки та персні зі срібла.



Оцінка модельєра-дизайнера Анни Дідух.
«Цей повсякденний образ цікавий, за допомогою вдало підібраних аксесуарів. Лук є зручним, витриманим та без зайвих деталей».

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 28
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ой ужас ...
Відповісти
шотакое? нармальна чувіха, курточку хочеться по-коротьше і можливо зелену чи коричневу, кльова клечіта рубашка..рижа - і це "+"
Відповісти
ну не те щоб ужас, вигляд дійсно на років 28, швидше всього не Луцька і з району якогось
Відповісти
А от і не вгадали! Знаю її особисо!
Відповісти
А і За колінс до речі самий не якісний і зфабрикований товар продають, дешевих утрецьких виробників, особливо джинси не є якісними і брендовими а дешеві підробки-так що не рекомендую нікому!
Відповісти
А мені вона подібна на одну дівчину з серіалу Надприроднє))))
Відповісти
Нормальна дівчина, звабливо особлива, зачьот)
Хто у віці не розбирається пийте йод...не поможе - йАд
Відповісти
Да нормальна дівчина )) нащо відразу накидуватись і виливати на неє свою завість і комплекси,

Коментатори ви рагулі, ви не кращі ) от того і ниєте
Відповісти
Якщо руда від природи - клас, магнетимз має, як і більшість золотоволосок :)
Відповісти
Iнтересна...
Відповісти
ще б за шкірою обличчя якби доглядала...
Відповісти
В ридуих - немає душі. Ерік Картман.
Відповісти
Те, що вона не любить спідниці та сукні - нізачот... Дівчина має бути жіночною в першу чергу. А так нічогенька.
Відповісти
Вам не вгодиш, тільки б обіср*ти когось. Нормально одіта.
Відповісти
фотографу відкрутіть руки, це просто жах - тут шкіра зелена, лице червоне.
фотографу - викиньте фотоапарат - не позорте професію.
Відповісти
В Євромайдані теж так було, то Волиньпост так фоткі обробило погано.
Відповісти
Приваблива дівчина!!! Лук-зачЁт!!! Рудоволоса красуня!!!
Відповісти
Передача кольорів дійсно дивна. У бідолашної колір обличчя, як на автопортретах Ван Гога.
Відповісти
Красива дівчина. А ти на себе поглянь у вікно, то собаки будуть тр дні гавкати.
Відповісти
Хто у вас редактує фото?- в оригіналі набагато краще!
Вибачте, але мій колір волосся ДЕЩО відрізняється)
Відповісти
Олександра, на хворих людей ображатись не варто. їм вже кілкьа місяців кажуть про тупізм при зймці та обробці і все одно теж саме потім бачимо - це хвороба.
Відповісти
Як би ті фото не запороли, ти таки нівроку.
Файна лисичка!
Відповісти
Вам не вгодиш. На себе дивились? То-то.
Відповісти
Класна ж : )
Відповісти
из серии - как в 19 выглядеть на 32.....
Відповісти
дуже красіве і модне слово "лук". чого б не сказати "образ"?))
Відповісти