Друге грудня в Україні оголосили днем страйку

Друге грудня в Україні оголосили днем страйку
Прихильників євроінтеграції закликають 2 грудня влаштувати в Україні страйк.

Організатори Євромайданів у різних містах України публікують в соцмережах відповідні заклики.

"Ніхто не йде 2 грудня, в цей понеділок до ВНЗ, школи та на роботу! В теперішній державі немає сенсу вчитись та працювати, вони все одно вкрадуть ваше майбутнє та всі наші зароблені копійки!", - йдеться в повідомленнях.

"Інформуйте всіх знайомих! Почніть "з низу вверх", тобто починайте з своїх колективів, одногрупників! Кажіть всім, що в понеділок не буде пар та роботи!", - закликають українців.

"Пам'ятайте, якщо на роботу та навчання не вийдуть УСІ, то нам нічого не зроблять, а ефект БУДЕ!!! Проте, потрібно, щоб він був масовий", - кажуть організатори.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 46
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
2 грудня... постимо.
Відповісти
Пока есть хохлопитеки которые стоят на ГЕЙмайданах и пока эти евроабаригены выбирают во власть таких шакалов как Гузь и Пыза, Украина-Европа-Независимость не совместимые вещи. пЫзЫ говорят о ГЕЙропе но предают,лгут по чисто азиатски и азиацкая их гнила сущность. Из-за таких именно хохлов, а не Украинцев наша страна не имела, не имеет и не будет иметь независимости.
Відповісти
відстрілювати "комсомол"
Відповісти
Перепрошую, ви часом не пацієнт психлікарні?
Відповісти
ти дурень
Відповісти
100 відсотків я за європу без козозюр ,пизанутих ,шибанутих ....
Відповісти
С удовольствием бы побыл на месте беркута в Киеве и попи.дил бы евроуродов едем с регионами на Киев, что бы не было ситуации, что Беркут бьёт людей.Нужно что бы люди дрались с людьми, нужно гражданское противостояние и тогда всё поймут и услышат, что есть и другая Украина и другое мнение. Гражданское силовое противостояние вопрос времени и оно пришло.И мы будем там!!!!
Відповісти
тебе за яйця на йолцы повышу-рука не здригнеться)
Відповісти
Сходіть краще до психоаналітика!
Відповісти
в тебе явно комплекс неповноцінності
Відповісти
А це вже призов до анархії! Казали ж що мирна акція, а самі закликають до повалу влади, блокуванню Києва... Це зовсім не те, про що кажуть, а що хочуть зробити?! Далеко підем, якщо Луценкі, Тягнибоки, Яценюки... почнуть "керувати" країною і у такий спосіб!!!
Відповісти
А які ви маєте варіанти для зміни цієї влади?
Відповісти
ти хоч знаєш як взагалі владу повалити?
а що тут не мирного? ми ж не виходим на мітинг з резиновими кийками і не бєм всіх підряд!!!
Відповісти
"Mousy"
Ти чувирло не образоване! Коли завтра почнуться перебої з хлібом, транспорт не буде ходити, дітям не буде як добратись до садочків та шкіл... ото тоді таких як ти і Луценко з "гоп" компанією треба... дубиною по голові і не тільки!!!
Відповісти
"...та школярів"
Вже взагалі з глузду зїхали? Діти тут до чого? Луценко взагалі у сосну тріснувся - революціонер паталогічний!!!
Відповісти
А ти вийди і у очі це людям скажи, ссикло., чи краще "ваньку" поганяєш? знаю на перед ,що осттаннє.
Відповісти
Волиняни!Лучани!Не ведіться на провокативні коментарі. Це провладні провокатори, "тітушки" сидять біля компів та підкидають гидкенькі коментарі, аби вивести вас з рівноваги та викликати агресію. Не піддавайтеся на це. Будьте шляхетнішими, не включайтеся з цими подонками у переписку, не йдіть на діалог - нема з ким! Нехай пишуть самі до себе або до собі подібних!Коли їм нема на кого вилити свою застояну жовч, то швидше зможуть захлинутися! Кожне суспільство має своїх світочів і своїх подонків.
Відповісти
У нас сьогодні виступало багато провокаторів,але ми учні 10 класу,дали їм фору! Ми попри моніторинг,заборони вчителів та директора пішли на мітинг і захищали свою державу! Звичайно користі від мітингу в містечку на волині не бегато,проте наші побажання передасть наш голова київським мітингувальникам!

СЛАВА УКРАЇНІ!
Відповісти
Не дивуйтеся - це їхній час і їхній президент! Та часи змінюються...
Відповісти
А де ж наш Народний депутат Палиця? Чому не з виборцями у скрутну для Батьківщини хвилину? Вже у ЄС?
Відповісти
А де ж наш Клімчук - отєц всіх волинян? Що думає він, з ким він? Як планує жити далі і дивитися своїм землякам в очі? Чи піде за зеком, як він каже "моїм президентом" до кінця?
Відповісти
Клімчук? Мабуть уже повісився на йолці
Відповісти
на дечому висить
Відповісти
ТО ЩО ХТО НЕ ДЕ В ВНЗ НА РОБОУ У ВУЗ?
Відповісти
Ну то що завтра діти не йдуть до школи точно?
Відповісти
Ви впенені?це по всій Україні?
Відповісти
У Львові йдуть до школи?
Відповісти
ЯНУКОВИЧ не ПРЕЗИДЕНТ він ЛОХ!!!
Відповісти
Що ви всі таке кажете це неправда
Відповісти
I Яценюк з Луценком ЛОХи. Люди, Вас уже другий раз думають викристати. Не виходiть на майдани. Не позорьтесь. Краще вiдкрийте свiй бiзнес, або навчайтесь десь чомусь перспективному. Думайте про своэ майбутне самi.
Відповісти
І тут янукович вставив своє рило!
Відповісти
Оля, кому як, У людей будинки відбирають зарплати знижують, ціни підвищують! А ти кажеш будуйте своє майбутьнє самі???
Відповісти
у івоно-франківську ідуть діти до школи скажіть але точно?
Відповісти
Ні! Люди не ідуть на роботи та також до школи та інших навчальних закладів!
Відповісти
Якщо маої викладачі підуть , то і я піду .
Але попри все я обома ріками за ЄС !!!
Відповісти
ЛЮДИ!!!
Виходьте на майдани І протестуйте проти янукєвіча і його банди, ВИ подивіця що робиться!!!
Я теж не йду на пари!!!
Відповісти
ну звичайно, краще прогуляти і зробити дибілам викладачам ще один вихідний
Відповісти
ми за Європу бо разом ми сила!!!
Відповісти
Народ не тупіть, яке не вийти на роботу. Пробачте але економіка України і так жахлива, а якщо НІХТО не піде на роботу збитки будуть величезними, не робіть собі гірше. Страйк можна і після роботи організувати.
Відповісти
Ага, і стояти уночі ще на більшому холоді це круто
Відповісти
хто не хоче для украінців кращого майбутнього запрошуємо до росії.там ви зможете спілкуватися на "своєм язике" відкривати свій бізнес і взагалі вам там буде чудово.


Відповісти
ты что с момента распада союза на малине просидел?
Відповісти
сьогодні у нас на волині був шаленний страйк! завтра на майдані буду виступати від школи!
Відповісти