Кабінет губернатора Волині охороняють «його друзі». ВІДЕО

Кабінет губернатора Волині охороняють «його друзі». ВІДЕО
Кабінет голови Волинської облдержадміністрації Бориса Клімчука охороняють міліціонери в цивільному та "друзі" губернатора (так їх назвав Клімчук).

Про це стало відомо 3 грудня під час блокування будівлі обласної ради.

Нагадаємо, акцію учасники луцького Євромайдану почали о 6:50.

Спочатку міліціонери не пропускали в будівлю нікого, але приблизно о 7:20 туди таки пропустили членів Координаційного комітету луцького Євромайдану та кількох журналістів.

Коли вони прийшли до кабінету губернатора, то їх зустріли люди в цивільному, яких Клімчук назвав "друзями губернатора".

ЧИТАТИ ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЮ З БЛОКУВАННЯ БУДІВЛІ ОБЛРАДИ

Водночас головний міліціонер Волині Олександр Терещук зауважив, що серед людей в цивільному, які перебувають в будівлі облради є міліціонери.

Також група людей в цивільному була в кабінеті губернатора. Побачивши політиків та журналістів, вони закрили двері.

Водночас учасники Євромайдану повідомляють, що в малому залі ОДА від ранку 2 грудня постійно чергувала група міліціонерів у цивільному.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 43
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Може вже вистачить гартися у революцію і розпочати працювати?
Відповісти
Молодець!!! Все вірно. Далі "покращення" робити
Відповісти
З вашими "опозиціонерами", які тільки кричати вміють, "покращення" таки точно настане.
Відповісти
Вже не настане. Винесуть "мудрих керівників" разом з їх підгавкувачами
Відповісти
гаспадарник.рішає питання щоб трудящі мали що попоїсти перед прохідною..
Відповісти
На клаві? Так ти ж уже працюєш.
Відповісти
Депутати демократи чому не в Києві де вирішується доля України. В Луцьку нічого не вирішується, тут і діти можуть покричати старим бюрократам Ганьба.
Відповісти
акценти не розставляй ганя герман.тут що можна зробити те зробиться.треба паралізувати їх викачку ресурсів та аппарат профанації та тиску на кожному місці.
Відповісти
http://delo.ua/ukraine/po-urovnju-korrupcii-ukraina-sravnjalas-s-kamerunom-iranom-i-nig-221272/
Відповісти
А ми думали звідки береться така армія тітушок. Вони всі в міліції працюють. А виходять на роботу то в формі, то в цивільному. Виходить, ми самі ж їх і годуємо.
Відповісти
потрібен негайний штурм так як КМДА у Києві раз і захватили, тільки так
Відповісти
ну захватити - і шо далі?? ходити срати по коридорах?? хватить цих дибільних закликів а-ля 1917 рік. Треба головою думати, зрозуміло, що потрібно міняти систему і владу - питання на кого міняти, на гузя чи бондара??? Що робити далі після зміни влади - в політиці, в економіці і т д??? Ідея - захопити держустанови, а там як Бог дасть тут не канає. Без чіткого плану дій "після революції" всі зусилля людей підуть коту під хвіст.
Відповісти
чіткий план треба починати з люстрації.і він є в кожного хто має розум.ми не одні на цій планеті.нема давно клімчуків та інших мовєтів не в прибалтиках ,ні в польщах..що там було поцікався..не треба українській велосипед видумувати.треба просто холуєм перестати бути.йди працюй за єду.ставай раком зашуганий "історик"-хлібця кинуть.
Відповісти
а ми лучани і далі платимо грошики зраднику клімчуку і переодітим ментам
Відповісти
дивлячись на вік революціонерів не спостерігаю потеційних платників податків.
мене цікавить, кому ви готові довірити крісло губернатора і голови ради?
от ви пропонуєте штурм, вигнати і т.д.
хто одразу візьметься втримати всі процеси в області і не всереться?
гузь чи бондар? може шиба чи грицюк?
ну і питання легетимності лишиться доволі спірним, не впевнений, що вказівки таким чином введеного голови побіжать виконувати на місцях чи в районах.
робота просто стане, у всій області стане, і що тоді?
ну як діти, від цікавості готові іграшку розламати, а зібрати не зможуть....
Відповісти
Цікаво, з яких пір Климчук зрадник? Раніше все норм було, а тут бац революція, і губернатор став зрадником, хоча він бездоганноробить свою роботу.
Відповісти
Та нормальний дядько Клімчук. Тільки потрібно йому вийти з партії регіонів. Досить лизати зади тим, так званим, царям на золотих унітазах. Бритко слухати, як він захищає та підтримує свого зека-президента.
Відповісти
Ой?! Клімчук? Роботу? Валю, то певно ти писала?
Відповісти
А ви пробували працювати в держустанові при різних президентах в нашій країні. Мені здається, що Клімчук достойно представляє нашу область на всіх рівнях. Мені не соромно за нашого губернатора. А нові представники влади( не Шиби чи Бондарі)спочатку хай попрацюють з людиною яка має досвід, бо поки наберуться досвіду то і їх прийдеться міняти.
Відповісти
Тобі пане не Клімчука, тобі Берії замало буде, до роботи не привчить, працюй, ато і за таких як ти люди на Клімчука гонять. А вам Борисе Петровичу терпіння. Волиняни з Вами
Відповісти
Не треба розпускати шмарклі і агітувати за клімчука і войтовича.Є приказка,що святе місце поржнім не буває.Є ким замінити як одного так і другого.Грамотних і мурих людей вистачає,може менш досвідчених,але досвід набувається разом з практикою,якщо є бажання його набути.
Відповісти
Святе місце пустим не буває, але в процесі набуття того самого досвіду трапляється купа помилок які приводять до негативних наслідків. Для чого таке робити якшо вже є толкова людина на посаді? Політична приналежність до якоїсть партії не робить Клімчука поганим губернатором, і він це постійно доводить на практиці. Так шо геть ось цю, так звану, політичну дискримінацію. Цей вплив революційних настроїв до доброго не приведе.
Відповісти
Не нормальна ти дівка,бо стелешся під Клімчука.Люди добре відчувають думки і подих таких захисників.Вам всім, хто лягає під владу живеться як жирним котам,тому одні захищають,а інші шмарклі розпускають-захищаючи,але вас одиниці,погляньте на майдан і почитайте,якої думки волиняни в районах.Те,що Клімчук гатить бюджет в один Ковельський район не означає що він "будує"рідну" Волинь".Решта районів-злидарі.Клімчука мсце на звалищі історії.І політична приналежність Клімчука до ПР,якраз його і зробила таким керівником.
Відповісти
Шмарклі тут розпускаєш ти) Я так зрозуміла, що в твоєму рідному селі, десь біля Горохова, дороги до траси так і не поклали, от і пінишся) не нервуйся, все буде ок. Млсква теж не зразу будувалась.
Відповісти
а ти про таке слово як держава чула?інститути державні ,систему розподілу коштів та ресурсів замінили на ручний дєрібан.прокуратура та мєнти коли треба тоже там.податкова тільки для статистики що ще можна взяти.люди живуть дві тисячі років не борисам та батям тут "секти " будувати.держава має бути державою.
Відповісти
Люди, не переживайте ви так, хто працювати буде!!!Ви подивіться, шо ваш начальник витворяє!!!Та через трохи часу ви самі ж будете биті отими круглолиценькими "друзями"!!!Покайтеся!!!Виходьте з своєї україноненависницької партії!Не бійтеся!!!
Відповісти
розкрийте.не бійтесь розрухи та голоду!не тупійте!дивіться на робочих пк не тільки баб чи бонпрікси.майте повагу до себе.нема місць їм вже зади підтирати.все забито до кінця століття та й діти їх ростуть.вже керують.(і вних забито).НЕ ШУКАЙ ДУРНІШОГО-ДУРНІШИМ БУДЕШ ТИ.
Відповісти
Як розповіли журналісти, які були в будівлі ОДА, то так звані "тітушкі", це всього навсього 4 людини, бувші афганці, які прийшли тихо-мирно дивитись за сітуацією, щоб такі як Гузь не провокували людей і не рвались у кабінет голови ОДА! А от чого саме сьогодні Гузь захотів на "прийом" до Клімчука - це вже інше питання!:) От хто хотів захопити кабінет голови?
Так що треба розуміти що до чого, а от "промови" Бондара і Гузя до студентів і школярів на площі - це суцільна брехня і "манечка переслідування"!:)
Відповісти
таке замовити?чи то в кредіт..земля..земля..
Відповісти
Ну грицюки, бодарі та щиби накерують!!! Вже пробували. А за те, що вигнали 15-16 річних дітей на "майдани", мають відповісти по закону!!! "Хто не скаче - той не знами" - ми це вже давно пройшли!!!
Відповісти
"бики" на чолі з генералом тепер охороняють адмінстрацію...???
Відповісти
Що ви цяцькаєтесь з цим Гузьом, посадіть його в клітку, дайте мегафон і нехай далі кричить на здоровья! Він такий депутат, як я балерина! Жодного дня ніде не працював і думає що знає чим живе народ! Керовники проявились, Бондар, Шиба і т.д. В шию їх гнати, вже показали на що здібні!
Відповісти
100 %, мало люляк отримав в дитинстві )))
компесує кажись
у психологів здається є назва під його діагноз
Відповісти
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lcX9UsnhJjQ
И вы хотите европейскую демократию
Відповісти
мєнту-хай апуть аби не били?дємократія по авєтскі?розкажи про голод,холод,та фахівців типу клімчука.про ту новоспечену професуру .про мирне небо над зємльой подякуєм путінам.пиши.інтєрєсна
Відповісти
Чому розгавкались?Боїтеся за головного пса!

Дави їх Ігоре!
Відповісти
Ігорю твої слова - це 100% про гузя:
100 %, мало люляк отримав в дитинстві )))
компесує кажись
у психологів здається є назва під його діагноз.
З привітом!!!
Відповісти
ти .чи в тебе всьо ок.а тобі пофіг поки там сидиш біля дупи патрона?
Відповісти
ЦІ КОМСОМОЛЬЦІ_АФГАНЦІ ГНИДАВСЬКІ БИКИ.ОТРИМУЮТЬ ПАЙОК У МОСКОВСЬКІЙ ЦЕРКВІ НІФОНТА, ОДИН З НИЗ КОЛИШНІЙ МЕНТ З ПОДАТКОВОЇ,ІНЩИЙ КОЛИШНІЙ ГОРЕ -БІЗНЕСМЕН ВОЛЕЙБОЛІСТ(ДРУГ СЛАВІКА КРАВЧУКА),ну і дебіл САШКА нероба хренів.Мріє про повернення в СССР
Відповісти
"Ніхто крім нас ! "не вилеже .....цій владі так як ми!( саша шульга)
Відповісти
Хто знае іх родини,дітей,сусідів- просто перекажіть-ваш брат,батько,сусід,син- зрадник Украінського народу.І нехай живуть з цим іменем вони і іхні нащадки.
Відповісти
то зрадники.вони ще стануть ними а поки обучені хвости піднімати по команді та стойкі приймати.жертви стакана та системи..рефлекси павловських собак..він їм дійсно поляну накрив та й все.
Відповісти
Молодець Ігор! Ми цих биків запамятали!
Клімчук вже геть трухнув. Виставляє безмозглих даунів перед дверима.
Люди назвіть їх фамілії і місця проживання та склад сімї!!!!!
Відповісти