Руслана пообіцяла спалити себе, якщо не відбудеться ніяких змін

Руслана пообіцяла спалити себе, якщо не відбудеться ніяких змін
Руслана заявила, що готова на самогубство, якщо усі вимоги мітингувальників не будуть виконані.

Про це вона публічно заявила зі сцени Майдану, ‒ пише ТСН.

Переможниця «Євробачення-2004» під час своєї промови закликала людей триматися разом та не відступати. Сама готова подати приклад.

«Я вам чесно скажу, я себе спалю на цьому Майдані, якщо не відбудуться зміни. Я для себе це рішуче прийняла», ‒ заявила обурена Руслана.

Нагадаємо, Руслана пообіцяла зігріти Євромайдан, роздягнувшись до купальника. Співачка всіляко підтримує дух протестувальників.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ждьом с нетерпенієм!!!!!!!!!!
Відповісти
гілякі на йолку пайдьом?
Відповісти
Ух ти що скоріше вже би ))
Відповісти
Девка взагалі пальнулась?! Єх ти... "співуня"!:(
Відповісти
згоріла вже давно. Її попіл нікого не цікавить...
Відповісти
Діти сиротами залишаться. І чоловік буде ридати, рвати на собі волосся...
Відповісти
в неї немає дітей
Відповісти
я підозрюю прийдеться спалити себе 100% )))
Відповісти
Руслана-велика укаїнка. А ви, сцикливі підгавкувачі своїх хазяїв, раби і їх підніжки, заливаєтесь своїм харчанням на благородний порив цієї мужньої жінки.іба вас можна назвати людьми після ваших пасквілів.
Відповісти
На палю вас коментатори гівняні!!! Смердить від вас партією Ригонів!!!
Відповісти
Руслана і кордупель...гарна пара! З свідомізмом припізднилась...
Відповісти
страшно як читаю коментарі, люди ви озвіріли? де стільки у вас тої злості набралось? гидкі та ниці.хай Бог пошле вам розуму
Відповісти
або пару пр-тійців
Відповісти
Скільки тут гоVна тролячого. - А Руслана молодець.
Відповісти
Знов підари проплачені хавало розкривають ,та коли ж ви когутики нажеретесь тих срібняків ,якими вас влада кормить.
Відповісти
та ці маразматичні коментарі,які були вище викладені, писали боягузи, які в цьому житті ні нащо не здатні і готові за копійки продати рідного батька чи матір
Відповісти
Смілива та мужня жінка
Відповісти
Не треба того робити, бо це надуманнi жертви.
Оле́кса Гі́рник самоспалився в 1978.
Режим вiд того не постраждав.
Відповісти
Ну пiдори це тi якi на захiд рвуться. Гомiкi до кучi. Вас там чекають.
Відповісти
А в кацапії немає підарасів?)))
Відповісти
В Руслани глибока психологічна дипресія. Тут не самоспаленням, а лікуванням займатись треба. З такими маразматиками ми тій Європі нахрен не потрібні. Краще б дітям допомагала нужденним, а не дарма валала на тому Майдані. Загралися вже у войнушки, засрали все місто, смород страшенний. Їдьте вже по домівках і почніть, як сказав Скрипка, революцію з себе, перестаньте бухать і байдикувати, і тоді побачите що влада тут ні до чого.
Відповісти
та ви вже йолку розібрали, так що вішати немає де))))))))
Відповісти
Вона то допоможе дітям, а от ті уроди що при владі - сумніваюсь!
Відповісти