Бойкот WOG – ідея конкурентів, а не майданівців, – Єремеєв

Бойкот WOG – ідея конкурентів, а не майданівців, – Єремеєв
Ідея бойкотувати заправки WOG належить не активістам Євромайдану, а конкурентам, заявив народний депутат України Ігор Єремеєв (на фото).

Про це Єремеєв сказав в інтерв’ю ІА ZIK.

У відповідь на питання «Активісти Євромайдану після провального голосування у ВР щодо відставки Азарова закликають бойкотувати мережу автозаправок WOG, співвласником якої Ви є. Як ставитесь до цього?» Єремеєв сказав:

«Ми дуже детально розібралися у даному питанні. Ініціювали це не активісти Євромайдану, а абсолютно некоректні конкуренти в тому бізнесі, в якому ми працюємо. І це залишиться на їхній совісті».

«Зрозуміло, що це було профінансовано ними, а деякі активісти Євромайдану цю історію вже просто підхопили», - додав Єремеєв.

«Я вважаю, що тільки час покаже, хто є хто насправді. Зараз просто зухвало користуються емоціями людей. Наприклад, лунають деякі заяви про те, нібито ми (співвласники мережі АЗС WOG, – ред.) – регіонали, але ми позафракційні і безпартійні», - сказав Ігор Єремеєв.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
но, идея хорошая
Відповісти
ідея супер
Відповісти
більш того, на вог не пальне, а бадяга
Відповісти
Ну ти тільки підтвержуєш те що сказав Єремеєв- конкуренти!))
Відповісти
нє, підтверджую - ПАЛЬНЕ ТАМ ГІВНО.
Відповісти
А як він виграв бюджетний тендер на заправку всіх авто МВС??
Відповісти
Игорь молодець! Скількі робочих місць зробив. А ви що зробили? краще мовчіть! Гузь тварь!
Відповісти
Такі як Ви - тягнуть Україну в Яму. Так, зробив робочі місця. Але зароблені ВАМИ Гроші куди він діває? - Правильно, через оффшор виводить з України. А тепер уявіть, що власником АЗС ВОГ стала Держава. ВОна не стане Гроші в Офшор виводити....куди вона їх діне - ремонт доріг, пенсійний фонд, Держбюджет, соціальні програми і т.д...
Відповісти
Щоб власником була Держава, треба жити у Білорусі або Росії!:)
Відповісти
Ти сам був хоч раз в БІлорусії? Чи бачив на яких авто їздять там наприклад ІНженери, лікарі, вчителі? ЧИ ти судиш про БІлорусію по тому що тобі показали по ТВ чи сказав друг, кум якого в рідного брата сват був в БІлорусії на заробітках?
Відповісти
Я за WOG. ДП норм заправляюсь не один рік. Думаю це тіж конкуренти запустили слухи, що все пальне тут погане.
Відповісти
Правильно!!!
Відповісти
A що з Палицею?
Відповісти
В мене-все ОК!
Відповісти
Він готелі в Швейцарії купує (вже три)
Відповісти
А про кури з антибіотиками- коли згадають?
Там теж саме
Відповісти
Все вірно- всім коксам місце в Верховій Раді.
Відповісти