Депутат перебіг до провладної групи у Волиньраді

Депутат перебіг до провладної групи у Волиньраді
Депутат Волинської облради Петро Олешко вступив до депутатської групи «Нова Волинь».

Про це повідомив голова облради Володимир Войтович під час позачергової сесії 20 грудня.

Нагадаємо, в опозиції Олешка критикують, бо він очолив Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти, колишнього ректора якого, на думку опозиціонерів, звільнили з мотивів політичної помсти. Також їх обурює те, що Олешко часто голосує в унісон з провладними депутатами в облраді.

Варто додати, що призначення Олешка на посаду ректора спровокувало кількатижневу перерву в роботі ради, бо опозиція блокувала трибуну.

Лише 7 жовтня, коли сесія завершилася, бо з порядку денного зняли питання Олешка, розпорядження про призначення депутата на посаду ректора підписав голова ради.

Зауважимо, що 31 травня з групи вийшов бізнесмен Василь Столяр.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ви цівілізовані люди чи бар.ни?! Ясно написано "вступив до депутатської групи"! То чому заголовок пишите, що перебіг? Це ваше гасло - хто не з нами, той проти нас?! Далеко так зайдете "євроінтегратори" хр...ві!!! Навчиться думки інших людей сприймати і поважати!!!
Відповісти
Молодець, підтримую на всі 100...
Відповісти
і ще має совість буди козаком!?
да таких на січі шапками закидували!
Відповісти
правильно зробив, треба працювати для громади, а не робити революції, як гусь і Ко.
Відповісти
Зрадникам все повенрнеться!
Відповісти
ой да-да!!! тобі особінно...)
Відповісти
А якщо Гузь змінив вже 7 партій, то він перейшов, а не перебіг?
Відповісти
Зрадив раз зрадить не раз. Це в нього в крові. Він і в Бют в Ківерцях на всіх виборах посадами торгував.Брав гроші з майбутніх депутатів і запевняв . що займається благодійністю. І про палату в лікарні смішно слухати.і про церкви. сказав би правду за чиї гроші все робив. Таких потвор пошукати треба. Шкода .що Климчук цього не бачить.
Відповісти
421-му. Він ніколи не працював для громади.Тільки для себе.Навіть коханок заводив тих .які йому вигідні. А хто за нього десертацію написав? Подружка. Вінж говорить тільки завченими гаслами. Дуже цікаво як він керуватиме на посаді яку отримав, звичайно. грязним шляхом. Колись всі все поймуть.
Відповісти
Людину, кожну, оцінюємо по +++ і по ---.
Багато разів забезпечував охорону тоді, коли приїздила Тимошенко
на Волинь. Для БЮТу і неї це були важкі часи.
Він тоді не сидів тихо і нікого не боявся, як дехто боїться зараз (Пустовіт).
Так що не треба...
А жінок ласих погуляти за чийсь рахунок ох і багато.
Відповісти
Це ще той зрадник.Ківерчани давно подейкують, що він агент сусідньоі держави.Козаками тільки прикриваеться,а від друзів вміе витягнути все що треба
Відповісти
Нам ківерчанам сьогодні дуже соромно що ми обрали його депутатом обласної ради. Він зрадив нас, тому що захищає інтереси тільки влади.Олешко негідник, пристосованець,нікчема. Ганьба.
Відповісти
Грицюк! Перестань ображатися і писати гівн..і коментарі!
Ти ж не базарна БАБА.
Відповісти
це грицюк таку паскуду нам припер ми йому казали що за таку тупу сліпоту він тобі "віддячить" таке позорище доводиться через грицюка терпіти.А.П.вже зараз підберай кандидатів.
Відповісти
Не здивував. А що ще чекати від прапорщика-комсорга ?
Відповісти
зрада великий гріх за це бозя обовязково покарає вже було попередження коли злазив з кбили зразу після останнього призначення.
Відповісти