Вона весь час, як на війні, - батько Тетяни Чорновол

Вона весь час, як на війні, - батько Тетяни Чорновол
Батьки журналістки Тетяни Чорновол каже, що його дочка весь час жила, як на війні.

"У неї зломаний ніс. Вигляд страшний. Струс мозку не сильний. Перелому кісток черепа немає", - розповів Микола Чорновол Громадському ТБ.

На вечір 25 грудня вона була в реанімаційній палаті.

"Вона весь час, як на війні. Це для неї звична справа", - каже чоловік.

"Її не один раз переслідували... Вона не розповідала, чи їй погрожували", - додав батько журналістки.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Чорновол
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
З палати №6. Гаплик манданістам!
Відповісти
Все правильно, з палат в Липинах коменти ригонівські пишеш)))
Відповісти
зламай собі носа козел!
Відповісти
Мельник -ЛОХ!!!)))
Відповісти
Ця дівчина ще любому хлопу може носа втерти, особливо проплаченим і продажним шкурам з ПР
Відповісти
У цієй дівчини-довідка з психлікарні. Її терміново треба долікувати!
Відповісти
спаршу тебе потрібно підлічити
Відповісти
123-іх розвелося)))
Відповісти
О, Таня Чорновол просто підрізала "Порш" і за це дістала по заслузі. Така нова і популярна в певних колах фішка. При цьому "по заслузі" не лише випливає з текстів, а й часто прямо в них сказано. Це пишуть люди, котрі вже місяць на кожному розі верещать, як активістів Майдану треба пересаджати за захоплення адмінбудівель; скиглять, що Майдан псує образ столиці; камлають, што нада нє мітінговать, а ідті работать і строіть Європу в Украйнє. Євромайдан їм, б..дям, не естетичний - а от ідею скалічити обличчя жінці за "підріз" на трасі вони сприймають цілком радісно. Ето же вам не Гєйропа. Ето ісконниє ценності.
Відповісти