У Луцьку покажуть найочікуванішу кінопрем’єру 2014-го

 У Луцьку покажуть найочікуванішу кінопрем’єру 2014-го
Незабаром лучани матимуть змогу переглянути найбільш очікувану кінопрем’єру року - фільм «Вій» в форматі 3D російського режисера Олега Степанченка.

Сеанси розпочнуть з 30 січня у червоній залі кінокомплексу «Адреналін», – повідомили у прес-службі «Адреналін-сіті».

«Вій» 3D – це художній фільм російського режисера Олега Степанченка, знятий за мотивами повісті Миколи Гоголя.

«Початок XVIII століття. Картограф Джонатан Грін здійснює подорож в Східну Європу. Минувши Трансільванію, він розуміє, що заблукав. Неабияк поблудивши в тумані, він опиняється в невеликому козацькому поселенні», – йдеться у сюжеті кінострічки.

«Народ живе тут в самітництві, захистивши себе від будь-яких контактів з рештою світу. Що приховують жителі хутора? Чого бояться і чому ховаються? Учений вирішує розгадати таємницю, пов'язану з ім'ям незвичайного міфічного створіння – Вія», – додають вони.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
що москальська постанівка. Самим слабо?
Чи тільки Мамайов можуть знімати?
Відповісти
ти не розумієш, ми адін нарот
Відповісти
Взагалі сама Україна розпочала зйомки цього фільму у 2006 році. Невдовзі наглянула фінансова криза і тому гроші на зйомки заморожені були. Лише через 2 роки на канському кінофестивалі були продемонстровані вже відзняті матеріали і ними зацікавилась компанія, котра займається продюсерством, Бреда Піта. Вона викупила права на те щоб продюсувати цей проект. Та досняла фільм. Хоча змпопередньо відзнятого матеріалу вони залишили не більше 20 відсотків. У 2012 році закінчились зйомки котрі проходили переважно в Чехії, та деякі моменти в Україні. У 2013 закінчилась редактура і було вибрано дату показу. Спершу було обрано грудень 2013 року, але потім змінено на кінець січня 2014, взвязку з виходом Хобіта у грудні. Ось так. Дякую за увагу.
Відповісти
все як в американському кіно такого ж жанру (судячи по трейллеру), ніякої самобутності, перекрутять повість і з "Вій" залишиться хіба лиш назва, прикро(
Відповісти
Саме російський письменник М. Гоголь розповів світові російською мовою про Україну.
Гоголь казав. "Я і сам не збагну, чого в мені більше російського чи малороського?".
Так І "ВІЙ" написаний російською, зняте кіно на російські кошти прославляє та популяризує Україну в світі.
А тут де-які "патрійоти" називають росіян ворогами?! Якщо іти цією аналогією, то і Гоголь, і Шевченко, і Леся Українка - вороги! Бо все життя вони і писали, і творили, і говорили російською мовою, але прославляючи України, не цураючись і рідної, української мови.
Україні потрібно дві державні мови, задля Великого майбутнього!
Відповісти
Леся Українка і Шевченко писали російською мовою? Омфг
Відповісти
Вся проза Шевченко написана по русски.
свой дневник писал тоже в основному по русски.
Відповісти
Каклы-вурдалаки.. Креативненько...
Відповісти
Для хохлонеуков поясняю:
"Прогулка с удовольствием и не без морали" 1855 - 1858 гг.
Леся Украинка в 1899 году.

Impromptu
Когда цветет никотиана
И точно светит из тумана,
Как будто падшая звезда,
Вся бледная от тайной страсти,
Все вкруг становится тогда
Покорно непонятной власти.
И если вы тогда вдвоем
И возле вас сияют очи, –
Горя таинственным огнем,
Как отраженье звездной ночи,
И голос милый вам звучит,
Как будто в тишине журчит
Струя волшебного фонтана,
Бегите прочь от этих чар,
Они зажгут в душе пожар,
Когда цветет никотиана.
Когда цветет никотиана,
Все, все тогда полно обмана,
Опасна ночи тишина,
Как то затишье роковое,
Когда коварная волна
Хранит молчанье гробовое.
Вот-вот нахлынет звуков рой
И встрепенется мысль, как птица,
И вспыхнет в темноте порой
Воспоминания зарница,
Как будто неизвестный друг
Страницы развернет вам вдруг
Давно забытого романа, –
О, если дорог вам покой,
Не прикасайтесь к ним рукой,
Когда цветет никотиана.
Відповісти
"Прогулка с удовольствием и не без морали" 1855 - 1858 гг. Т.Г. Шевченко.
Відповісти
то що в фільмі Івахів знімався? дуже схожий чувак на рижого!
Відповісти