Брати-волонтери з Волині отримали відзнаки «Срібний хрест»
Брати-волонтери з Волині отримали відзнаки від оперативного командування «ЗАХІД».
Про це повідомляє Камінь-Каширська територіальна громада.
Перед сесією міської ради двом жителям Каменя-Каширського, уродженцям села Видричі Анатолію та Володимиру Мартинюкам вручили почесні відзнаки «Срібний хрест» від оперативного командування «ЗАХІД».
Таких високих нагород брати Мартинюки удостоїлися за свою волонтерську діяльність та допомогу армії.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Про це повідомляє Камінь-Каширська територіальна громада.
Перед сесією міської ради двом жителям Каменя-Каширського, уродженцям села Видричі Анатолію та Володимиру Мартинюкам вручили почесні відзнаки «Срібний хрест» від оперативного командування «ЗАХІД».
Таких високих нагород брати Мартинюки удостоїлися за свою волонтерську діяльність та допомогу армії.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
Останні новини
Судили водія буса, який біля Луцька провіз на капоті військового ТЦК
07 травня, 21:58
У Луцьку п'яний підліток сів за кермо і втаранився в бордюр. ФОТО
07 травня, 21:17
Брати-волонтери з Волині отримали відзнаки «Срібний хрест»
07 травня, 20:35
Якою буде погода у Луцьку та на Волині 8 травня
07 травня, 20:00
Бійці волинської бригади відбили штурм на Куп'янському напрямку
07 травня, 19:03
