На перші власні гроші Клімчук купив обручку
![На перші власні гроші Клімчук купив обручку На перші власні гроші Клімчук купив обручку](/img/modules/news/f/27/f54543f57ea1bbeb16ecd03399bec27f/top-photo.jpg)
Перший свій заробіток голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук отримав натурою, ще коли був школярем.
Про це пише газета Сегодня, журналісти якої розпитали перших людей Західної України про першу в житті роботу і про те, на що вони потратили перші зароблені гроші.
«Це було 420 кілограмів пшениці за роботу на току. Завскладом дід Костя дав нам з хлопцями чотири підводи, і ми через все село везли зароблене додому, неймовірно пишаючись собою», - розповів Клімчук.
А перші зароблені карбованці Клімчук отримав у студентському будзагоні географічного факультету Харківського держуніверситету.
Після 3-го і 4-го курсів майбутнього губернатора з однокурсниками тоді закинули аж у Комі АРСР. На перші гроші він купив подарунок нареченій Світлані – золоту обручку з каменем александритом. Воно коштувало тоді 48 карбованців. А гроші, зароблені після 4-го курсу, Клімчук потратив на весілля.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Про це пише газета Сегодня, журналісти якої розпитали перших людей Західної України про першу в житті роботу і про те, на що вони потратили перші зароблені гроші.
«Це було 420 кілограмів пшениці за роботу на току. Завскладом дід Костя дав нам з хлопцями чотири підводи, і ми через все село везли зароблене додому, неймовірно пишаючись собою», - розповів Клімчук.
А перші зароблені карбованці Клімчук отримав у студентському будзагоні географічного факультету Харківського держуніверситету.
Після 3-го і 4-го курсів майбутнього губернатора з однокурсниками тоді закинули аж у Комі АРСР. На перші гроші він купив подарунок нареченій Світлані – золоту обручку з каменем александритом. Воно коштувало тоді 48 карбованців. А гроші, зароблені після 4-го курсу, Клімчук потратив на весілля.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
Останні новини
Від короткого замикання згоріла хата
09 грудень, 2011, 12:31
У міліції не знають, хто зґвалтував 70-річну бабусю
09 грудень, 2011, 11:39
На перші власні гроші Клімчук купив обручку
09 грудень, 2011, 11:29
У Луцьку відкрили клініку для підлітків
09 грудень, 2011, 10:26