На Волині ‒ новий голова облдержадміністрації

На Волині ‒ новий голова облдержадміністрації
Віктор Янукович призначив нового голову на посаду Волинської ОДА.

Про це йдеться у відповідному указі №57/2014 від 5 лютого, опублікованому на офіційному сайті президента.

Так, новим очільником ОДА став перший заступник вже екс-губернатора Олександр Башкаленко. Як відомо, Башкаленко ‒ очільник осередку Партії регіонів на Волині.

Нагадаємо, своїм указом Віктор Янукович звільнив голову Волинської ОДА Бориса Клімчука.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 60
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Шило на мило***!!!
Відповісти
я то думав: чого він "ланцилота" продав?
Відповісти
ЩО ТОВАРИСТВО ЗБЕРАЭМОСЬ ЗАВТРА НА 11.00 В ОДА НА ПРЕДСТАВЛЕННЯ НОВОГО ГОЛОВИ :) ЗУСТРІНЕМО ЙОГО ЯК СЛІД З ФЕЄРВЕРГОМ :)ТА .....
Відповісти
Нічого дивного.Яка хата-такий тин, який Батя-такий син.
Відповісти
Ай Гузь маладєц!
Відповісти
Ай да Гузь младец,тепер тобі капец.
Відповісти
Я згідний з таким кадровим рішенням! Башкаленко чоловік серйозний та конкретний!
Відповісти
Шило на мило поміняли.
Відповісти
Цікаво чи на довго. Клімчук був величиною-з досвідом.зв"язками. Але він був людиною Азарова. Його не шкода-нагле хамидло.Гнув всіх за ПР-догнувся. Тепер посуне в облраду. А Башкаленко- це повний капець! Чим думає Янукович! Його чекає доля Львівського та Франківського губернаторів!
Відповісти
А ти ХОЛОП чиїх будешь...
Відповісти
А він не думав в нього думавки немає. А поставив він чергового регіонала
Відповісти
Ну що, коли по плану наступна мирна прогулянка біля ОДА?
Відповісти
Нарешті став нормальний і порядний губернатор, я впевнений, що він поставить на місце Гузів та інших МАЙДАУНІВ, так як він людина військова знає як це зробити
Відповісти
Як з людиною військовою з ним тепер панькатися не будуть ,а викинуть з вікна ОДА.За яника можна і з вікна політати.Він знає на що йде :)
Відповісти
Ти дійсно Ванья!))) Який с прапора губернатор!)) Він читати не вміє)
Відповісти
Ги-ги! Ванюха. Скільки не тявкай а смердить від тебе і твого Башкале за кілометр риготтям.
Відповісти
Штурмуєм?
Відповісти
Зміна одного окупанта на іншого _ не перемога
Відповісти
Це ви про що? Клімчук - корінний волинянин! Де ж тут "окупант"? Я вам якого треба, щоб "зарахувалась перемога"?! Тупого і малограмотного Вітіва?!
Відповісти
ПОПАЛ САША ПОД РАЗДАЧУ!
Відповісти
Опозиція гуд, гуд, гуд. Тєпєр насєлєніє должно нєсті млєко, яйко... партізанен пуф пуф пуф ....
Відповісти
Він замполіт, а їх в радянському війську командні офіцери, мова не йде про солдат не долюблювали!
Відповісти
Смішно, якби не сумно. Досягнення Майдану в Луцьку. Здійснилась давня мрія Башкаленка..
Відповісти
не слід було розходитись по теплих домівках.
думали революцію зробили - отримуйте...
Відповісти
Це не шило на мило - це дипломата на солдафона. На фельдфебеля.
А я все думала, чого ж це наші революціонери тільки Клімчука виганяють у віставку, а про Башкаленка наче забули. А вони, виявляється, з ним домовились! Якщо ж не домовились, а просто прогавили - це взагалі анекдот.
У будь-якому разі - треба гнати цих недолугих (або хитроголових) опозиціонерів разом із Башкаленком. І в тому самому напрямку!
Відповісти
підтримую
Відповісти
А ми так всі раділи, шо на Волині влада змінюється без штурмів. Можу лише уявити в якому шоці Гузь. Але Батя не наважився поставити на чолі області свого синка Вітю Януковича-мл., як планувалося раніше. То поставив цього расєйського таракана . Ну шо ж революція триватииме!!!
Відповісти
яник сина не може поставити губернатором ніде, бо це пряме підпорядкування та родинний звязок - простою мовою КОРУПЦІЯ!
Відповісти
Колишні офіцери , мали честь , яких на сьогодні в армії не має. / с слів екс. міністра України Гриценка/.
Відповісти
ЗГОДЕН
Відповісти
Тепер Гузеві губернаторське крісло не світить. Побчимо. чи зробить хтось більше за Клімчука.
Відповісти
Ти мав на увазі , вкраде більше Клімчука))
Відповісти
А що такого зробив Клімчук?
Відповісти
Я не знаю как там оно звучит а не лучшетвыбирать губернатора а не назначать? Хотелось бы узнать где учатся его дети, нуж больше информации о нем
Відповісти
Його діти вчаться в Британії
Відповісти
автомайдан проспав усе
Відповісти
Що влада, що опозиція повний туалет
Відповісти
Колядували, колядували і ДОКОЛЯДУВАЛИСЯ!
Вітаю.
Відповісти
ганьба башкаленку!
Відповісти
слава народу!
Відповісти
його винесуть з адміністрації
Відповісти
дивись щоб тебе не винесли - вперед ногами.бовдуряка
Відповісти
Башкаленко наведе порядок в області
Відповісти
в порівнянні з Клімчуком Башкаленко це моська. маю на увазі як політик і управлінець. Клімчук хоть був нєгодяєм, хитрим лисом, але хоть якісь мав внутрішні стримування і авторитет. а цей - наглий вусатий тип, який ради влади і Януковича піде на все. не дарма він боявся вийти до народу перед ОДА. Тепер полетять усі друзі Клімчука з посад.
Відповісти
це жахливо!!! він гірший за клімчука...потрібно просто зайти і винести все...розбити наметове містечко всередині і встановити народовладдя по Волинській області!
Відповісти
А чого ви чекали ,що пахан так просто здасться ,він ще немало кровушки украінськоі поп*є.
Відповісти
Вітаю всю Волинь з таким чудовим призначенням!
Відповісти
Та заспокойтеся, з таким недолугим керівництвом - області капець. А нам і краще, буде за що гнати бандита, бо Клімчук надто обережний і тримає усе під контролем, а цей, .... Наломає дров, вже від завтрашнього дня...
Відповісти
Башкаленко толковий керівник в плані державної служби. Людина орієнтується на результат роботи,оцінює по ефективності праці, не слухає доносів,пліток і не засуджує за політичні погляди. Через це його поважають люди не тільки з ПР, але й з опозиції. Ще не кожен керівник з наших вождів майдану теперішніх вмів так відділяти, особисті погляди, політичні вподобання та виконавську дисципліну в державній службі.
Відповісти
Файно лизнула-зараховано
Відповісти
Не судіть по собі... А Ми вас упізнали і всі знають, як ви лижете аж прицьмокує за щоками)))
Відповісти
Черговий експеримент над Волинню.
Відповісти
Призначення на посаду Башкаленка вселяє надію що буде в нововолинську наведений порядок з розкраданням бюджету
Відповісти
Цікаво як Гудзь. Чи задоволений собою цей юний Бендер? От тепер знову накричиться і натикається. як у Клімчука в кабінеті. Знову буде рвати на собі сорочку і вже Башкаленкові тикати?
Відповісти
Оцей точно , пару тисяч тітушок, пару броніків,місто під разгром, нород в асвальт.Згадаемо Борю!
Відповісти
головне що не гузь і компашка, вони вже накерували в міскій раді. як можна бути таким тупаком і не розуміти держ служби?!
Відповісти
Подалі таку "опозицію" гнати. Народ в черговий раз намахали. Цікаво,що обіцяв Башкаленко їм взамін того,що про нього забули,коли гнали представників пр?
Відповісти
Панове, не панікуйте.Це-шах, послідуючим буде-мат.Ваша реакція -цьому підтвердження.
Відповісти
Та до чого тут Гузь! Ви сподівались,що яник призначить на Волинь опозиціонера? Звісно призначив свого-ПРидурошного!Чи виграє від цьго Волинь-звичайно ні. Це зайвий раз доводить,як збирається яник вирішувати кризу в Україні. Силовим методом. Виклик кинуто! Відповідь за ВОЛИНЯНАМИ!
Відповісти
Друзі мої!Тепер на Волині буде порядок!Повірте військовим!!!!!!!!!!!!!
Відповісти