Заступник Башкаленка вийшов з Партії регіонів

Заступник Башкаленка вийшов з Партії регіонів
Заступник голови Волинської ОДА Віталій Карпюк вийшов з Партії регіонів.

"Людські життя мають бути найвищою цінністю у нашій державі. І ніщо не може суперечити цьому принципу", - написав він у Facebook.

"Ми маємо керуватися тільки інтересами народу. Жодна влада не варта людських жертв. У підтвердження своїх слів ще кілька днів тому я прийняв рішення вийти з лав Партії регіонів", - заявив він.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Невырте перевертню пызныше я все розкажу хто такий Карп*юк!!!
Відповісти
Невірте перевіертню! Пізніше Я вам розкажу хто такий Карп'юк!!!
Відповісти
паси корів, пі..с
Відповісти
Невірте \перевертню!!!
Відповісти
Ти за свою шкуру боїшся, а прикриваєшся народом.Лісоводи так не поступають. Тримай удар до кінця.
Відповісти
А г...м він не перестає залишатися
Відповісти
криски побежали
Відповісти
от і добре. не має значення назва партії, має значення те, ЯКІ ПРИНЦИПИ ВОНА СПОВІДУЄ!
Відповісти
Олеже, тікай скоріше з тої партії регіонів, а то ми тебе з універа вперед ногами винесем
Відповісти
Хто ще не встиг, сьогодні ж пишіть заяви про вихід. Завтра може бути пізно. Весь ЦК звалив чартерами в Росію. Разом з печаткою і прапором. Завтра оголосять, що партії нема. Хто заяви не напише, залишиться ЧЛЕНОМ довічно
Відповісти
До Ывана: розкажи, хто ти сам, що доброго зробив людям у своєму житті? чим сам можеш похвалитися?! а Віталій Карпюк коли обрився депутатом обласної ради по МАЖОРИТАРНОМУ ОКРУГУ (а не за списком ПР!), і якого добре знають люди на Волині - набрав найбільший відсоток голосів!
Відповісти
до Ывана: розкажи перше, хто є сам, що доброго зробив для людей у своєму житті?! А Віталій Карпюк, коли обирався депутатом обласної ради отримав, як заслужену довіру - найбільший відсоток голосів по області!
Відповісти
Рідкісний перевертень, пригадую як палко він вболівав за Партію регіонів, а тепер, що пане? Це для нього вже друга революція, завдяки якій він лишається без посади!
Відповісти