Уряд хоче «урізати» виплати при народженні дитини

Уряд хоче «урізати» виплати при народженні дитини
Кабінет Міністрів пропонує виплачувати допомогу при народженні дітей у розмірі 41 тисяча 280 гривень, незалежно від кількості дітей у сім'ї.

Про це йдеться в антикризовому законопроекті уряду, - пише TBi.

В уряді повідомляють, що таке рішення ухвалено з метою уніфікації підходів до нарахування допомоги при народженні та допомоги з догляду за дитиною до досягнення трирічного віку.

Таким чином перші 10 тисяч 320 гривень виплачуватимуть одразу після народження, а решту суми – протягом трьох років рівними частинами.

Зараз допомога при народженні становить 35 тисяч гривень для першої дитини, 71 тисяча гривень для другої та 141 тисяча гривень для третього й кожного наступного немовляти.

12 тисяч гривень виплачують одразу при народженні, а решту суми – протягом двох, чотирьох і шести років відповідно

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 36
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
"Минулі" хоч і крали, але на дітей збільшували, а ці...?! Ще "краще" папередникив!!!:(
Відповісти
було "добре" стало ще краще;-(я в шоці
Відповісти
Дурість зробили, запровадивши ті виплати на дітей, бо почали масово плодитися не зовсім благополучні верстви населення, які власне і народжували тих дітей заради коштів на власні витрати. Благополучним сімям дані гроші погоди не роблять, та і дітей вони народжують не заради прибутків.
Відповісти
а якщо жінка хоче народиьи а коштів недостатньо?????? то значить народжувати злочин.


Відповісти
Нехай собі зарплати врізали до міні.1.5 тис
Відповісти
до "правильно" : я не вважаю , що це було дурісттю,запровадити виплати, і гроші при народенні дити ,навіть благополучній родині, зайвими не будуть. Моя сім"я середньостатистична - не бідуємо, та і грошами не смітимо. Коли будемо планувати дитину, звичайно ж не будемо розраховувати винятково на допомогу, але ,все ж таки отримати навіть першу частину виплати ( 10 тис.)на колиску, памперси і всілякі необхідні прибамбаси , було б приємно).
З іншої сторони, на мій погляд, було б правильно вимагати звіт від батьків на які саме топреби вони витрачають дитячі гроші. Чула колись розмову, як майбутній батько хвалисвя товаришеві, що спеціально збацав третю дитину, бо треба фундамент лити, а немає за шо... ось це сумно. Про алкашів всіляких взагалі мовчу...там треба кожну копійчину контролювати- дітей народили, гроші пропили, можна робити наступне...
Відповісти
чому мій крментар не опубліковано? він, що , не відповдає правилам ??????
Відповісти
Це ше що таке?Взагалі там подуріли вони чи що? так важко жити,то ще і на пемперси не буде грошей!!!
Відповісти
Я считаю что пускай депутацкие зарплаты врежут ,а не они дело имеют к простым людям.Пожылибы на 1000 гривен в месяц тогда бы посмотрели как это харашо.А при таких ценах сечас то и той помощи каторую выплачивают на детей нехватает особенно когда малышь на искуственном питании.Так что начните сначала из себя и не трогайте простой народ ато и так тяжело жить.







Відповісти
Я считаю что пускай депутацкие зарплаты врежут ,а не они дело имеют к простым людям.Пожылибы на 1000 гривен в месяц тогда бы посмотрели как это харашо.А при таких ценах сечас то и той помощи каторую выплачивают на детей нехватает особенно когда малышь на искуственном питании.Так что начните сначала из себя и не трогайте простой народ ато и так тяжело жить.







Відповісти
А як же можна ростити дітей на 860 грн. в місяць??? А у мене буде двійня... Що робити - не знаю?
Відповісти
Через місяць народжувати другу дитину, дуже розраховувала на ті гроші, оскільки на роботі почалися фінансові проблеми через ситуацію в країні. Блін, а тепер ще й дитячі гроші уріжуть...
Відповісти
Ну правильно - Европе не нужен прирост населения у нас, а известно же, под чью дудку пляшет наше , с позволения сказать, правительство. Потом постепенно вообще уберут эту помощь - меньше народа - больше кислорода. Хотите детей - ваши проблемы, как их одевать и кормить. Главное - что у их жён одни туфли стоят столько, как у средней семьи годовой бюджет.
Відповісти
зажирувались нашие депутати.хотят унитаз на золотой ножке,как у Януковича за счёт денег на детей.У меня трое детей роботи нет.Как прожить на 860грн.господин Яценюк а?Хотите майдан 2 с женщинами и детьми?
Відповісти
Нехай спробують незаплатити верховним депутатам зарплату за тиждень ,що слабо ,а титячими грошима бюджет поповняти! Оце обрали владу i за що ми на майданi стояли?
Відповісти
Дорогі матусі, напевне нам пора іти на майдан з дітьми!! Цим депутатам залишилась пуста казна (нема з чого тягнути в карман). То вони з нас жили тянуть.На памперси не хватить так значить родилась дитинка і відразу учим на горщик (але і горщик нада купить).
Відповісти
дійсно,я згідна грошї на дітей дуже допомагають багатьом сім'ям.владі треба добре подумати перед тим,як приймати такі рішення.
Відповісти
дійсно,пора на майдан.
Відповісти
Я проти такого закону оскільки маю 1 дитину я непрацюю чоловіе підробляє будівельником тому що працювати офіційно і вижити неможливо зарплата 1500 оііційна а комунальні 1200.за що жити і одягатись неуявляю, тож дитячі гроші ідуть на дитину цілком ще і невистачає неуявляю якби жили якщо б була 2дитина
Відповісти
Та це повний дурдом ! Вони що зовсім з глузду зїхали??? нехай від своїх зарплат відкажуться. машини , та квартири попродають. А не на дітках економлять. як у них язик повернувся таке сказати. я в шоці з них!!!!!!!!гнати звідти надо тих хто таке рішення принімає . Тимошенко думала про дітей. а ці тільки про свою зодніцу.
Відповісти
Це просто капець, слів не хватає для Яценюка і його реформ. Треба писати колективні звернення в Мін. соц. політики, Тимошенко, Порошенку, щоб повернули ці виплати,інакше жодна мама не зможе відчути радість материнства, бо требе ЗАРОБЛЯТИ гроші для дітей, а не виховувати. Перекидатимуть діток бабам, дідам,це в кращому випадку.Є така приказка:"Одно лечим - другое калечим". Пора і нам на майдан мам і діток!
Відповісти
А цікаво,тим ,хто вже отримує,як перерахують? Що назад відберуть?
Відповісти
не повинні, закон зворотньої сили не має.
Відповісти
Хто знає за який місяць останній раз були виплати?
Відповісти
Ура!!!! Прийшли :)
Відповісти
Це геноцид проти народу. При умовах зростання цін на комуналку, харчування, в умовах скорочень з роботи, урізати допомогу при народженні ганебно!!!!!
Відповісти
Бо треба головою думати, а не майдани майданити. Все це тільки початок. Але що там, зато свободні та славні :)).
Відповісти
Шановні матусі, що робиться ВЛАДА вирішила вбивати всіх дітей, і ненароджених не даючи ніяких пільг "Антикризовий закон" та дітей яким виповнилося 18 років відправляючи воювати. Я вірю новій владі!!! Може Ви нам нопоможите!!
Відповісти
Завтра 25.06.2014 Митинг против урезания помощи при рождении. Киев.Конституционный суд Украины. В 11.00.
Мамочки и папочки вставайте, наших детей обокрали, вместо того, чтобы урезать на чиновниках и олигархах.
Відповісти
Завтра 25.06.2014 Митинг против урезания помощи при рождении. Киев.Конституционный суд Украины. В 11.00.
Мамочки и папочки вставайте, наших детей обокрали, вместо того, чтобы урезать на чиновниках и олигархах.
Відповісти
підтримую
Відповісти
да да надо с етим что то делать.а то вопще придумали с кого деньги снимать с детей
Відповісти
совісті в них нема, нехай краще зарплати собі зменшать. нехай зайдуть в дитячі магазини побачаьь ціни. свині позажеравші в дітей копійку відібрать. шоб ви . нема слів бог накаже.
Відповісти
а якщо умене одній дитині 3р. буде 7вересня ..а другій 19грудня 7р. тодіж що мені платити?
Відповісти
Міністерство соціальної політики України поширює посилання.
11 червня
"Уряд України не допустить зниження соціальних гарантій" - запевнила Міністр Людмила Денісова під час зустрічі з Гендиректором МБП Гаєм Райдером



Ви брехливі зрадники народу!!!!!!!!!
Це просто жах! У мене двоє дітей, чоловік отримує 2400. Як жити? Я б пішла на роботу, та дитині лише 7 місяців. Грошей чоловіка та дитячих вистачало лише на два тижні!!!!! Живемо у борговій ямі! Це притому, що до нового року, у чоловіка з.п. була 4500, і ціни менші на все!!!!!! В такий час Вони хочуть , щоб ми теж повимирали! На сході цим займаються бойовики, а нас убивають потихеньку наші чиновники і ПРЕЗИДЕНТ !
Відповісти