Прокурора Волині просять «розібратися» з Колісниками

Прокурора Волині просять «розібратися» з Колісниками
Керівник "Правого сектору" Волині Павло Данильчук просить прокурора області Анатолія Коцуру (на фото) "розібратися" з "махінаціями" керівника обласного управління лісомисливського господарства Богдана Колісника та колишнього голови Ківерцівської райдержадміністрації Зиновія Колісника.

Про це йшлося 5 квітня під час зустрічі прокурора з активістами революційних організацій.

Данильчук зауважив, що по Богдану Коліснику є різні справи і всі вони потребують вивчення прокурорами Волині.

Щодо меншого сина Колісника Зиновія, то керівник "Правого сектору" нагадав, що в Прилуцькій сільській раді РДА сприяла виділенню землі підставним особам.

Так, він відзначив, що в цій справі є цікаві деталі, зокрема, 19 заяв з проханням про виділення землі написані одним почерком.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО РОЗДАЧУ ЗЕМЛІ В ПРИЛУЦЬКОМУ

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
прошу прокурора також розбратись з данильчуко за організацію незаконної злочинної організації
Відповісти
Давно пора
Відповісти
Притягнути до відповідальності членів незаконного злочинного угрупування, що йменує себе " права сета".
Відповісти
Щось довго розбираються з тим лісником?Давно пора гнати таких в три шиі.
Відповісти
з облспоживспілкою, яка "кинула" пайовиків і "пресує" підприємців не маючи навіть статусу ринку.
Відповісти
просто тупо порахувати кількість пиньків спилянив в господарстві Звірівське помножити на висоту 5 метрів і вам буде кубатура і буде видно скільки ці уроди вкрали а скільки продали по державним звакупам іншого варіанту просто немає. а кількість кватралів порахувати в них зрізаних пинтків елементарно всього за неділью порахувати ось вам і буде результат.
Відповісти

просто тупо порахувати кількість пиньків спилянив в господарстві Звірівське помножити на висоту 5 метрів і вам буде кубатура і буде видно скільки ці уроди вкрали а скільки продали по державним звакупам іншого варіанту просто немає. а кількість кватралів порахувати в них зрізаних пинтків елементарно всього за неділью порахувати ось вам і буде результат.
Відповісти
видно ви великий "спеціяліста" в лісових ділах. От тільки не знаєте, що ліс міряний тільки знизу! До неба ніхто його не міряє....
Відповісти
треба порахувати пеньки по всіх лісництвах в тому числі і національних парках
Відповісти
по прилуцьку в першу чергу тре розібратись, моя заява на землю вже 13 років у них лежить, і все каже немає землі а тут опа і 23 гектари знайшлось!!! Поки правий сектор і автомайдан приїде то наш головатий Кирилюк В. до виборів буде головою а після виборів буде мати щей пенсію мін. 3000 яку миж йому і будемо платити. От він зараз собі друшляє і ніхто його нешукає. Хоча саміж казали зразу наберіть як появиться, набрали, і шо? Хлопці якщо вже взялись допомагати то давайте щось будемо робити.
Відповісти