«Волинь» забила вісім голів

У черговому спарингу, що відбувся у Ялті», луцька «Волинь» аматорському клубу «Форос» забила вісім голів.
Уже на 15-й хвилині Корнел Бута подав у карний, де першим на м’ячі виявився Олексій Бабир, який і відкрив рахунок.
Втім, вдруге лучанам вдалося відзначитися лише на 32-й хвилині, коли після проходу Андрія Гринченка по флангу останній навісив карний, і Бабир ударом з лету відправив м’яч точно в «дев’ятку».
До перерви у ворота «Фороса» влетів ще один гол. На 40-й хвилині Сільвіу Ізворану гарним пасом вивів Бабиря сам на сам з воротарем, і той чітким ударом оформив «хет-трик».
Другий тайм виявився більш результативним. На 56-й хвилині Роман Карасюк пасом в розріз між захисників вивів Далібора Стевановіча сам на сам, і він довів рахунок до 4:0.
А за п’ять хвилин Гринченко виконав черговий пас з флангу точно на Майкона, який і переправив шкіряного у сітку.
На 75-й хвилині після подачі кутового Стевановічем Ізворану ударом головою зробив рахунок 6:0.
А у останню десятихвилинку лучани забили ще двічі. Спочатку на 84-й хвилині Стевановіч прострілив справа на Майкона, і той з другого дотику вразив ціль.
Потому ще був точний удар Стевановіча зі штрафного метрів з двадцяти п’яти на 88-й хвилині – м’яч промайнув над стінкою і влетів у «дев’ятку».
У підсумку – перемога «Волині» з рахунком 8:0.