Луцьк може залишитися без приблизно 80 маршруток, - перевізники

Луцьк може залишитися без приблизно 80 маршруток, - перевізники
Луцькі перевізники кажуть, що приблизно 80 міських маршруток можуть продати або віддати орендодавцям.

Про це йшлося 24 квітня під час зібрання підприємців.

Нагадаємо, вони вимагають, щоб мерія збільшила вартість проїзду до 3 гривень.

Так, вони вимагатимуть в муніципалітету скликання позачергового виконкому, аби обговорити збільшення тарифу.

Також в міських "транспортників" просять провести обстеження пасажиропотоку. Мовляв, у мерії з цим затягують.

Окрім того, перевізники апелюють до того, що в багатьох містах України вартість проїзду збільшили, а в Луцьку - ні.

Підприємці заявили й про те, що бізнесмени, які володіють кількома автобусами або орендують їх, найближчим часом можуть позбутися транспортних засобів, бо ті стали нерентабельними.

Через це, кажуть перевізники, місто може залишитися без приблизно 80 маршруток.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 32
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Та хоч по 10грн - я на тачці своїй катаюся і споглядаю на толпи людей, що визирають із авт зупинки свою жопотряску
Відповісти
значить ти МАЖОР...
Відповісти
Гори в пеклі,скотино безмозка ;) Життя цікава штука: сьогодні ти на тачці,а завтра- валяєшся під парканом в обісцяних штанях з простягнутою рукою ,просиш на шматок хліба. Таких прикладів безліч. Не спокушай долю.
Відповісти
А ти скотина заздрісна)))
Видно з свого болота в обісцяних штанах під парканом так і здохнеш, бо лаєш гірше собаки
Відповісти
нормальна людина.я тоже на машині 60 грн на 100 км по городі нормально.краше ніж на маршутці.за тролейбус мовчу ні сісти не встати пенсионери прокленуть шо не так встав чи сів
Відповісти
Погоджуюся з Ромою
Відповісти
В тебе скутер?))))
Відповісти
Певно тачка в тебе ТАЗ, і за кермом не так давно якщо тебе хвилюють "бідолахи" в маршрутці і на зупинці. Такі невдахи як ти возвеличують себе перед іншими опускаючи інших.
Відповісти
Тримайте нас і надалі в курсі. Нас дуже цікавить чим живе і цікавиться "успішний" полішук.
Відповісти
Ти напевно по-житті взагалі "класна" людина : хизуєшся,що коли люди чекають "жопотряску ", ти тим часом на машині... А перед інвалідами в візках не пробував робити пробіжки, демонструючи , що ти на свої двох? чи жадібно жерти бутерброд перед безпритульними . Чи з сирот насміхатися ? Можеш спробувати- це повинно тебе морально піднести та звеличити, придурок вузьколобий !!!
Відповісти
Гав-гав
Відповісти
Та не витрачайте свій час і нерви, воно їздить на копійці чи таврії, або хіба "мажор" і їздить на німці 25-ти річному =)
Відповісти
Але він постарався і купив машину а не пішов в клуб посрав їх чи навалився і валявся під забором
Відповісти
))) Та певно що . Бачила таких "краснів",їздять по місту: за кермом старезних "жигулів" сидить сопля трішки за двадцяти, на обличчі ( вже так і бути ,не буду писати "на морді") вузькі,чорні окуляри(бо то дуже круто), вікно відчинене ,з неї пафосно стирчить рука з цигаркою ( це довершує образ крутого хлопа), музика (зазвичай така, що характерна для "чьоткіх"пацанів) хаглушує шум вулиці, і летить на повній швидкості ,навіть не думає гальмувати на прегодах, чи поворотах, ...бо він крутий...і тачка в нього крута... а всі (особливо,що на зупинках) відстій , і все йому "ні по чьом"
Відповісти
І в мене є машина і що далі мені нада її продати бо тут обявилась Леся і розказує як жити нада мені. Ну родився я здоровий дякувати батькам і вони мене не покинули тепер я винуватий в усьому ...??? чи те що я пішов на роботу і гроші не просажую на що небудь а відклав і купив машину.
Відповісти
Але ви і дивна людина ... Ну хто говорить що власний транспорт - це погано? Навпаки !!! Маєте машину,і дуже добре.Зауваження було лише до першого поста: не потрібно дерти носа і ставити себе вище інших, та казати :"хоч по 10- в мене своя (цит.)"ТАЧКА" . Це все одно що казати" хай піднімають ціни на вартість нерухомості у 20 разів. В мене своя квартира вже є , а інші хай обійдуться"... не по-людськи просто.
Відповісти
Все окей. Я вас зрозумів. Машина сьогодны э а завтра може не дай бог аварія і ти знов пішохід.
Відповісти
Треба ходити пішки...я наприклад намагаюсь взагалі кругом ходити пішки, ну хіба шо якщо не треба їхати на кладовище або на ГПЗ)))) Народ нашо заператись в ті маршуткі битком...сваритись там...розповсюджувати один на одного бацили..і т.д. Давайте робити здорову націю, тим більше може повітря буде кращим))) В нас не таке вже й велике місто шоб кататись на маршутках...
Відповісти
Згідний на всі 100%. Я також завжди ходжу пішки, в нас не таке велике місто, можна й пройтися)
Відповісти
пересідайте на велосипеди...
Відповісти
Знайдуться інші перевізники, які за 2 грн. будуть возити.
Відповісти
Це точно.
Відповісти
Просто перевізники позажиралиця...
Відповісти
Точно з києва приїдуть чи інших великих міст і будуть в нас по дві гривні їздити. А ще бензин з собою привезуть по 6 гривень за літр.
Відповісти
Потрібно ввести продаж квитків як в Європі і питання про нерентабельність зразу зніметься
Відповісти
пфффф. тролейбуси рулять) і дешевше, і людей менше)
Відповісти
нехай обілечують людей які заходять і буде все ок)
Відповісти
приходь і бери скільки влізе!Самі не берете квитків а потім язиками тріпочете. тобі треба щоб водій ще й в кишеню тобі йогшо поклав?
Відповісти
Нехай ще запустять 200 маршруток і зроблять проїзд по 10гр.щоб всім хватило,повиганяйте з Луцька всіх київських перевізників і вам вистачить,ненажери!!!!
Відповісти
Сьогодні ти за кермом, а завтра можеш бути ні!
і це що ти називаєш "жопотряскою" говорить лише про низький рівень інтелекту, завтра ти задивився на себе класного, збив людину, і привіт тюрма!
7-15 років і ти блатний будеш там!
Я на авто і маю гроші, але людина я завжди і "жопотряскою" назвати маршрутку я не можу, запам'ятай ти ніхто в своєму житті і доля в тебе не питає ким ти хоч бути!
Але таким твердолобим як ти в мізки не вставиш, що мама з татом завтра може бути тим пішоходом!
Тупий тіп!
Відповісти