У Луцьку - пікет маршрутчиків. ФОТО. ВІДЕО

У Луцьку - пікет маршрутчиків. ФОТО. ВІДЕО
У Луцьку водії маршруток, працівники та керівники підприємств, які займаються перевезенням пасажирів, пікетують міську раду.

На парковці через дорогу від мерії 5 травня зібралося приблизно 200 осіб.

Вони вимагають збільшення вартості проїзду в маршрутках до трьох гривень.

До них вийшов заступник міського голови Тарас Яковлев, який нагадав "транспортникам", що збільшення тарифу не підтримав виконавчий комітет.

Він зауважив, що є представники громади, які, за словами Яковлева, дуже не хочуть підвищення тарифів.

Тарас Яковлев визнав, що тарифи на проїзд піднімати таки треба, бо значна частина витрат підвищилися з 2010 року, коли розробляли тариф у 2 гривні.

"Я бачу підстави піднімати до 2,50. До 3 гривень піднімати на всі маршрути проїзд підстав немає. Треба диференціювати тариф, щоб перевізники не йшли в збиток там, де це дійсно збитково. Також треба, щоб люди вибирали, куди сісти: чи за 2 гривні. чи за 2.50, чи за 3 гривні", - пояснив Яковлев.

За його словами, виконкому міськради пропонують поставити ціну 2 гривні на маршрут №15, 2,50 - на більшість маршрутів міста та 3 гривні - на "6 окремих маршрутів".

Натомість маршрутники заявили, що вони готові не пускати в рейс автобуси, бо їхня робота - збиткова. За словами одного з водіїв, "треба ціна 3 гривні, бо 2,50 нас заганяє в збитки, солярка ж подорожчала та інше збільшилось".


Станом 10:05 пікет триває. Пікетувальники хочуть зустрічі з міським головою.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
аж пищать так хочуть підвищення тарифів! Даєш гейропу...
Відповісти
А ви не охр...?! До 3 грн.!!! В Києві такі ціни.
Відповісти
Коли почнете видавати людям квитки?
Відповісти
Я думаю лучани поїздять тролейбусами, поки оголосять новий тендер на маршрутки, хай взагалі залишаться без заробітку. А в складний і скрутний час ще підвищувати тарифи при щоденному постійному великому заробітку? А скільки вони заробили на лучанах? Багато хто з бізнесменів немає і того, потрібно цінувати те, що маєш!!! Заміна вам є! є в Луцьку сотні бізнесменів, які мають транспорт і погодяться возити за 2 грн.?
Відповісти
В середньому 50 відсотків виручки маршрутик таксі не оприбутковується. Доведіть цей відсоток до мінімуму і беззбиткова ціна може скласти 1,5 гривень.
Відповісти
А якість перевезення і стан транспортних засобів відповідають ціні? Не автобуси, а дядьківські вози з моторчиками...
Відповісти
цілком вистачить нормального, організованого державного перевізника з квитками і контролем. А усіх сільських хапужок з міста геть. Нехай своїх кумів, сватів, та інших родичів хоч по 10 гривень возять від села до села. А у місто повернути порядок. Зробили з європейського міста Велику Глушу.
Відповісти
Нехай запровадять електронний квиток, тоді можна буде, за потреби, й ціну підняти. Чому ніхто не хоче цього робити? Просто одні хочуть отримувати "чорний" дохід, а інші свої відкати... а ми маємо бути крайніми...
Відповісти
Нагадую,що у ціну входить не лише паливо й запчастини,документально обгрунтлваних підстав для підняття ціни перевезення не існує.
Пече власників маршруток - проводьте новий тендер.
А поки цей тендер буде проходити - максимально випускайте на маршрути тролейбуси. Не можна так безсовісно найо.....ти людей.
Відповісти
І в додачу, пропоную зменшити кількість зупинок в Луцьку, а то через кожні 100 метрів,в цивілізованій Європі такого нема . Це обернеться відчутною економією палива,і часу пасажирів.
Відповісти
а хтось бачив розрахунки вартості проїзду, які погодила “комісія”? їх громадськості оприлюднювали?
Відповісти
Бачив.
Розрахунки загалом адекватні в пунктах витрат (окрім техобслуговування,звісно, витрати на яке завищені в рази).
А от з прибутками цікавіше: один,здається, чи 2 маршрути лише включили прибутки від реклами, якою просто заліплені всі без виключення маршрутки ; сумніви також викликають обсяги пасажиропотоків (для 12, скажімо, це в середньому 55чол./рейс).
Саме облік кількості пасажирів необхідно перевірити - тоді,думаю, і тарифу в 2 грн будуть раді.
А взагалі краще більше тролейбусів нехай пустять - вони не так залежні від коливання цін на пальне. Ну й ,звісно, переглянути систему пільг на проїзд.
Відповісти
Електронні квитки,контрольований податок і тоді буде зрозуміло скільки заробляють маршрутки на своїх рейсах
Відповісти
буду їздити тролейбусом... нехай ідуть "лєсом"...
Чому в Рівно маршрутки їздять по 3 грн і ні хто там не скиглить ??? А нашим БІЗНЕСМЕНАМ саме найбільше потрібно ???
До Міськради - викладіть і інтернет калькуляційний розрахунок вартості проїзду - чітко по кожній складовій...
Відповісти
по 2 грн...і Рівно ... опєчатка в попередньому повідомленні вийшла
Відповісти
Обнагліли взагалі. Звикли до лівака, а то вже трохи їм по кормушці стукнули - то вже пішли пікетувати. звільнити їх.
Відповісти