Лучан лякає молодь напідпитку, яка збирається на зупинці

Лучан лякає молодь напідпитку, яка збирається на зупинці
Мешканці вулиці Львівської бояться йти додому через те, що бояться агресивних молодиків напідпитку, які вештаються на зупинці.

Про цю проблему 28 травня розповів під час засідання сесії Луцької міської ради депутат Роман Романюк.

Він повідомив, що до нього як до обранця громади, звернулися мешканці вулиці Львівської із проханням допомогти у наведенні громадського порядку.

Їм неодноразово, каже депутат, доводилося бути свідками як молоді люди купують вночі алкоголь і розпивають його на зупинці громадського транспорту.

Іноді там їх збирається кілька десятків. Люди бояться йти додому.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: проблема
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це Львівська, дєтка.
Відповісти
Доброго дня. А хтось з тих мешканців викликав, хоча б раз міліцію, до тих молодиків напідпитку? Якщо так.. то якуий
Відповісти
Я переконаний на 200% що з цим потрібно боротися лише значним підвищенням штрафів за розпивання та порушення громадського порядку у стані спяніння - 1000 грн і далі. Я думаю в наших силах пролобіювати подібний законопроект
Відповісти
і що, в студентів є гроші платити за штрафи?? а виконавча буде гоову ламати, де тих алкашів знайти і як з них суму штрафу стягнути, якщо вони ніде не працюють і майна в більшості ніякого не мають??
хай підвищать ціни на алкоголь не на 10-15 % а на цілих 200!! і тоді точно чисельність алкоголізму може зменшитися....
але з іншої сторони збільшиться підпільне виробництво іпродаж алкоголю. тоді треба органам МВС не брати з них хабарі і не кришувати точки продажу алкоголю, а до кримінальної відповідальності притягати! а звичайне залякування новим штрафом нікого не поставить на місце!!!
Відповісти
завжди можуть відробити. Вивозиться алкаш у відділення, вручається рахунок і до каси. Нема грошей? Лопату в руки і йди ямки на дорозі латати, на своїх 1000 грн. І випивох поменшає, і дороги рівніші будуть
Відповісти
Згідний! А потім нехай чухає потилицю і думає, чи варто пити в громадських місцях!
Відповісти
таке дуже рідко застосовується, більшість говорить заплачу, відпутіть, і потім шукай вітра в пол.!!!!!!!
Відповісти
романюк розвів цілодобову торгівлю алкоголем і цигарками на транспортних зупинках,до яких як мухи на мед злітаються неповнолітні,а міліція.знаючи звідки "ноги ростуть" в цієї проблеми - розводить руками:не може,кажуть ,міліціонер чергувати цілодобово на кожній зупинці...
Відповісти
Скільки разів вночі розганяли синяків із таких місць. Тільки ніби настав спокій, знову з десяток повзуть на вогник, як зомбі.
Відповісти
Ніякими "розгонами" проблема не вирішиться,тому що вона комплексна...Нехай піднімуться ті депутати.які голосують за встановлення цих "точечок" в місті і пояснять,чому ж вони так хочуть в євросоюз,адже там такого дикунства нема й близько...чи може як вступимо .то й там таке запровадять ?...
Відповісти
Пропоную пану Роману Р. запросити на підмогу свого товариша Гузя і йти розганяти пияків по зупинках.
Відповісти
Для початку, раз в годину щоб заглядував патруль, як правило ті що на зупинці зникають, головне щоб патруль заглядував...!
Відповісти
І не тільки вночі чи ввечері там молодики напідпитку, а вдень теж сидять, намагаються ходити і чіпляються до людей на зупинці. патрулів ще ні разу не бачили.
Відповісти