Депутати хочуть стягнути із «ПортCity» понад 6 мільонів

Депутати хочуть стягнути із «ПортCity» понад 6 мільонів
Депутат Луцької міськради Ігор Поліщук хоче «розібратися», чи заплатили власники торгово-розважального комплексу «ПортCity» 6 мільйонів гривень на розвиток інфраструктури міста за угодою пайової участі.

Про це він заявив на сесії міськради у середу, 28 травня.

За словами депутата, забудовники у Луцьку мають направляти відрахування у розмірі 1,6% від вартості будівництва на розвиток інфраструктури міста, а забудовники «ПортCity» цього не зробили.

За словами Поліщука, у цьому має «розібратися» юридичний відділ міськради і, якщо виявлять порушення, подати на забудовників до суду.

Депутати не підтримали пропозицію Ігоря Поліщука, «за» проголосували лише 13 депутатів.

За словами заступника міського голови Лариси Соколовської, для стягнення шести мільйонів поки «немає юридичних підстав».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: гроші
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
шось у заголовку і тексті суми не сходяться
Відповісти
Що то за число таке 6058 тисяч?
Відповісти
:) Ти скільки класі закінчив???
6058 тис. - це 6 млн. 58 тис.
Відповісти
млн де взяли?
Відповісти
Дуже магічне число, стільки грошей континіум вкрав з Волиньторфу.
Відповісти
Ви самі спочатку щось зробіть для міста, а потім з інших стягуйте! Називається депутатський рекет! Наведіть факти що Епіцентр, Кромберг, ЦУМ, Буратіно, СКФ, Модерн-Експо... перераховують і куди воно йде???!!! Ті розумні - будують типу за межею Луцька, бо хитрі, а тут збудували і обліпили їх як липку! От дармоїди!!! А ще хочуть щоб в місті щось було? Да не будуйте для таких хитрих і невдячних!!!
Відповісти
Епіцентр - Липинська с.р., Модерн-Експо - Підгайівська с.р.,
Кромберг - Боратинська с.р., ЦУМ, СКФ - не будувалися, а реконструювалися. Буратіно - прибудова, що згідно законодавства є теж реконструкцією. Перші троє сплатили кошти на розвиток сільських рад. Можеш поцікавитись - пересвідчитись. Куди вони пішли - питання зовсім інше, тому цим можеш не апелювати. Останні три - не повинні були платити нічого.

Тому ти, шановний, геть нетямиш, бо ти є - ПРОФАН. А "ПортСІТІ" мусить сплатити кошти до міського бюджету в розмірі 6 мільйонів!!!
Відповісти
6058 тисяч грн = 6 058 000 грн.все ж логічно
Відповісти
Прошу розібратися та доповісти громаді чи заплатив Палиця 1,6% від реконструкції ЦУМу?
Відповісти
забудова і реконструкція
Відповісти
Кому ти розповідаєш??? Їм, що забудова, що реконструкція (в т.ч. з прибудовою як у випадку з Буратіно) - все рівно. Обізяну не навчити ;)
Відповісти
Йо майо, це ж тепер юристам Контініума доведеться всі папєри переробляти - із забудови на прибудову до таматама, але я думаю за 6 лямів можна шо хош написати і переписати )))))))))
Відповісти
А нащо переписувати, якщо можна на лапу дати і закрити питання?? А люди там собі хай говорять... плювати! ;)
Відповісти
:) ніби і Майдану не було..
Відповісти
бо перед законом мають бути рівні усі як і перед умовами отримання землі у місті і плати на розвиток інфраструктури міста. А Контитіум ні за що не платить, може хіба у кишеню можновладцям які підписують їм такі важливі для міста документи
Відповісти
Такі як "поліщук" жлоби недороблені!!! На лапу не дали, давай в суд.
Відповісти
Боротьба Коломойського та Єремеєва)
Відповісти