Прокурора попросили розібратися зі скандальним волинським депутатом

Прокурора попросили розібратися зі скандальним волинським депутатом
Заступник голови волинської облради Ігор Гузь подав запит до прокурора області щодо діяльності депутата Володимир-Волинської міськради Руслана Мороза.

Про це йшлося під час позачергової сесії Волиньради у середу, 11 червня.

Гузь нагадав, що Руслана Мороза (на фото) звинувачують у побитті депутатів Сергія Коби та Володимира Стемковського.

Також заступник голови облради розповів про претензії Руслана Мороза до активістки Ольги Нечитайло щодо критики його розважального закладу «Метелик» та судовий позов депутата.

«Я вважаю, що правоохоронці повинні дуже ретельно зайнятися, довести до суду та покарати цю людину», - підсумував Ігор Гузь.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Скільки можна соплі жувати..він давно має бути ізольований як суспільно- небезпечна людина!
Відповісти
Може вже б пора була би його дійсно ізолювати, бо в стадії люті ще й Саганюка поб є? Ото в місті буде шок!
Відповісти
Ну і рожа!!!
Відповісти
рожа зека.
Відповісти
неправда - він хороший, бо хоче Гуся забити...
Відповісти
Той Мороз заставить Гуся проковтнути свого мегафона...
Відповісти
Шоку в місті не буде, бо всі знають, що воно таке і є... ГНАТИ В ШИЮ!!!!
Відповісти
ГУСЬ КРАСУНЧИК. БО ТА МОРДА ДАВНО ВЖЕ ПРОСИТЬ ЦЕГЛИНИ.А РУКИ БРАСЛЕТИКИ У ВИГЛЯДІ НАРУЧНИКІВ
Відповісти
Я - психіатр, його до мене, повірте, це не перебільшення!.
Відповісти
...що означає попросити прокурора.Гузь, або роби щось , або геть!!!
Відповісти
Де ще є аналоги депутатів з такими кримінально-наглими фейсами? На донбасі напевне таких немає.
Відповісти
Як Клімчука то " строїв" , а відморозку слабо пику натовкти.Приїжджайте, Ігор Володимирович, ми допоможемо!
Відповісти
Пане Гузь, а що ви не знаєте що це друг Кошельника-демократа і Борбелюка-мецената.Там і Гунчик слівце замовить- своя "команда".
Відповісти
Скільки можна п....и, вже пора його прикрити, люди нормальні жити хочуть!
Відповісти
Яку фракцію він представляє? Які виборці такі й депутати.Напевно він ставленник братви в "княжому".
Відповісти
Він може бути мером після наступних виборів.
Відповісти
А що депутат Борбелюк його не захищав? Це ж та сама "гвардія 90-х "...Невже зливають, як завжди?
Відповісти
Точно, для нашого міста це-резонанс. Будемо знати, як крізь пальці дивитися на все, що роблять ці чинуші! Сором на нашу голову.
Відповісти